Skocz do zawartości

Yakuza Kiwami 2


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Świetnie wygląda ta część (chyba lepiej niż Yakuza 7, ale tam gram na PS5, nie na PC, silnik ten sam, wiadomo) i super się w nią gra, pod wieloma względami to jest poziom wyżej, można wchodzić do budynków bez loadingów, rozbudowane lokacje, minigry, sidequesty. Jeden zarzut - style z Yakuzy 0/Kiwami 1. Strasznie mi się podobały, tutaj ich mi nieco brakuje, a system walki jest nieco wolniejszy, czy już żadna następna część ich nie ma po Kiwami 1? 

Jak ktoś jeszcze wjedzie w PC kiedyś: https://cookieplmonster.github.io/2020/01/18/silentpatch-yakuza-kiwami-2/ poprawia minigry i frame pacing w 60+ fps

Odnośnik do komentarza

Ta gra to jest moje zaskoczenie 2023 roku. Wygląda po prostu przepięknie, lepiej niż nie jednak gra AAA z 2023, nie zabijając przy tym sprzętu wymaganiami.

 

Zajebiście napisana, postacie, klimat, no wszystko jest topowe. Nie wiem, jak ta seria jeszcze nie weszła w prawdziwy mainstream, po takich grach jak Kiwami 2, czy wcześniej Y0, Kiwami 1. 

W dniu 28.02.2023 o 13:10, Pupcio napisał:

Nie ma lepszej fabularnej części od 0 w tej serii.:sonkassie:

Najlepsza fabułka, najlepsze postacie, najlepszy gameplay. Cześć IDEALNA

Tu się nie zgodzę, Kiwami 2 jest lepsze, fabuły nie ocenię, bo jeszcze daleko mam do końca, ale gameplayowo podoba mi się bardziej, po prostu te wszystkie usprawnienia silnika gry jednak dają się we znaki, jak się gra bezpośrednio po Kiwami 1, Y0 w nowe części (katuje Kiwami 2 na PC i trochę Y7 na PS5, dwójeczka Kiwami w tym porównaniu wygrywa wszystko, jak na razie, turówka fajna, ale Kiryu to Kiryu :D). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...