Skocz do zawartości

Fifa 18


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

do mnie to dyskwalifikacja tej gierki nawet jakby byla najlepsza gra pilkarska w dziejach wszechswiata, po to sie kupuje kopane by grac z ziomkami - jak nie na kanapie to po sieci

 

moze jeszcze EA wypusci latke ale po tym jak w ostatnich tygodniach zapadli sie pod ziemie z wersja na switcha to sie boje, ze takowej nigdy sie nie doczekamy

Odnośnik do komentarza

Co oni ćpią w tym EA. Jakoś w każdej grze online, którą mam na switchu mogę grać ze znajomymi. Jak można było to pominąć?

 

Widzę odwrotna sytuacja jak z Fifą na Vitę, tam owszem można było zagrać ze znajomym, ale nie lokalnie xd.

Odnośnik do komentarza

w du.pie mam FUT, jest pelno innych trybow online, zreszta sam mecz towarzyski z kolegom po sieci - nie da sie

 

juz teraz wiem czemu tak sie kryli z ta wersja - jakby to wycieklo wczesniej to by wielu olalo, a tak dzihad w sieci zrobil sie dopiero dzisiaj jak ludzie, ktorzy gierke kupili dopiero to odkryli

 

arms,fast rmx, mk8d, spla2n - kazda gierka z multi jaka ma na ten fundamentalny element

Odnośnik do komentarza

Myślę że to dorobią za chwilę. Ja dziś pojechałem do chezkyego, wziąłem Fifę, odpaliłem hotpot w telefonie, Wsiadłem do metra i zagrał w drodze jeden mecz w sezonach online. W metrze. Na hotspocie. Dla mnie Mesjasz. Nie mam czasu za bardzo więc i tak ustawki nie wchodzą w grę (chociaż to, że tego nie ma jest słabe). Ja jestem zadowolony, klepne w drodze 1-2 mecze i mi styka. Nie sądziłem że dożyję takiej chwili. A wy czekajcie na patche. Myślę, że i Nintendo dłubie coś przy sofcie i Ea wie, że to duża wada. Same sezony chodzą zayebiscie płynnie.

Odnośnik do komentarza

Myślę że to dorobią za chwilę. Ja dziś pojechałem do chezkyego, wziąłem Fifę, odpaliłem hotpot w telefonie, Wsiadłem do metra i zagrał w drodze jeden mecz w sezonach online. W metrze. Na hotspocie. Dla mnie Mesjasz. Nie mam czasu za bardzo więc i tak ustawki nie wchodzą w grę (chociaż to, że tego nie ma jest słabe). Ja jestem zadowolony, klepne w drodze 1-2 mecze i mi styka. Nie sądziłem że dożyję takiej chwili. A wy czekajcie na patche. Myślę, że i Nintendo dłubie coś przy sofcie i Ea wie, że to duża wada. Same sezony chodzą zayebiscie płynnie.

 

 

Szybko wyszukuje przeciwników online?

Odnośnik do komentarza

Ależ się jaram.

 

-gameplay bliźniaczy jak na ps4, grałem jeszcze specjalnie sporo w demo 18 wczoraj, żeby mieć porównanie. szczerze? wielkich różnic nie widzę. inna kwestia, że od kilku lat fifa stoi w miejscu xd

-grafika na małym ekranie jest świetna, kilka lat temu nie spodziewałbym się, że będzie mi dane zagrać w taką piłeczkę na przenośnym sprzęcie. Fifa na Vitę była niezła, ale przy tej wersji jest jakimś żartem - tak dobrze to wszystko chodzi

-loadingi błyskawiczne, menusy chodzą lepiej niż na dużych konsolach

-jest polski język, także komentarz

 

Tego chciałem <3, przenośna Fifunia prawie bez kompromisów. Lipa z tym zapraszaniem znajomych, oby to ogarnęli, bo oprócz tego produkt jest KONKRETNY

 

DK5zIhMVAAUru5a.jpg

 

i nawet murawa nie jest płaska o dziwo

 

DK55enrVAAAgqhA.jpg

 

Pierwszy mecz online i już słaba psycha :cool::czesc:

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Mordeczki czy fifa 18 zawiera w pełni tryb street czy jest to tylko jakiś fragment w trybie fabularny? Piłka nożna już od dawna jest dla mnie aktorstwem i nie oglądam czy też nie śledzę tego sportu ale dla trybu street chętnie bym kupił.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...