Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

2hfhnp4.png

 

Kolejna bombka z choinki dziękuje serdecznie :lapka: 

 

Teraz żałuje ze nie mam przy sobie komputera do łojenia w te wszystkie sztosy tak jak podczas święt 2 lata temu kiedy zagrywłem się w Papers Please i Hotline Miami. Panie Ryzen i Geforce smarujecie dupkę bo po powrocie nie będzie litości :yakubu: 

Odnośnik do komentarza

Do Ciebie Velius to nawet nie mam startu w bawieniu się w Mikołaja, ale również starałem się jak mogłem. Nie wszyscy coś dostali, ale na przyszły event postaram się żeby było lepiej. (Oczywiście wszystko zależy jak się życie poukłada i jak będzie finansowo. Na ten moment ciężko cokolwiek mówić.) Ale nie o tym, nie o tym...

 

Jesteście niesamowici. Wariactwo w najlepszym, pozytywnym wydaniu. Również udaję się teraz do wigilijnego stołu, a później będzie czas na relaks i ogrywanie tych wszystkich zayebistości. Serdecznie dziękuję wszystkim tym którzy obsypali mnie prezentami. Nazbierało się tego co nie miara. Jestem ogromnie szczęśliwy.

 

Zdrowia ludzie i obyśmy dotrwali z pełnym składem do następnych świąt. NAJLEPSZEGO! :santa:

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja też dziękuję za wszystkie wspaniałe tytuły. Stworzyliście niesamowity, magiczny wręcz klimat. Żeby kredyt brać na gierki dla kolegów, jak Rayos to ja nie mam słów. Mikołaj, przez duże M. Nie wiem ile to godzin rozrywki, tym bardziej, że od Stony wpadła Civka. Nie znam się na japońskich tytułach, ale widzę, że ich fani też mają magiczne święta. Gdy wrócę 2 stycznia do domu to będę grał jak Król. Budżet już totalnie przekroczony na gry i mam nadzieję, że nikt się nie obrazi, jeżeli odwzięczyłem się prysznicem ze starym (może jeszcze coś wpadnie ;) ). Ciężko mi by było obdarować wszystkich, ale radość tych co obdarowałem sprawia mi niesamowitą satysfakcję. Samo przeglądanie tematu, co kto od kogo dostał tworzy fantastyczny, świąteczny klimat. Zrobiliście totalny rozpyerdol. Na pewno będę uczestniczył w mikołajkach co roku i myślę, że co roku bardziej bogato. Cudowne święta. Jesteście genialni! 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ludzie, co Wy robicie, przecież takie rzeczy się nie dzieją... Wchodzę do tego tematu często i za każdym razem coraz bardziej jestem w szoku. Forumowi mikolajowie naprawdę robią takie rzeczy, żeby komuś dać radość skondensowaną do postaci prezentu na Gabenowskiej Valhalli? To jest NIE-PO-JĘ-TE! Rządzicie i tyle, co więcej napisać? Nawet taki random jak ja został obdarowany po same uszy. Bowdown jak stąd do Moskwy, Panowie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...