Skocz do zawartości

Monster Hunter World


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Fabuly nie spodziewam sie nie wiadomo jakiej, ale zeby chociaz fajnie byla poprowadzona, jakies scenki, dialogi, fajne sekwencje i bede zadowolony.

 

No no, chu,j że w 4 każdy potwór jest na strzała xD. 

 

nie on, jasne, ja i tak zawsze w monhuny grałem przewaznie sam :P

 

Ja gralem sam az do czasu kupna Ultimate na Wii U, potem odkrylem ze jednak praca grupowa sprawia mi najwiecej frajdy w tej grze dzieki czemu w Ult spedzilem najwiecej czasu. A to ze zabije potwora w 5 minut zamiast 10 to w sumie bez znaczenia skoro mam wieksza radoche.

Odnośnik do komentarza

ten sam trailer w lepszej jakości

 

dziwi mnie scena w 12-13 sekundzie, wygląda jak podwoda scenerie, nawet meduzy latają, potem pod koniec widać tą samą lokacje i gość tam używa tej latającej kapoty i wygląda jak by nie było tam wody

ogolnie mnie to dziwi bo mowili że nie będzie podwodnej walki, troche sie to wydaje jak by rozważali podwodną lokacje ale potem zrezygnowali z podowodnej walki a lokacje zminili na nie podwodną ale "magicznie pseudo podwodną"

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

W jednym sklepie umożliwiającym import z Japonii jest limitka Prosiaka, ~465 euro, w zestawie kod na grę, konsola będzie miała premierę wcześniej, 7 grudnia. Kurde, jak kusi.

 

Na kilku amerykańskich stronach można natomiast kolekcjonerkę zamawiać, 32-stronicowy artbook xD

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Jak dali nosferatu zeda to może dadzą bronie i zbroje z berserka tak jak to było w dragons dogmie.

MH ma wiele kollaboracji jako dlc - zbroje i bronie nawiązujące do innych rzeczy, gier, anime, firm, filmów itp,

 

czy będzie berserk to nie wiem ale zapewne jakieś DLC questy odblokowujące sprzęt z innych źródeł będzie

Odnośnik do komentarza

zapowiedzieli że na TGS każdego dnia targów będzie nowe info, no i jest

 

tutaj mamy sporo ciekawych informacji o nowym flagowym potworze, o sprzęcie, fabule i innych systemach

 

przyznam że osobiście mam lekko mieszane uczucia co do niektórych ułatwień, mianowicie - możliwość cofania broni co wcześniejszego poziomu żeby pójść inną gałęzią rozwoju - niby spoko każdego to pewnie ucieszy, ale to że zwracają użyte materiały bardzo mocno ułatwia farmienie, tak jak mowie - pewnie większość sie ucieszy ale dla mnie farmienie w MH to jedna z rzeczy która powodowała że gra jest na grube setki godzin, teraz mogą sie zacząć exploity typu - "ok na tego wroga robie sobie taką broń a potem ją cofne i zrobie drugą na innego" itp. nie jestem zbyt zachwycony ale też nie hejtuje

 

za to podoba mi sie opcja wbudowanej wikipedii - zamiast siedziec w necie żeby szukać info w grze możemy zdobyć informacje o słabosciach potworów, itemach jakie można zdobyć itp, trzeba tylko troche potropić i pewnie zabić. wiadomo pewnie jakieś super szczegółowe info będzie dostępne tylko w necie ale wygląda na to że większość przydatnych informacji będzie w samej grze. to miły i praktyczny dodatek, zarazem kolejna rzecz do "odblokowania" która serio sie przydaje, lepsze to niż szukać 200 gołębi na mapie ;p

 

podoba mi sie też tryb free play - idzie sie na mape i zbiera sie co sie chce, walczy sie z każdym kto sie pojawi itp, to już w jakiejś formie było wcześniej i bylo bardzo przydatne

 

gość też przwiduje 5 map (terenów) - narazie znamy 3 - las, pustynia, rafa koralowa bez wody. pozostałe 2? najbardziej prawdopodobne jest coś zimowego i wulkan, i pewnie właśnie takie coś dadzą na start

 

 

i co ciekawe - podali info o kolekcjonerce itp, podali info o specjalnej edycji cyfrowej z bonusami. a jak narazie nie ma żadnego info o season passie - co prawda przynaje bez bicia że odrazu kupił bym season passa do tej gry mimo że nigdy tego nie robie, no ale narazie nic o tym nie mowili, jest jakaś szansa że nie będą chcieli aż tak ruchać i będą dawać darmowe dlc tak jak było do tej pory, i być może 1-2 razy do roku wypuszczać "dodatek" jak do MH frontier.

ja osobiście akurat dla tej jednej gry chętnie kupie wszelakie season passy, ale jak narazie sie zapowiada że mają bardziej "gamer friedly" plany i nie chcą aż tak na chama doić kasy. chociaż oczywiście nadal jest możliwość że niedługo dowiemy sie "aha i przy okazji wycieliśmy z gry 2 mapki i 10 potworów jak chcesz powalczyć to kupuj season passa" - nie zdziwie sie bo to standard, ale jak narazie nic takiego nie było, a zaprezentowali już bonusy zakupów przedpremierowych i kolekcjonerke - zwykle wtedy też mówią właście o przepustkach. dlatego jestem dobrej myśli, ale kupie tak czy siak, nawet kupie zbroje dla konia jak będzie xDD

 

 

 

ide szukać dalszych newsów z TGS pewnie dorzuce tu pare filmow

 

jeszcze jedna analiza, jak wczoraj odmienna od powyższej

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kolejny gameplay, tym razem bardziej szczegolowo pokazany kreator postaci, początkowe sceny gry i walka z flagowcem

 

ciekawe czy wymyślą jakiś bajer z jego broniami tak jak bronie seregiosa same sie ostrzyły przy turlaniu, tym razem glownym bajerem nowego potwora jest to że elementy jego ciała mogą sie odłamywać i wyrastają nowe silniejsze kolce i inne rzeczy, być może bronie będą miały jakąś unikatową funkcje że np jak spadnie im ostrość to po na ostrzeniu będą silniejsze niż na początku itp

Odnośnik do komentarza

Chyba już wyprzedane nawet, chociaż na sklepach jest "soon". W sumie może być ciężej z dostępnością, pierwsza gra na PS4, fani mogą po raz pierwszy kupować ten sprzęt, to rzucą się na limitkę.

 

Ubrałem zeszłoroczne bojówki, nawet luźniejsze i w kieszeni mieści się psp, więc jakieś 10-15 minut dziennie nie będzie się marnować w oczekiwaniu na wykłady.

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...