Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

HRMQTtj.png

6mrTZmt.png

 

Co tu dużo mówić, świąteczna jazda trwa :obama: Dziękuję panowie, nie spodziewałem się, dostać tylu prezentów w tym roku, ze względu na brak czasu byłem na forumku prawie niewidoczny a ostatnio i na Steamie mnie nie było za dużo ale jak widać forumek nie zapomina :drinks: 

Jutro wreszcie się "odłączę" od rodziny żeby zapuścić korzenie przed komputerem, prezenty już na dysku :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Widzę Starh się uaktywnił :D Jak już myślałem że koniec człowiek uruchamia kompa a tu taka świąteczna radosna gra. Dzięki to też jedna z moich ulubionych gier z lat młodości. Ogrywałem zaraz obok baldura na moim pierwszym pc. Chciałem wrócić do niej teraz i mam okazje :)

 

26063601_1786907624682437_64442836644153

Odnośnik do komentarza

Chlopaki i dziewczyny, nie robmy z tego statystyk kto i ile dostal, liczy sie dobra zabawa i fajna atmosfera, co z tego ze nie kazdy moze kupic wszystkim gry, chodzi o to zeby sprawiac innym przyjemnosc a nie wyliczac kto i ile dostal ! Kazdy najmniejszy gest jest fajny i tyle :) Ja dzieki tej akcji naprawde odzyskalem wiare w ludzi, takze nie psujcie tego bo naprawde fajnie nam to wychodzi.

  • Plusik 1
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Wiadomo, nie chcę nic psuć, po prostu głupio trochę się z tym czuje... nie jestem do końca przekonany czy zasłużyłem na takie dobroci. :beksa:

 

No ale dobra. Więcej nic nie mówię. Bawimy się do końca. Może coś mi się jeszcze uda pieniędzy zorganizować... Napadnę na jakiś sklep, bank albo coś? Do 4 stycznia trochę czasu zostało! :yakubu:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

 

o jak tego nie zrobisz to będzie wpjerdul :ragus:

 

1ff445dc2c5aa.jpg

 

Polecam poczytać wiadomości, które przyszły z prezentami. To pewnie ma coś wspólnego z tym konkursem mario.

 

 

e:

Okazuje się, że z kodem, który był w wiadomości oderwałem jeszcze jednym giftem.

bd87bc12e6949.jpg

 

"Observer"

Edytowane przez kultywator
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...