Skocz do zawartości

Monster Hunter World


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

o kuuuurna niektóre wygladają meeeeega za(pipi)iście!!!!

niektore zaś jakoś nie dostały zbytnio nowych bajerów (lanca wygląda praktycznie indentyko jak kiedyś)

 

boli brak krwi, te efekty przy uderzeniach wyglądają tak samo jak efekty walenia w ziemie, chociaż prawdopodobnie nie chcą epatować przemocą na trailerach, pewnie krew bedzie w japonii a u nas może opcja włączenia

 

mimo wszystko na takie pokazówki czekalem, chociaz oczywiscie wolał bym dłuższe zwłaszcza że raczej nie wsyzstko pokazali. na dole były napisy po japońsku, trzeba poczekac na zbiorczy filmik jakiegoś gaijina z tłumaczeniem o co dokładne tam chodzi

 

EDIT

tu macie zbiorczy filmik z lekkim komentarzem

 

potem gość ma dodać bardziej konkretne opracowanie

 

 

jeszcze jedna wersja - angielski kanał MH z oficjalnym kometarzem (tylko lekkie bronie, pewnie niedlugo dadzą drugi film)

 

 

jeszcze gaijn

 

 

EDIT =- GAIN MOWI ZE BEDZIE KREW TYLKO WYŁACZYLI DLA TRAILERÓW!

NO I GIT

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

pasek pewnie bedzie można wydłużyć potem, chociaż nie wiem czy na caly ekran, a ogolnie poza walką paski sie chowają

no ale paski pewnie będą inne - w koncu inna rozdzielczość, inny ekran, inne wszystko, pasek na cały ekran na 50 calowym tv pewnie by wyglądał dziwnie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Fabuła to jest najwyżej taka, że musisz nagle upolować legendarnego potwora, który skądś się pojawił. Ta gra stoi walką, grindem i tworzeniem nowego sprzętu, co może nie brzmi zachęcająco na papierze, ale praktycznie każdy, kto się da wkręcić w którąś część, poświęca jej dziesiątki, jeśli nie setki godzin.

Tak jak Shen mówi, mam nadzieję raz kupić podstawkę i pakiety nowych potworów przez kilka lat.

 

No i odnośnie filmiku- ta grafika, tekstury potworów, ich interakcje, ruchy, nowe tereny, o czymś takim marzyłem grając na psp.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

(pipi) to jest takie cudowne że ja nie moge :D

 

nie bede sie rozpisywał bo pisze jedną ręką ;)

ale podoba mi sie bardzo ten taki niby kamelon-wyvern z wielkim jęzorem, i wrozsowiska piękne w jednej scene

 

w ogole graficznie to jest coś na co czekałem od ok 7 lat .... ahhhhh biore miesiąc urlopu na premier

 

 

 

 


 

Wciaz mnie martwi wizualny feedback uderzen w mhw, a raczej jego brak. Poza tym wyglada to przekozacko.

 

spokojnie, już mowili że trailery sa ugrzecznione, w grze będzie normalnie krew itp

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

Pytanie, czy singlowo będzie się w to dało pograć (jakaś fabuła?) czy  raczej tylko wspólne hunty z ziomeczkami?

 

 

No na zwroty akcji to ty się raczej nie napalaj. Masz questy i bijesz bestie, przy okazji ciągle ulepszając bronie i ekwipunek. Można jak najbardziej samemu grać.

 

nowy zwiastun dobry, wreszcie to jakoś wygląda, a nie filmowe noszenie drabin jak na pierwszym trailerze. trochę stanął.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

ale ta "fabuła" to tylko próba wprowadzenia jakilku wesołych dialogow i kilku "o boże wielki potwor atakuje wioske" - tutaj pewnie z voice actingiem to bedzie przyjemniejsze do sluchania ale nie będzie tu fabuły jak w rpg , bo tu wyłazi sie z wioski na teren walki i sie walczy, postacie w wiosce dostarczają sprzętu, informacji, itp, nie dostarczają fabuły..

 

więc jak ktoś chce fabułe to nie tutaj. jak ktoś chce wszystko inne za(pipi)iste to dobrze trafił

Odnośnik do komentarza

ale podoba mi sie bardzo ten taki niby kamelon-wyvern z wielkim jęzorem, i wrozsowiska piękne w jednej scene

 

Wygląda jak jakaś forma przejściowa Chameleosa. Fajny też ten raptor walący kamieniem. Z innych rzeczy, to Plesioth chyba dostał błoto, ciekawe czy jeśli będzie też spotykany w jakiejś dżungli, to też będzie używał technik Barrotha.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...