Skocz do zawartości

Fifa 18


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli pełnoprawna FIFA bez ułomności w gameplayu tylko bez trybu fabularnego. Jak ktoś się wahał to brać śmiało, niech EA czuję nasze pieniążki i wspiera Switcha :fsg: Moja kopia gry już do mnie jedzie.

 

Na zachętę dodam że prze zapowiedzi EA samo mówiło że nie dali rady przeportowac Frostbite na Switcha dlatego nie ma trybu kariery ale jak się odpowiednio sprzeda to się bardziej postarają :U. Głosować portfelem mordeczki.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Mordeczki czy fifa 18 zawiera w pełni tryb street czy jest to tylko jakiś fragment w trybie fabularny? Piłka nożna już od dawna jest dla mnie aktorstwem i nie oglądam czy też nie śledzę tego sportu ale dla trybu street chętnie bym kupił.

Podobno nawet w trybie fabularnym, który swoją droga jest niedostępny na switchu; nie ma meczy na asfalcie a informacje jakoby takowy tryb miał się pojawić okazaly się tylko plotką.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cpu spokojnie do rozpykania za to online w FUT pierwszy mecz przegrałem 2:4. Nie zastanawiać się tylko kupować. Szczególnie Rayos - jak nigdy nie grałeś w Ultimate’a to musisz koniecznie

 

Nintendo UK i EA robią konkurs: https://gonintendo.com/stories/291658-nintendo-uk-share-your-ea-sports-fifa-18-onlyonswitch-moment-a

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Nie opisałem tego tak ładnie jak Sugar ale chodziło mi o to samo: po prostu fifa z dobrym online w podroży. I to Cholera z online na lte z komórki. Nie umiem wstawiać ikonek ale tu powinien być Banderas. Nie żałuję kasy a Chezkyemu trułem tyłek od poniedziałku o termin dostawy. Ea są ułomni że się tym nie chwalą. Myślę, że gra się dobrze sprzeda a to woda na płyn dla Ea i innych. Pomyśleć, że można walnąć w autobusie godzinkę w Mariana, potem mecz w Fifę a na koniec postrzelać w doomie...

Odnośnik do komentarza

Trafiam na samych paryżan xD. Neymar wszędzie. Tym razem 4:2, dobry ping pong, ale do przodu. Nie ma to jak wje,bać gola PSG Mosesem czy innym Kante :banderas:

 

Aha, na pełnym naładowaniu rozegracie 10-12 meczów.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

kurde brakuje mi tego pro controllera teraz bo to normalna duza fifa praktycznie xd

 

wkrecam sie gram jak na ps4, powtoreczki, akcje, zmiany, taktyka i dopiero po chwili "ej to handheld, lol"

 

 

bez kitu, podłączyłem teraz pod tv, wziąłem w łapy pro controllera i fśśśśśśśśśśśśśt

 

wLimzMz.jpg

 

awansik z bayernem. pro controller oczywiście bezbłędny, steruje się nim wspaniale. A no i widać, że dużo rajosów gra bez pojęcia, chociaż raz można poczuć się jak kozak w piaskownicy xD

Odnośnik do komentarza

Jest niestety pierwszy zgrzyt - w trybie przenośnym potrafią spaść klatki, gdy w polu karnym jest zadyma :(. 

 

Chociaż też nie zawsze, mam wrażenie, że dzieje się tak, gdy pogra się trochę w docku i wyjmie się z niego jeszcze ciepłego switcha. Bo jak pograłem dłużej w trybie przenośnym przed chwilą, gdy konsolka była już chłodniejsza, to nie zwalniało.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

Aż żałuję teraz, że nie wziąłem.

Jeśli w gorzowskim Media Markt leżą normalnie na półkach egzemplarze na Switcha to tym bardziej w Poznaniu kupisz od ręki

To prawda, jest do odbioru już. Wczoraj nie byłem tylko pewien jak to będzie bo cały dzień gra na stronie Saturna wisiała jako preorder.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...