Skocz do zawartości

Monster Hunter World


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Rayos napisał:

Also, cyferki obrażeń świetny patent, wiadomo w co walić od razu, a szczegółowe info dotyczące potworow, dropow, słabych punktów itd itp to mistrzostwo świata, nareszcie nie trzeba śledzić www żeby si dowodziec takich rzeczy 

 

W poprzednich odsłonach to się wiedziało gdzie walić, bo zależnie od czułości danego miejsca, broń wchodziła gładko, lekko tarła lub się odbijała- ja na tym poprzestanę i jak w końcu się zabiorę do gry, to wyłączam wszystkie pomoce.

 

A świetliki to jak dla mnie spoko pomysł na początku, te nowe mapy wydają się dość skomplikowane bym mógł na szybko ogarnąć gdzie biec by się dostać do danego gniazda.

Odnośnik do komentarza

Chyba mają kłopoty  z online albo czegoś nie ogarniam  chciałem komuś pomóc online i wyszukać glary ale anj nie znajduje mi sesji w grze ani nikogo z flara. Zanim zaczniecie się śmiać że xbox nikogo to na mojej liście znajomych 5 gra w mh a wczoraj bez problemu zadanie na arenie zrobiłem z innym graczem i dołączyłem do sesji z innymi graczami. Czy na ps4 wszystko z tym dołączaniem do sesji działa ok?

 

Miecz i tarcza zaczęły mi się nudzić zatanawiam się nad zmianą bo za dużo czasu zajmuje dobicie przeciwnika.  Jaka broń ma dobry dps ale nadal do ogarnięcia dla nooba? Zastanawiam się między dwoma mieczami, katana albo tym toporem co zmienia się w miecz.

Odnośnik do komentarza

Miałem nie kupować ale kumple mnie namówili żeby razem grać. Jak dla mnie wszystko super. Wkurza trochę że nie raz trzeba się nalatać za potworem jednak pewnie zawsze tak było.

Niestety ta gra strasznie daje w kość mojemu poor station. Filmiki czy grubsza zadyma i już max obroty.

Jakieś porady dla nooba?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...