Skocz do zawartości

Yakuza Kiwami 2


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, zresztą to logiczne, po przecież do 100 procent muszą być zaliczone wszystkie subquesty :facepalm: Zapomniałem o tym :) Myślałem, że wbije się subquesty, wpadnie trofeum i potem załaduje się stan gry, co by tę jedną płytkę zachować :D 

 

W tych turniejach jest kilka meczów, czy przy dwóch "tiles" da się zaliczyć te dwa turnieje?

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)ę! Tych bouncer missions jest chyba około 70-ciu a ja zaliczyłem dopiero 42... Biegam w premium adventure mode z pistoletem z niekończącymi się nabojami, z nieniszczącą się tonfą, takimi samymi kali-stickami i z mieczem świetlnym... Grind jak (pipi)! Mnóstwo czasu traci się na "odklepanie" tych misji...

Odnośnik do komentarza

Aż się odechciewa platynować, a chciałem sobie Kiwi dwójeczkę zrobić. Pewnie po zaliczeniu głównego wątku zrobię mały cleanup i poleci na półkę, a po roku-dwóch zacznę dokańczać, tak jak było to z zerówką ostatnio.

 

Gram w Yakuzy od 13 lat, a baseball nadal jest moim największym koszmarem (nie zrobiłem przez to np. platyny w trójeczce...).

Odnośnik do komentarza

Nie, na razie tylko parę robiłem. Ale szczerze mówiąc takie rzeczy w grach, wymagające skilla manualnego, z którymi inni mają problemy, to mi niestraszne, chociaż pewnie jeśli jest to trudne, to będę się w(pipi)iał, jak reszta. Nie lubię w grach przede wszystkim rzeczy randomowych :)

 

Amony też są w tych Bouncer Missions? Wyrzucili ich z typowej substory?

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.09.2018 o 23:18, [InSaNe] napisał:

Mahjong zaliczony! Aż sam w to nie wierzę :)

Ja na razie zrobiłem stoły normal i easy. Jak wypada hard i turnieje? Mam chyba jeden peerless, które zachowam na to ostatnie.

 

Ostatnia bouncer mission nie jest taka trudna o ile gramy na easy. W trybie legend nawet bym do niej nie podchodził bo musi być masakra z trzema Amonami jednocześnie:obama:

 

Zaś sam tryb legendary to EZmode w game+. Pistolet/kali sticks i jesteśmy nieśmiertelni. Z przewijaniem cutscenek jestem już w 5tym rozdziale po pół godziny grania...

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Taki analfabeta mahjongowy jak ja dał radę, to na pewno sobie poradzisz. Paradoksalnie miałem największy problem, by wygrać na.... easy. Serio :) Układy najlepiej wchodzą na medium (dobre do robienia 30-stu ronów lub tsumo). A te turnieje to udało mi się nawet bez wykorzystywania peerles tile :)

Pamiętaj, że są trzy - jeden za subquest z Komakim, a dwa leżą w mieście. Jeden wykorzystałem do wiadomego subquesta.

 

Co do tych Amonów w Bouncer mission, to myślę, że już rozkminili w sieci jakąś taktykę i idealny ekwipunek, więc w razie dużych problemów można się tym posiłkować :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja powoli zaliczam stoły i turnieje mahjongga. Jednego dnia potrafię przegrać 8 partii, drugiego wszystko wygrywam. Staram się kapić na riichi. Raz nawet ippatsu wpadło ale to taki random, że nawet zdjęli to osiągnięcie z CP. Trochę boję się zaliczenia pokera dla Haruki. Już raz myślałem, że zdobyłem te 1000 żetonów w grze alke widocznie coś mi się po(pipi)ało i ta mała dziwka zrobiła focha po zakończonej partii...

 

Bouncer missions najlepiej grać na easy. Nie wiem jaki to ma wpływ na misje legendarne ale z ostatnim pandemonium nie miałem problemów i zaliczyłem je za pierwszym razem (oczywiście ze wspomnianym pistoletem). 

 

Golf to jest niezła męczarnia. Co prawda z biegiem czasu i tak to w końcu zaliczymy, jednak te ustawienia wiatru i przeszkody mogą się dać we znaki. Do Koikoi i Hanafudy, bez "oszukańczych" przedmiotów nawet nie podchodzę. Ma tych gier dość po Y0...

Odnośnik do komentarza

Boję się golfa, jeszcze nie próbowałem.

Zaś poker strzelił bez problemu i dodatkowych przedmiotów, choć grałem zachowawczo i ostrożnie. Około godzinka mi zleciała, w tym jakieś 20 minut na partię, w której wygrałem tysiaka (inna sprawa, że trafiło się rozdanie, które wirtualni zawodnicy mocno podbijali, w pocie było około 500 żetonów - wygrałem).

Odnośnik do komentarza

Te pokery i te duperele, to zaliczajcie po większym zbieractwie. Z tymi "gadżetami" to jest banał. W pokera nigdy w życiu nie grałem i nawet nie miałem o tym pojęcia, a trochę szczęścia i 3 "lucky card" (zebrane w mieście) i banał.

 

Golf dla mnie bardzo przyjemny i prosty. Jest jeden quest z pokonaniem typa, gorzej przy requeście Haruki, bo tam w bingo trzeba mieć perfect. Ale po paru próbach na pewno się uda.

 

Za te minigierki i żarcie w knajpach najlepiej się brać dopiero przy lub po requestach Haruki. Bo z nią będziecie latać po knajpach i trzaskać dużo minigierek. A jak się wcześniej pozbędziecie tych "gadżetów", to potem ciułanie pokera lub te karty i gra w kości mogą być naprawdę irytujące, bo to rzeczy randomowe.

 

Zapowiada się druga platyna w serii (poprzednio mahjong był dla mnie nie do przejścia), a teraz aż mi się zachciało wrócić do Zero, by go zaliczyć :D Problem w tym, że czasu mało wobec zalewu hitów, a tam jest Ippatsu i bodajże jedna "ręka", w której trzeba mieć wszystkie rosnące numery. Także to studzi mój zapał.

 

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...