Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymalem na wigilli prezent, otwieram a tam for men 30+ do regeneracji, balsam po goleniu mimo ze sie nie gole i skarpetki rozmiar za male :obama: Siegam po telefon, odpalam maila i...

 

hSeqdk8.png

pqfPzCu.png6r8IjHR.png

 

Kramer-OMG-WTF.gif

 

W CIAGU 30 MINUT TRZY GIERKI FALCOM :banderas::fsg::obama: W tym jedna do relamacji (przykro mi pawel, ale ktos byl szybszy, ale doceniam jak cholera). @El Loco Chocko @Krzysztof Tomczak dziekuje za wspaniale prezenty, zaraz sie tu rozbecze jak baba albo narobie w gacie, nie wiem co powiedziec, brak słów, atak z zaskoczenia, gwałt prezentowy.

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Kolejny oszalał i strzela na lewo i prawo super gierkami! Ja tez oberwałem uważajcie :daddy:

[Edit. Poyebaly mi się zdjęcia tyle tych Gierek dostałem xd zaraz wstawię poprawne]

Ogromne podziękowania ten indyk od dawna za mną chodzi. Wspaniałe święta :banderas: 

34i5nr9.png

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza

Do tych co mysla ze sobie robie jaja, naprawde dostalem za małe skarpetki, balsam po goleniu (a sie nie gole) oraz zapomnialem wspomniec, KLAPKI NA BASEN, jak sie okazalo za male bo sa damskie :banderas:

Dobrze ze jest forumek, zakladalem ten event 3 lata temu wlasnie przez takie akcje z rodzina i te ich wspaniale prezenty. @Orzeszek to chociaz dostaje swetry z LEDami i super tekstami.

Fajnie widziec ze inicjatywa sie przyjela i gracze dostaja to co powinni.

Odnośnik do komentarza

Polecam ograć i to teraz, bo klimat gierki jest mega i w sumie w sam raz pasuje na święta. Tak żeby popłakać i pomyśleć co tam dobrego można jeszcze zdziałać żeby świat był lepszy.

 

VN na 4h, więc nawet nie zaboli. :yakubu:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ireniqs napisał:

Polecam ograć i to teraz, bo klimat gierki jest mega i w sumie w sam raz pasuje na święta. Tak żeby popłakać i pomyśleć co tam dobrego można jeszcze zdziałać żeby świat był lepszy.

 

VN na 4h, więc nawet nie zaboli. :yakubu:

Teraz niestety się nie da. Musi poczekać aż rodzina wyjdzie i będzie można spokojnie usiąść i wbić się w klimat.

Odnośnik do komentarza

Grzechu dorzucił do pieca - z takimi zaleceniami mam ochotę wrócić jutro do siebie, zgarnąć po drodze zioma i w oparach alkoholu i okrzykach dwójki giereczkowych świrów porzeźniczyć w ten tytuł :banderas: Dziękuję Ci pięknie! Kwestię bonusu potwierdzę i wyedytuję post ze stosowną adnotacją (z Uplaya korzystam rzadko, a że gra aktywowała się bez żadnego monitu to mam orzech do zgryzienia, czy moje podejrzenia są słuszne).

 

TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCI

 

P5aOkTj.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...