Skocz do zawartości

Monster Hunter World


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem trochę streama. Interfejs i całe menu ulepszania oręża jest za(pipi)iście wygodne i przejrzyste. Dużo aktywności pobocznych jakieś zbieranie żywych potworków i wypuszczanie ich do swojego pokoju. Pokemon w MH. 350h wyciągne z tego minimum. Jaram się.

Niestety nie zagram na premierę bo zachciało mi się na narty wyjechać. Dopiero w niedziele przyrushuje.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Shen napisał:

Mysle, ze pojda w dodatki, a nie wydawanie dopakowanych wersji. To nie konsole nintendo. 

Nadal nie moge uwierzyc, ze dostajemy nextgenowe monster hunter :banderas:

 

Za maksymalnie 1,5 roku będą już pierwsze informacje o MHWorld Ultimate. Zarówno w pudełku jak i DLC.

Odnośnik do komentarza

To są dwa zupełnie różne gatunki. MH to napier.dalanie tych samych przeciwników po 50 razy żeby zbroje zrobić, broń nie wypada z potwora, jest ciężko, walki trwają po pół h dopóki nie zrobi się lepszego ekwipunku i nie pójdzie na następnego potwora z którym walka trwa tyle.

W dniu 23.01.2018 o 15:11, devilbot napisał:

Jak tu spodziewć się czegoś innego od serii wychodzącej w tej samej formule od niemal 15 lat? No może ktoś nie ma internetu wtedy rozumiem. 

 

Jak ktoś nie doczytał lub nie wie czym jest monster hunter to przypominam:

Walczymy z potworami do usrania farmiąc partsy pod nowe sety, system walki jest za(pipi)isty. 

Tu kolega dobrze opisał 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Yano napisał:

pograłem ponad 12 godzin , od 18 do teraz.. no i co? jest za(pipi)iście :D

gram bardzo wolno, ledwo co ruszyłem fabułe bo zwiedzam, zbieram, bawie sie, odkrywam smaczki

 

 

co do scenek to są całkiem spoko, zazwyczaj krótkie i widowiskowe, nie są to scenki jak w MGS gdzie 30 minut gadają

zdrowy wariat ... :D

 

ja odbieram swoją sztukę po siłce i wieczorem będe grał. Dam znać jak na skorpioniku działa bo pewnie jedyny kupiłem na skorpiona

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...