Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

ja...wy...

 

BaK15IB.png

 

 

w kodzie... 

 

a3YBMva.jpg

 

... co tu się stało? poszedłem pod prysznic, wcześniej żartem rozmawiałem z veliusem o skyrimie, że skoro mu załatwiłem takie fajne gifty, to on ma mi teraz ogarnąć skyrima na switcha. Wracam spod prysznica a tu kod na fajną gierkę na stemie i... kod na skyrima? Naah, na pewno mi się to śni. ew. poślizgnąłem się na mydle pod prysznicem i umarłem i jestem w niebie. Nie ma innego wytłumaczenia. Nie ma. Błąd w matrixie jakiś. Czy coś. Gdzie Agent Smith kiedy go potrzeba? Gdzie.. co... jak... ja (pipi)ie... 

 

giphy.gif

 

giphy.gif

 

@Velius @UberAdi @Bzduras @Starh @Krzysztof Tomczak potwierdźcie, że mi się to śni, proszę 

z drugiej strony... Jeśli to sen... to ja nie chce się budzić nigdy 

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Pamiętam, że stary wszedł i wtedy mi się film urwał... na chwilkę... 

@Shankor jeszcze raz dzięki i jeszcze raz przepraszam za to, że musiałem Twojego gifta odrzucić :(

Ja nadal jestem w szoku, przepraszam bardzo Was wszystkich za moją mało emocjonalną reakcję ale mój mózg jeszcze przetwarza to co się właśnie stało... ja (pipi)ie... 

Odnośnik do komentarza

A ja nie odrzucam takich wspanialych prezentów :fsg:

hspr3iS.png

 

@Shankor zaatakowales z zaskoczenia niczym murzyn pod wieziennym prysznicem, aleeeez piekny prezent :banderas: Serdecznie dziekuje, mimo ze w tym roku nie bylem do konca grzeczny to posypaly sie takie prezenty. Jestes wariat, no-homo:cool:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Rayos napisał:

Pamiętam, że stary wszedł i wtedy mi się film urwał... na chwilkę... 

@Shankor jeszcze raz dzięki i jeszcze raz przepraszam za to, że musiałem Twojego gifta odrzucić :(

Ja nadal jestem w szoku, przepraszam bardzo Was wszystkich za moją mało emocjonalną reakcję ale mój mózg jeszcze przetwarza to co się właśnie stało... ja (pipi)ie... 

Ofiara wytypowana przez ciebie cieszy się (mam nadzieję, bo inaczej wpierdol) z gierki. Wesołych.

Cytat

 

Miałem iść spać ale wszedłem na forum. Skończyło się to tak pięknie. 

 

q1aWbNk.png

Ha Ha!

Gej!

 

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Co tu sie na noc odpi.erdala prosze Panstwa. Przez caly dzien cisza jak makiem zasial a teraz rozyebaliscie wszystko do okola, ludzie padaja na ulicach, pieknie sie patrzy jak sobie dajecie prezenty :fsg:

 

Nie spodziewalem sie juz ZADNEGO gifta bo tyle osób mi cos podarowało, a zostalem dzisiaj rozyebany, zmiazdzony, założono mi kilka fatality naraz i jestem wzruszony jak cholera. Boli mnie niemiłosiernie ze skonczyly mi sie fundusze :(:(:(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...