Skocz do zawartości

Monster Hunter World


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

To kiedy beta rusza dokładnie? Tylko i wyłącznie dla niej przedłużyłem sobie PS Plusa o miesiąc. Wyłączyłem już odnawianie go. Upływa 18.12. Wracając do bety to grą jestem mocno zaintrygowany i nie wykluczone, że MHW stanie się moim pierwszym growym nabytkiem w A.D. 2018. Jeśli nie poczuję swądu Destiny 2 rzecz jasna w innych realiach to kupię niemal na pewno.

Odnośnik do komentarza

Fak, jak na złość weekendy (z powodu moich niereformowalnych sąsiadów, których mam nadzieję uda się pozbyć z początkiem nowego roku), spędzam w pomieszczeniu ze zbyt słabym sygnałem wi-fi, by w ogóle móc to zassać, o graniu nie wspominając...
W każdym razie będę tu chyba kolejnym z tych wspomnianych świeżaków - intryguje mnie ta gierka i z chęcią zanurzę się w tym świecie :)
 

Odnośnik do komentarza

Fajnie jest, znalazłem wszystkie zwierzaki prócz Diablosa. Pobocznie pobiłem bagiennego lavasiotha, teraz spróbuję losa. Nie ma wielkiego wyzwania, na takie rzeczy raczej pełna wersja musi być, ataki zabierają góra 1/10 hp, na ogół jednak mniej, a i hitboxy są dość przyjazne. 

 

To otoczenie... 

Biłem się z jednym na pustyni, gdy nagle powstał żółty tuman kurzu i poraziło nas wszystkich. Mignęła mi jakaś żółta żabka, zagrzebująca się w ziemi :obama:

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

pograłem 10 godzin, od 18 do teraz xD

no jest tak jak sie spodziewałem - za(pipi)iście.

 

demo/beta jak zwykle ułatwione specjalnie, ale taki diablos to już ładnie kosi i zabiera z 60% życia na hita

zresztą ten nowy tyrek jak sie wkurzy też potrafi troche zabrać

 

przez pierwsze godziny mialem spore kłopoty z przyzwyczajeniem sie do klawiszologi bardziej rozbudowanej, jednak tysiące godzin z kamerą na krzyżaku i jednym guzikiem bocznym dawały o sobie znać

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie gralem w mh i mam pytanie, w retailu też jest jakiś du,pny time limit na misję? Bo te 20 minut zwyczajnie wkurza, nie ma czasu spokojnie poeksplorowac, co dopiero mówić o nadu,pcaniu uciekajacych bestii. 

Przeszedłem dwie pierwsze misję i wyglada to świetnie, trochę lamie i nie ogarniam mechanik których jest w cholere ale myślę że z pełną wersja spędzę dziesiątki godzin, bo zapowiada się kawał dobrego szpila.

Dajcie jakieś protipy na te Latająca bestie z lasu :D

Odnośnik do komentarza

Farmeros-jak wyżej, chociaż nie jestem pewien, czy na pewno będą możliwości bycia w nieskończoność w każdej lokacji- na pewno misje na parędziesiąt minut, gdzie nie ma bossów i możesz se chodzić i materiały zbierać. W grze są zresztą nie tylko zlecenia na polowanie, ale też takie, gdzie zbierasz kwiatki, łowisz rybki i tym podobne.

A tego wyverna to udało mi się parę razy wytrącić z równowagi przy pomocy procy. Szukaj też latających świetlików i jeśli on się odwróci w twoją stronę, to je aktywuj, będzie blask i upadnie. Uważaj też na ataki nogami, mają szanse wbić poison. Poza tym to standardowo- ogarnąć ruchy i reagować odpowiednio.

 

Jednak umią dziabnąć, anjanath mi ściął pół hp jednym atakiem, którym wcześniej nie miałem okazji dostać. Dotarłem też do blosa i go położyłem gunlancą, na rathalosa nie mam już czasu, skubany za dużo lata. Najgorsze są jednak stare potwory, nie atakują tak, jak się tego spodziewasz.

 

Te świetliki mogą wkurzać, że niby ułatwienie, ale szczerze to wątpię, że szybko ogarnę topografię tej dżungli, ta ilość przejść, skrótów, lian do wspinaczki, trochę to zajmie. W międzyczasie się wchodzi w mapkę, ustawia znacznik i biegnie za światłem.

 

Te hitboxy są pięknę, to jest o wiele bardziej realistyczne, gdy unikniesz szarży stojąc pomiędzy nogami diablosa.

 

 

Coś sądzę, że będę miał wczuwkę na miarę części z psp, przecudny design świata, aż się prosi, by eksplorować go samemu.

 

 

Odnośnik do komentarza

O, właśnie- ten monhunowy "język" był okej, gdy ograniczał się do dwóch sylab, które miały jedynie pokazać jaki ton głosu miała postać, teraz to brzmi jakbym słuchał jakiegoś buszmena. Oby dało się to wyłączyć, najlepiej ze wszystkimi dymkami.

 

Każdy kto ma plusa niech pobierze i ogarnie, naprawdę warto.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, ragus napisał:

Stary dobry MH z piękną grafiką i tak samo kozacką animacją. Bestia numer 1 padła w 5 minut. 

 

Mniej gadania tej typiary i jest giera 10/10.

 

2 minuty temu, gkihdghdhj napisał:

O, właśnie- ten monhunowy "język" był okej, gdy ograniczał się do dwóch sylab, które miały jedynie pokazać jaki ton głosu miała postać, teraz to brzmi jakbym słuchał jakiegoś buszmena. Oby dało się to wyłączyć, najlepiej ze wszystkimi dymkami.

 

Każdy kto ma plusa niech pobierze i ogarnie, naprawdę warto.

 

W opcjach mozna zmienic voice acting na jezyk mh.

Odnośnik do komentarza

No i w MonHun limity czasowe oczywiście mają swój cel, przede wszystkim eliminują możliwość poke'owania i ciągłego uciekania - zresztą umówmy się, gro funu tej gry to craftowanie nowych broni i jak najskuteczniejsze oraz efektywne zabijanie potworów, więc generalnie limity czasowe w ogóle nie przeszkadzają (imo).

Edit:
Ja gram z japońskim dubem, najmniej mi przeszkadza :v

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Limity czasowe w starszych częściach dawaly się we znaki tylko podczas gry solo przeciwko np 4 potworom. Tak to średnio ograniętemu graczowi powinno zejść maks 10 minut na potwora chyba że s(pipi)iel jakiś upierdliwy i chowa się w piach itp.

 

Jak gra chodzi na zwykłym ps4? Nie mam jeszcze konsoli a w styczniu kupie na premierę i niewiem czy przepłacać 500zł?

Odnośnik do komentarza

Gracie na prosiaku czy innych skorpionach? Ja na biedawersji ps4 no i framerate jest bardzo słaby. :( Oprócz tego bardzo mi się giera podoba, charge blade jest super, to mój pierwszy kontakt z tą bronią i fajnie się nią kosi. Ogarnąłem sobie 1 i 2 quest po parę razy, jutro zrobię jeszcze trzeci.

 

No jakby nie ten framerate to bym się nie zastanawiał nad kupnem, ale bardzo mi to psuje wrażenia jak prawie za każdym razem gdy jest dużo szlachtowania gra klatkuje jak s(pipi)ysyn.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...