Skocz do zawartości

Yakuza Kiwami 2


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.07.2018 o 17:58, Rozi napisał:

I jak po demie?

 

ujdzie, pograłem dwie godziny, ale można demko zrobić w 15 minut, to mój pierwszy kontakt z dragon engine, bo y6 dopiero wjedzie chronologicznie po remasterkach 3-5

 

do ogrania jest kawałek 2. chaptera w Sotenbori, polatałem za kluczykami do skrytek, zrobiłem kilka substories, za które postaci, którym pomagasz zostają twoimi sojusznikami, na ulicy prócz grupek mobków można trafić na "street bossów", co mają kilka pasków wachy, można wejść do większości pomieszczeń bez loadingów, ale już do Grandu nie

 

system walki jak na razie ubogi - jeden styl, kilka kombinacji na krzyż + bronie, w demku skille i ataki poblokowane

 

ufocatcher na tym silniku to generator bluzgów, darty są ultra w(pipi)iające (pomaga ustawienie czułości gałki na najniższą), karaoke tylko jeden kawałek, ale wydaje się lepsze niż w kiwami 1 pod względem interface'u

 

oprawa niezła, ale po pół roku niewłączania konsoli i grania na kompie, oczy musiały przywyknąć do tego obrzydliwego efektu 30 fps i matowej kolorystyki, czekam na wersję pc jak na deszcz na pustyni, aczkolwiek na konsolę biorę na premierę steelbooka

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajne demko, dla mnie również to byl 1 kontakt z nowym enginem.
Grafa jakos specjalnie mi nie robi(gram na pro/4k), jest to o tyle dziwne ze przecież nie tak dawno temu ogrywalem 2 na emu ps2, i 3/4/5 na ps3.
Fizyka otoczenia na plus, fizyka w walce no nie wiem... jakos nie czuje mocy tych ciosow i dynamiki(moze kwesta 30fps)
Tak czy siak y2 już oryginał z ps2 to fantastyczna giera, no i ta reżyseria scenek.
Ryuji Goda świetna postać.
Zrobilem sobie smaka na 6 strasznie mi tęskno do Kamurocho.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Actu Gaming: 9/10
Apptrigger: 9/10
CGmagonline: 8.5/10
Destructoid: 7.5/10
Dualshockers: 9.5/10
Engadget: No score
Eurogamer: No score
Gadgets 360: 9/10
Gameblog:8/10 + Editor's Choice
Gamehope: 8/10
Gamekult: 7/10
Gamerevolution: 5/5
Gameskinny: 9/10
Gamespew: 10/10
Gamespot: 8/10
Gameinformer: 9/10
Gaming Bolt: 9/10
Gaming Trend: 85/100
Gearnuke: 9/10
Giga.de: 8/10
Hey Poor Player: 5/5
IGN: 8/10
IGN Italy: 9/10
Jeux Actu: 16/20
Jeuxvideo.com: 18/20
Just Push Start: 8/10
Millenium: 90%
Newsweek: 9/10
PlayStation Lifestyle: 9/10 + Editor's Choice
PlayStation Universe: 9/10
Push Square: 8/10
ShackNews: 9/10
SpieleTester: 9/10
Techraptor: 9/10
The Sixth Axis: 9/10
Trusted Reviews: 4.5/5
Twinfinite: 4.5/5
US Gamer: No score
wccftech: 9.1/10
We Got This Covered: 4.5/5

 

 

W skrócie kolejna zayebista Yakuza. Ciuch, ciuch.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Moja pierwsza (a w sumie piąta) Yakuza w zrozumiałym języku i chyba bawiłem się lepiej kiedy nie rozumiałem o co chodzi i musiałem sobie dopowiadać historię:yao: Jestem chyba w czwartym rozdziale i wszystko jest tak powolne i rozlazłe jak "Moda na sukces". Z trudem powstrzymuję się przed naciśnięciem przycisku "skip". Gra jak to kolejna Yakuza. Ten sam schemat ograny do bólu. Filmik, idź do punktu B, filmik, walka, filmik, walka, filmik, następny rozdział:newell: Być może męczy mnie już trochę ta formuła ale tego się właśnie po tej grze spodziewałem więc zaciskam zęby i gram dalej :nosacz:

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Ahahaha! Jedno sub story to

 

wygranie gry mahjonga

:yao: Powodzenia! Wygrywam partie ale przeciwnicy są tak dokokszeni, że nie potrafię ugrać całej gry!

 

edyta: za punkt honoru stawiam sobie zaliczenie platyny. Będzie o wiele cięższa od tej śmiesznej z szóstki bo na liście jest 100% aktywności 

Edytowane przez ornit
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Nikt w to nie gra czy wszyscy tak wsiąkli, że nie mogą się oderwać? Gra nabiera tempa i staje się ciekawsza pod koniec czwartego rozdziału. Kabaret powraca w sumie niezmienionej formie od Zero, natomiast nowy clan battle w postaci Majima Construction zyskuje trochę na bardziej strategicznym podejściu w porównaniu do szóstki. Nie sprawdzałem jeszcze golfa ani Virtual On ale mam tyle sub stories, że nie wiem za co się zabrać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...