Skocz do zawartości

Monster Hunter World


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

A wiesz co jest najlepsze? za chwilę ta zbroja będzie gónwo warta i będziesz tłukł następnego potwora kilka razy, żeby zrobić seta z niego :banderas: i tak w kółko, bo w MonHunie to się nigdy nie nudzi i to jest cudowne.

 

Sam przez weekend nabiłem z 11-12 godzin, nie spieszę się, jestem przed questem z

 

Łapaniem eldera

i może uda mi się dziś do niego podejść :) Ew. pofarmię trochę Anji, albo porobię coś innego... 

Odnośnik do komentarza

@blantman

Charge Blade i chargowanie tarczy - > miecza,naładowane fioleczki i combo na super amped element discharge, to podstawa dużego damage'u, jak wejdzie (atak ma spory windup time i trzeba jednak nim wycelować), to naprawdę boli przeciwnika. Jeśli to opanujesz, to jest połowa sukcesu, później dochodzi opanowanie guard pointów, czyli ataków, które dają ci iframe'y i auto-blokują atak przeciwnika. W opisie broni masz podane, które ataki umożliwiają tę akcję. Timing jest kluczowy i wymaga treningu.

P.S
Co do godzin spędzonych: Yano i Bansai chyba mają już coś powyżej 35 godzin :v

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hendrix napisał:

@blantman

Charge Blade i chargowanie tarczy - > miecza,naładowane fioleczki i combo na super amped element discharge, to podstawa dużego damage'u, jak wejdzie (atak ma spory windup time i trzeba jednak nim wycelować), to naprawdę boli przeciwnika. Jeśli to opanujesz, to jest połowa sukcesu, później dochodzi opanowanie guard pointów, czyli ataków, które dają ci iframe'y i auto-blokują atak przeciwnika. W opisie broni masz podane, które ataki umożliwiają tę akcję. Timing jest kluczowy i wymaga treningu.

P.S
Co do godzin spędzonych: Yano i Bansai chyba mają już coś powyżej 35 godzin :v

 

no te guard pointy mnie najbardziej stresują bo w dark souls zawse z parry miałem kłopot a tutaj troszkę podobnie z timingiem. Na razie poćwiczę te kombosy w których z miecza i tarczy robię płynnie combo z dischargem i powrót do miecza i tarczy. Myślę że rolki na ten moment wystarczą :)

Odnośnik do komentarza

Na długi okres wystarczą, dużo osób pewnie ich nigdy świadomie nie użyje :D

Btw.

Capcom ogłosił, że sprzedaż digital i shipment na pierwsze 3 dni wyniósł 5 mln kopii, pobili wszystkie rekordy serii. Warto też zaznaczyć, że pierwotny shipment w Japonii (tylko 1 mln) wyprzedali w piątek i w sobotę musieli wysyłać dodatkowe kopie. To generalnie oznacza, że duża część poszła na zachód. Imo to będzie jeden z największych sukcesów Capcomu. Liczę na pierwsze miejsce w ich historii sprzedaży gier i zrucenie Residenta 5 z tej pozycji.

Edit:

I więcej informacji sprzedażowych: w UK MH: World zadebiutował na pierwszym miejscu oczywiście, bijac wszelkie rekordy serii na wyspach, ratio sprzedaży to 72% Ps4 i 28% XB1, gra wyprzedziła inną japońską produkcję Drabon Ball Fighterz, która też pobiła rekordy jeśli chodzi o sprzedaż w obrębie tego IP, w tym przypadku ratio wynosiło 77% dla Ps4.

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

na pewno zrzuci re 5 bo po pierwsze obecnie na xbox one i ps4 nie ma nic innego ciekawego. Przez najbliższe 2 miesiące zero takich hitów. Dodatkowo pod koniec roku wejdzie dodatkowe x sztuk na pc a tam mimo powrzechnej opinii na forum dużo osób jest napalonych na takie skillowe gierki. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Co do charge blade. Nie ma co ryć sobie głowy guard pointami na początku używania tej broni. Jak poznamy moveset i będziemy grać intuicyjnie w dodatku poznamy monstery i ich ruchy wtedy można używać gp. 

Najsilniejsza technika CB polega na wykorzystywaniu GP. GP cancelujemy w discharge. Aha i GP są skuteczniejsze gdy mamy skilla guard wtedy mocniejsze ataki moba nie odrzucają nas tak mocno. 

 

Ja przechodzę grę Kinsectem. Miałem grać Gunlancą ale stwierdziłem, że zagram bronią której nigdy nie lubiłem i nie grałem za wiele.

Ciężko było na początku bo więcej czasu schodziło na pobranie nektaru niż robienie damage. 

 

Ciekawostka w grze ten eldar gdy go spotkamy na expedycji podaje statystytki np jaka broń jest najczęściej używana itp.

Najczęściej ludzie latają z dualami, kinsectem i lsem a najrzadziej z gunlancą i hornem.

Odnośnik do komentarza

No też jestem zdania, że pobije - Capcom traktuje MH: World jako GaaS, będą długo rozwijali grę - stawiam na długie nogi w sprzedaży i ltd. coś w okolicach 8+ mln, - wszystko zależy od wersji PC

@XM.
Na razie wiemy tylko tyle:

 

Cytat

Monster Hunter World producer Ryozo Tsujimoto told fans that future content updates will be released free of charge.

The free updates will include brand new monsters for players to hunt.

That's on top of downloadable weapons, items and outfits for your character.

 

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...