Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, blantman napisał:

kingdom new lands to sztos na sztosy więc blantman aproved :)

A darmowy Classic co był nie warto?

 

Ja lecę po kolei teraz gierki od Veliusa. Tytuły na długie godziny zostawiam na koniec a.ka. Divinity2 czy Grim Dawn. :obama: Słodki jeżu. Grania na długie miesiące. Gdzie się nie odwrócę tam gra do grania wyskakuje. Ciężko się zdecydować w co: Banner Saga 1 i 2, Cuphead, Ori itd. itp. Nie wiem w co mam ręce włożyć. :yakubu:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Ja bym tam zaczął od Ori. 8-10h i po sprawie. A ile po drodze sie tam dzieje. :obama:

Podejrzewam, że w przypadku Hollow Knighta tak lekko juz nie będzie, jestem juz na etapie, który jest bliźniaczo podobny do settingu Ori, ale wiem, ze to dopiero początek. Klimat w tej gierce jest niesamowitym, soundtrack juz nieraz ze spotifya przeleciał w te święta. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Bzduras napisał:

Właśnie, Cuphead czy Ori na początek? Chyba tak jak Krzysztof Tomczak napisał, najpierw Cuphead na wkur.wienie się, a później Ori na odstresowanie ;)

Ori ma sekcje które potrafią wkurzyć bardziej niż CI się wydaje. Polecam ograc w kolejności jakiej dostałeś. Nie ma złych wyborów w tym przypadku.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kosmos napisał:

@Veliusco z Mario eventem, jak nikt nie zgadnie to próbujemy do skutku?

 

Z posta "W przypadku gdyby nikt nie odgadl MAGICZNEGO SŁOWA, wygrywa najciekawsze lub najsmieszniejsze zdanie, tak wiec warto byc kreatywnym."

Odnośnik do komentarza

Nikt nie zrobil zadnego zdania smiesznego, w tym problem, no moze jedna osoba, wiec sie jeszcze zastanowie.

Jedna osoba byla wrecz obrzydliwie blisko. No i nie wszyscy jeszcze dali wiec czekam az przejdzie cala kolejka.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Wpadam tu, jak co rok by napisać pochwały. Czapki z głów panowie, zacna inicjatywa :hi: Już dodałem przypomnienie, by za rok nie zapomnieć i wziąć wreszcie udział. Wy też możecie mi przypomnieć. Magia, co tu się odwala :banderas:

 

 

 

Edit:

 

Skończyłem pisać post, odpalam apke Steam a tam:

 

BnJROHU.jpg

 

Co za gość! Dziękuję! Aż człowiekowi głupio, że nie brał udziału o kochany Formumek i zwariowani użytkownicy i tak dadzą prezent. Kocham Was :*

Edytowane przez Emtebe
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Velius napisał:

KOSMOS JAKI ŁASY NA NAGRODY, PATRZCIE GO.

 

A nie wiem, nikt nie zgadl, dla mnie nawet lepiej bo sie spłukałem tak ze nawet sobie jednej gry na tym sale nie dam rady kupić xd Pomysle.

 

E tam łasy, jestem strasznie ciekawy co to za hasło, jak zgadnę to zrzekam sie nagrody abyś kupił sobie grę i by Cię żona nie zabiła :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...