Skocz do zawartości

Fifa 18


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pier,dolę powiem Wam, że meczyki w pociągu w drodze na domóweczkę w praktycznie identyczną FIFĘ co na "dużej" konsoli to przeżycie warte każdych pieniędzy. Coś wspaniałego jak ktoś nie posiadający Switcha mówi, że w sumie to on chyba sobie to kupi przy najbliższej okazji, bo doświadczenie jest jedyne w swoim rodzaju. Pozdrawiam znad morza.

Odnośnik do komentarza

Ja pier,dolę powiem Wam, że meczyki w pociągu w drodze na domóweczkę w praktycznie identyczną FIFĘ co na "dużej" konsoli to przeżycie warte każdych pieniędzy. Coś wspaniałego jak ktoś nie posiadający Switcha mówi, że w sumie to on chyba sobie to kupi przy najbliższej okazji, bo doświadczenie jest jedyne w swoim rodzaju. Pozdrawiam znad morza.

Może się mylę, ale to Fifa może być system sellerem Switcha w naszym kraju. Kumpel, który gra w każdą edycję od 08 na konsolach Sony (PS3 i PS4) zadzwonił do mnie wczoraj, że już grał w 18 i że jest świetna, więc żebym ponownie kupił XO albo PS4.. Jak mu powiedziałem, że kupiłem na Switcha i gram sobie poza mieszkaniem w Ultimate'a to słyszałem zrycie w głosie

Odnośnik do komentarza

Panowie, zacząłem grać pierwszy raz w FUT  i mam parę pytań do Was:

- czy opłaca się trzymać większą grupę kart niż pełny skład? 

- jak rozwijają się piłkarze? Karty jednorazowe rozumiem działają tylko na najbliższy mecz, prawda? Więc lepiej je trzymać na jakieś ważne spotkanie? Apropos rozwoju - czy dzięki progressowi można zrobić upgrade karty brązowej w srebrną itd?

- dlaczego jedne karty piłkarzy mogę sprzedać a inne nie? albo ja nie ogarniam jak. Mam paru słabeuszy w klubie a nie wiem jak mogę się ich pozbyć

- jak kupować? w sensie co się bardziej opłaca - paczki czy pojedyncze karty, ale wybrane? 

Teraz pytanie w sumie bardziej jeśli chodzi o Switcha - jest jakaś opcja żeby konsola podczas uśpienia pozostała online? Trochę ta mobilność jest ograniczona wymogiem non stop online w FUT. Zdarzy się, że połączenie rozłączy i po meczu a z konraktu grajkom pobrało...

 

Swoją drogą bardzo fajny tryb a gra zaskakująco dobrze "przeportowana".

Edytowane przez dawdi17
Odnośnik do komentarza

Warto mieć kart na dwa składy i zmieniać je, żeby nie musieć używać kart kondycji.

 

Nie da się podnieść rangi karty z brązowej na srebrną.

 

Niektórych kart nie możesz sprzedać, bo je wygrałeś za jakieś mecze albo wyzwania, możesz ich tylko puścić za 0 albo wrzucić ich do wyzwań budowania składów.

 

Ja preferuję kupowanie na rynku transferowym, ale niekiedy (bardzo rzadko) w paczce za 7500 albo 15000 trafisz gracza wartego 100 - 200 tysięcy, więc czasem warto poryzykować.

Odnośnik do komentarza

Ok, zaczynam kumać chyba ten tryb. Podszedłem do niego jak do jakiejś wariacji kariery a tu jednak zmiany są zdecydowanie dynamiczniejsze, a gra może praktycznie toczyć się bez rozgrywania meczy? Bo narazie "wyzwania budowania składu" mnie wciągnęły a mecze rozgrywam dopiero jak już krucho z monetami. 

Odnośnik do komentarza

Faktycznie, rozładowałem tera Switcha od 100 do 0 grając tylko przenośnie i zwolnień animacji nie miałem. Czyli coś jest narzeczy z tym nagrzewaniem jak się pogra na TV.

 

Wczoraj po egzaminie byłem z ekipą na mieście coś zjeść, odpaliłem im fifę i nie wierzyli xD. Jedzenie dawno zjedzone, a oni siedzą i grają.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...