Skocz do zawartości

Dead Cells


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.08.2018 o 20:39, devilbot napisał:

 

 Mechanika Dead Cells opiera się na "git gud" i trochę na szczęściu. Ja wiem, że większość współczesnych graczy przyzwyczajona jest, że przejdzie wszystko przelewelowaną postacią.

Jeszcze przytaczać w temacie o dead cells to (pipi) god of war, masówkę bez tożsamości to trza mieć tupet.

 

 

Opiera się raczej w 50% na skillu, a w drugich 50 na szczęściu; gry z taką mechaniką automatycznie powinny trafiać do utylizacji, bo nie potrafią nawet zaoferować uczciwego wyzwania. A God of War to o wiele lepsza i bardziej dopracowana gra, dodatkowo w porównaniu do Dead Cells jest trudna, ale w taki sposób, że nie robi z gracza idioty. 

  • WTF 1
  • Smutny 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dla przypomnienia - to jest gra z kategorii roguelike, więc następnym razem proponuję sprawdzić czym się charakteryzują takie gry przed zakupem. Skilla nabiera się z czasem a nie dostaje na tacy uber-builda, który wszystko rozwala. To tak jakby narzekać, że Szatan w Binding of Isaac jest za trudny, bo nie pada na strzała a na ekranie jest jeden wielki chaos i to wina gry bo jest głupia...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Było już to pytanie. Tak, jest pewien permanentny progres po każdym runie, który pomaga w następnych. Do tego bezpośrednio z ostatniego runu zostaje Ci pewna ilość złota, którą z czasem też jeszcze można powiększyć.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja jedynie mogę doradzić, że najlepiej robić build pod doty na techniku, robale są w pyte op (a te dodatkowe pkt z survivalu to są z przypadku, jak wypadnie Ci scroll z brutality/survival to wiadomo, wybierasz drugą opcję). Taki ice bow ważne aby miał super pierce, który przebija wszystko i leci na każdego przeciwnika. Bleed, poison czy burn i niech wieżyczki mają do tego 100% atk dmg z tym dotem. No normalnie technik z dotowaniem i robalami kosi wszystko na swojej drodze, że to głowa mała, bo jesteś praktycznie w stanie te wieżyczki w end game rzucać dzięki 3-ch mutacji w techniku (gdy zużyłeś wcześniej cheat death, a jak dalej masz to też dobrze, ważne aby mieć mutację, która skraca czas odnowienia wieżyczek, a druga, która daje Ci spory dps z rozstawionymi wieżyczkami). Dot terminator.

Edytowane przez Faka
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Zależy na co trafisz. Ja przy jednym runie miałem miecz, który po drugim czy trzecim  ataku przenosił mnie za plecy przeciwnika. Na tym spokojnie dojechałem do ostatniego bossa bez wieżyczek i łuku.  Musze przy nim jeszcze potrenować ale zakładam, że z potrójnym skokiem  bombami i czymś jeszcze da się pokonać finałowego bossa bez wspomnianych op przedmiotów.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, easye napisał:

Dobra a jakiś inny sposób na przejście niż wieżyczki i łuk, bo póki co wychodzi ze tylko wieżyczki najlepsze na wszytsko... XD

 

No akurat na jednego bossa wieżyczki są useless niestety, a jest to conjuvictus :D ale też sobie z nim poradziłem. A jak chcesz inaczej to możesz ze stun granatem i fire granat, a potem podpalasz na swojej drodze niemilców I też op :pawel: 

 

Radzę wam kupić hunters grenade, który pomaga zdobyć rzadkie blueprinty. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Cottage napisał:

Odblokowałem ale za chusteczkę nie zadziałało na przeciwniku przy małym pasku życia jakieś PRO TIPy :)

 

Bo ten przeciwnik pewnie nic nie miał, nie wszystkie będą mieć, musisz po prostu sprawdzać na każdym mobku i dobrze robisz, że na małym pasku życia - także szukajcie, a znajdziecie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ile jest poziomów broni? Najwyższy jaki miałem to 6. 

 

Ogólnie to nienawidzę tej gry, wczoraj nie mając już potionów i z ~500hp padłem bo zachciało mi się dalszej eksploracji zamiast iść do drzwi do których miałem już dostęp.

Na szczęści mam spider rune

 

Jeszcze jedno, mając broń z L oraz jakiś amulet z dobrymi modyfikacjami jest dużo łatwiej.

 

Dzisiaj znowu będę się denerwował

Odnośnik do komentarza

Spaniały tytuł :banderas: dzisiaj chwilkę przysiadłem i udało się dojść do bossa na moście. Combo ice granades plus slicer robi robotę. 

Da radę wrócić do startowej lokacji? Zacząłem ją rushować żeby zdążyć do tych drzwi zamykanych na czas w następnych lokacjach i zazwyczaj nie znajduję żadnej skrzynki po drodze. 

Odnośnik do komentarza

ostani boss padl :obama:  i to bez tych wierzyczek crossbow mialem Balanced Blade IV-L z 4486 DPS Ice Bow VI-L, Tornado VII+ oraz tonic xD bo przez caly run nie wpadlo mi nic lepszego, punkty mialem tak rozdzielone; 7/16/9 

 

 

 

no nic cisne dalej i bedzie trzeba zbadac inne drogi ktore prowadza do niego, popatrzylem na osiagniecia i wychodzi ze jeszcze jednej miejscowki nie  odkrylem o_O wspaniala produkcja

Edytowane przez kubson
  • Plusik 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

ja poki co tylko raz sie wkurzylem jak ostatni boss zostal mi na praktycznie na hita i oczywiscie wytarl mna podloge jak szmata xD

 

btw gram teraz na hard przy pierwszym podejsciu w wiezieniu juz mnie wyjasnili :reggie: teraz jest troche lepiej ale jak ktos narzeka na poziom trudnosci na normalu to wspolczuje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...