Skocz do zawartości

Monster Hunter World


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Anjanah jest łatwiejszy gdy zrobimy kilka questów dla kucharza i odblokujemy potrawy zwiększające Health nawet o 40 wtedy z długim paskiem życia jest wiele łatwiej.

 

Jedyne godne części oręża jakie warto se zrobić na początku i ulepszyć to:

Bone Mail - zwiększa attack

Jyura Greaves - Focus zwiększają szybkość ładowania pasków i ładowanie chargy np greatswordem

Anjanah Greaves - jak gramy gunlancą albo Charge blade must make (pipi)a

Kulu greaves - zwiększa critici ale w(pipi) mało

 

Resztę rzeczy polecam olać na początku czyli do zabicia Anjanaha.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Ja lubię sobie biegać w całych setach. Teraz chyba skuszę się na set z Anja, bo biegam cały czas w secie z Jagrasa, a to już wstyd Do tego ulepszyć Switch Axe na drzewko od Anja i na jakiś czas powinno wystarczyć. Ale już wiem, że Neringate będzie na farmie jak przyjdzie co do czego, pewnie secik też ma spoko :)

Odnośnik do komentarza

Ja wiem że xbox nikogo ale może komuś ta informacja się przyda. Dzisiaj próbowałem zagrać z ziomkiem jedno polowanko ale za nic nie mogliśmy się znaleźć. Jak pisałem wcześniej od rana coś online szwankowal i nie widziałem innych graczy. Wchodzę na stronę ms i okazuje się że xbox live działa ale serwery monster huntera są down:D

 

https://support.xbox.com/en-US/xbox-live-status?xr=shellnav

 

Pierwszy raz widzę coś takiego i zero informacji od fimy która grę wydaje. Widocznie naprawdę xboz one nikogo w japonii:P

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, blantman napisał:

Ja wiem że xbox nikogo ale może komuś ta informacja się przyda. Dzisiaj próbowałem zagrać z ziomkiem jedno polowanko ale za nic nie mogliśmy się znaleźć. Jak pisałem wcześniej od rana coś online szwankowal i nie widziałem innych graczy. Wchodzę na stronę ms i okazuje się że xbox live działa ale serwery monster huntera są down:D

 

https://support.xbox.com/en-US/xbox-live-status?xr=shellnav

 

Pierwszy raz widzę coś takiego i zero informacji od fimy która grę wydaje. Widocznie naprawdę xboz one nikogo w japonii:P

W grupie monster hunter polska nikt nie  kupił wersji na xboxa z tego co widziałem.  Jak ktos ma obie konsole, to nie widze sensu brac wersji na xboxa i pisze powaznie bez Cw. Na ps4 wieksze community i bedzie pewnie wiecej eventow, skoro to ex na Japonie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, estel napisał:

 

jak mozna ograniczyc to bieganie potworow po mapie? Przy walce z tobim to wiecej biegalem niz bilem

 

Ja mam zawsze w gotowości flash poda i strzelam przed potwora. Nie da się tego ograniczyć całkiem potwory uciekają i tyle ale jak bije się w czuły punkt to takich ucieczek nie ma dużo bo szybko padają.

 

54 minuty temu, Shen napisał:

Dobrze widze, ze nie ma juz osobnych setow dla gunnerow?

 

No nie ma. Każualizacja.

 

 

Pograłem dzisiaj 10h jestem na 3 mapce. Podoba mi się bardziej niż myślałem nawet ta nieszczęsna fabuła i sposób jej prowadzenia jest ok.

 

1.Świetliki wylewelowane do lvlu 3 same wskażą pozycje potwora na mapie ale na każdego trzeba mieć wylewelowane osobno.

2.Z pobocznych polecam questy kucharza i związane z farmą. Lepsze żarcie i nieograniczona dostawa miodu na mega poty i innych surowców.

3. Po zabiciu potwora animacje/filmik jego zgonu można przerwać startem - zawsze to kilka sekund na pozbieranie matsów więcej.

 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Shen napisał:

W grupie monster hunter polska nikt nie  kupił wersji na xboxa z tego co widziałem.  Jak ktos ma obie konsole, to nie widze sensu brac wersji na xboxa i pisze powaznie bez Cw. Na ps4 wieksze community i bedzie pewnie wiecej eventow, skoro to ex na Japonie.

Polska to nie świat. Japonia i polska to kraje playstation ale to nie cały świat. Myślę że nie robili by gry na dany sprzęt bez szansy na dobra sprzedaż. Obecnie na friend list więcej osób gra w monster huntera niż w bete sea of thieves, ac origins czy playerunknown. 

 

Spoko capcom napisał na fejsie ale powinni wiadomość w grze zostawić przy próbie logowa. Tak jak to dzieje się w dark souls, bloodborne, destiny czy innych grach łączących się na początku gry z serwerami  

Odnośnik do komentarza

Jednak nie rushuje gierki bo warto robić poboczne questy. Zresztą imo scaling poziomu trudności jest idealny. Mało zbieranych questów, praktycznie tylko kilka. Prawie wszystko to zabijanie. Wzięli sobie do serca krytykę za MHGen gdzie nawalili gatheringowych questów jak nienormalni.

Jeżeli jest wam trudno to wiedzcie, że to na razie tylko lowrankowe wersje potworów i zbroje z nich są też tylko lowrankowe czyli przejściowe te high rankowe mają po kilka skilli w jednej części seta.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Idziesz do quest board albo do swojego handlera -> post new quest -> optional, klikasz w dany rank i masz do wyboru questy.  Zresztą questy są podzielone na główne (assigned), opcjonalne (optional), dochodzenia (investigations - przeznaczone do farmienia potworków głównie) i eventy (chyba co tydzień mają się zmieniać). Trzeba pamiętać też, że można bezpośrednio z obozów je wybierać, więc nie trzeba za każdym razem wracać do głównego huba.

Oprócz questów są też mniejsze rzeczy robione dla reasercherów: bounties, łowienie ryb, szukanie kotów-tubylców, łapanie potworów itp, same bounties też są podzielone  na te zwykłe, ciągle będące w rotacji, critical i czasowe.

Edit:
Co do investigations - warto nie zaśmiecać sobie tego i rejestrować tylko te co dają lepsze nagrody/pieniądze plus odpowiedni rank, umówmy się polowania na Jagrasa od 3-4HR to już niepotrzebna zabawa :v

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytanie z wczoraj. Jak najlepiej złapać potwora bo te bombki i pułapka u mnie nie działa albo coś źle robie. 

 

Zmieniłem broń na charge blade. Może i broń dla zaawansowanych ale kulh ja ku czy jagras nawet nie zdążą uciec i rozwalam ich w minute. Broń na 2 lvl dopiero ale ten damage po przejściu w axe mode plus elemental coś pięknego. Muszę tylko nad timingami popracować. 

 

Szkoda że czasu na granie w ten weekend tak mało bo bym nerdzil all day long. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...