Skocz do zawartości

YETI

Battle Chasers: Nightwar

Rekomendowane odpowiedzi

RPG, a raczej jrpg robiony min. przez twórcę Darksiders, z turowym systemem walki, podobno dobrą historią, ślicznie wyglądający z wpadającą w ucho muzyką, są polskie napisy, a nawet dubbing, który podobno jest bardzo dobry. Premiera dziś, cena chyba coś około 80zł.

Fabuła Battle Chasers: Nightwar osadzona została w znanym z komiksów uniwersum, utrzymanym w stylu arcanepunk, czyli takim, w którym elementy magii i fantasy istnieją obok zaawansowanej nauki oraz nowoczesnych wynalazków. Gra opowiada zupełnie nową historię, więc nie wymaga znajomości fabuły komiksowej serii. Podczas zabawy przejmujemy kontrolę nad trzyosobową drużyną, złożoną ze znanych z kart komiksów bohaterów, takich jak legendarny wojownik Garrison, dziewięcioletnia dziewczynka Gully, golem Calibretto, czarnoksiężnik Kholan czy łowczyni nagród Red Monika.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=264
Edytowane przez YETI

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

oceny swietne, czekam na wersje na switcha, miala wyjsc rownolegle ale w ostatniej chwili przelozyli, zdajsie to nawet w boksie ma byc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rowniez biore (najlepsza) wersje na Switcha.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

takie gierki na swicza zawsze z chęcią biore day one, ciekawe czy spolszcza

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Będzie brane, wygląda świetnie.

Na switcha.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedy w końcu premiera na Switch? Pudło ponoć w grudniu dopiero.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wygląda super, mam nadzieję, że będzie po polsku

Na Switchu 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gra ma polski jak to kogoś.

Jestem pod wrażeniem tej gry. A przypisywanie tej gry statusu "indyka" jest lekko nie teges. Bardzo ładna malowana grafika, fajne postacie, ładnie wykonane miejscówki, przyjemna muzyka. Zobaczymy jak się turówka rozkręci dalej jak będzie więcej opcji w walce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W recenzji przeczytałem, że postacie nie biorące udziału w potyczce nie dostają expa. Och jak bardzo to jest złe rozwiązanie w turowych rpg. Grał już ktoś i powie czy wiąże się to z dużą ilością dodatkowego grindu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W recenzji przeczytałem, że postacie nie biorące udziału w potyczce nie dostają expa. Och jak bardzo to jest złe rozwiązanie w turowych rpg. Grał już ktoś i powie czy wiąże się to z dużą ilością dodatkowego grindu?

Na chwilę obecną grind jest nie do wytrzymania, trzeba wybrać sobie 3 postacie i nimi grać. Ale dostali za to pojazd. I pracują nad patchem który sprawi, że postanie równo wbijają lv.

Edytowane przez Xantu
  • Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pojawil sie patch? ogral to ktos konkretniej? warto?

wiadomo cos kiedy to wreszcie pojawi sie na switchu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest patch, mam 10h na liczniku i gra ani razu się nie zawiesiła, działa bardzo dobrze.

Co do samej gry to niestety trochę się zawiodłem, gra bardzo szybko nuży, system walki niby ok ale przez ilość i częstotliwość potyczek szybko się nudzi, jest tego za dużo.

Przykładowy dungeon to 6-9 małych pomieszczeń, jego ukończenie często zajmuje dobrą godzinę ponieważ co 5 kroków musimy walczyć z wariacją przeciwnika z którym walczyliśmy już 100 razy tylko teraz jest niebieski :)

Cena dobra ale radzę traktować tą grę jako odskocznia od innych tytułów.

• Plusik 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta