Skocz do zawartości

Fifa 18


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Alright played for a but and sucked around in FUT. So some quick impressions from the Switch version:

 

- Runs really well. Seems to hold the framerate consistently. Seems like they half it for replays and close up cutscenes though. The loading times are incredibly faster. Even faster than on my PC. I can't even attempt one of the mini games the game is already done loading.

 

- It seems slightly faster than the other versions. Defending is slightly easier and so far I would say the keepers are actually better. I am so far less likely to score from far away for example. Overall I think I actually prefer the way this version plats. Oh the players also feel like they react quicker to the inputs. Similar to PES, which might be because the animation system from the other versions isn't here.

 

- I do miss the quick substitutions. That as been a great addition in the other versions.

 

- FUT is slightly gimped it seems. The big exclusion are definitely the Squad Battles. A real shame those aren't here. I also don't see daily challenges. Otherwise it seems like everything is intact.

 

Overall a good first effort from EA. Even if they can't get the Journey on this thing I hope we get mode parity next year. That really has to be their prime objective.

Odnośnik do komentarza

Generalnie z tego co dzisiaj widziałem trochę tą FIFE na Switchu to oprawa jest w połowie drogi między PS3/X360 a PS4/XONE do FIFY 16. Moim zdaniem to taki upośledzony Ignite Engine. Modele piłkarzy czy trawa renderowana w 3D niczym z tej generacji a trybuny i oprawa przypomina poprzednią generacje. Do tego trochę uproszczeń w post-produkcji.

 

Koniec końców i tak fajnie dożyć czasów, gdzie można taką FIFE zabrać w podróż.

Odnośnik do komentarza

To ten tryb z kartami piłkarzy, który przynosi im tyle kasy. Każdy mecz to pieniądze, które wydajesz na kupno piłkarzy oraz na kontrakty, usunięcie kontuzji itp.. oczywiście możesz też kupować prawdziwą kasę, ale tryb jest tak zrobiony, żebyś nie kupił bezpośrednio piłkarzy za kasę tylko kupujesz paczki, w których ich masz - coś jak te naklejki panini, które kiedyś sprzedawano i się zbierało cały album

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Normalnie grasz sezony, ale taką drużyną, którą sobie zmontujesz, a nie Realem czy Barceloną. Możesz to grać online lub w singlu. Niby tak, ale ja bardzo lubię ten tryb i przede wszystkim dla niego kupuję kolejne Fify

 

Fifa Ultimate Team..

Squad Battles to to co wrzucili do 17 z tworzeniem składów i wymienianiem na paczki i kasę ?

Nie to co opisaleś to Squad Building Challenges, i to jest ns NS

To przypomnij czego dotyczy Squad Battles

Odnośnik do komentarza

Normalnie grasz sezony, ale taką drużyną, którą sobie zmontujesz, a nie Realem czy Barceloną. Możesz to grać online lub w singlu. Niby tak, ale ja bardzo lubię ten tryb i przede wszystkim dla niego kupuję kolejne Fify

 

 

Fifa Ultimate Team..

Squad Battles to to co wrzucili do 17 z tworzeniem składów i wymienianiem na paczki i kasę ?

Nie to co opisaleś to Squad Building Challenges, i to jest ns NS
To przypomnij czego dotyczy Squad Battles
Grasz mecze ze skladami innych graczy ale steruje nimi komputer, wybierasz tylko trudność i możesz wbijać coraz wyższą rangę a na koniec tygodnia dostajesz zależnie od rangi nagrody, paczki i monety
Odnośnik do komentarza

No właśnie jak tak patrzyłem na nagrania z tej FIFY to słusznie jak widzę mi się wydawało, że tak coś dość szybko zapier,dala. Nie powiem, w porównaniu do ślamazarnych 14 i 17 które akurat miałem szczęście posiadać to kolejny argument za tym, żeby cholerstwo kupić. A potem będę płakać, że wydałem 250 zł na cyfrówkę cholernej piłki w którą nie gram prócz wyjazdów raz na półu i pierwszych dwóch tygodni :/.

 

Dajcie demo do cholery i będę kontent.

Odnośnik do komentarza

No właśnie jak tak patrzyłem na nagrania z tej FIFY to słusznie jak widzę mi się wydawało, że tak coś dość szybko zapier,dala. Nie powiem, w porównaniu do ślamazarnych 14 i 17 które akurat miałem szczęście posiadać to kolejny argument za tym, żeby cholerstwo kupić. A potem będę płakać, że wydałem 250 zł na cyfrówkę cholernej piłki w którą nie gram prócz wyjazdów raz na półu i pierwszych dwóch tygodni :/.

 

Dajcie demo do cholery i będę kontent.

 

 

Demo? A po co demo. EA zaopatrzyło eShop w 5 wspaniałych screenów z menusami z gry xD.

Odnośnik do komentarza

ok, eurogamer juz o tym pisze wiec faktycznie nie da sie grac z ziomkami xdd

 

http://www.eurogamer.net/articles/2017-09-29-its-impossible-to-play-with-friends-online-on-fifa-18-on-switch-and-its-nintendos-fault

 

zal dla nintendo bo switch nie ma swojego jednolitego systemu zaproszen ale tez do EA bo pomimo tego braku takie gierki jak mk8d czy splatoon2 jednak swoj system zakladania pokoi maja

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...