Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, blantman napisał:

Velius Dziękuję ! Nie miałem pojęcia o tej gierce ale jak poczytałem to gra stworzona dla mnie:) 

 

26113763_1790729837633549_73964805295949

Przeciez miales to na wishlist :dafuq: Bylo odrzucac, znalazlbym cos odpowiedniejszego, myslalem ze wiedziales o tej gierce :)

W ogole przy kruku to ja teraz wygladam jakbym cukierki rozdawal, a on talony do indyjskiego burdelu :yao:

Odnośnik do komentarza

MpbQNQj.png

 

O rety :banderas: Polecane przez samego blantmana i CD-action. Ty chory wariacie @Bzduras dziekuje Ci serdecznie i mam nadzieje ze jednak Twoja Cie ułaskawi, piekny prezent, sprawiles mi mnóstwo radosci na mojego moralniaka po tej nocy.

 

Ale sie ciesze:fsg:

Edytowane przez Velius
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Velius napisał:

Przeciez miales to na wishlist :dafuq: Bylo odrzucac, znalazlbym cos odpowiedniejszego, myslalem ze wiedziales o tej gierce :)

W ogole przy kruku to ja teraz wygladam jakbym cukierki rozdawal, a on talony do indyjskiego burdelu :yao:

hehehe ano tak :D dodałem do wish listy zapewne pijany w święta :D

Odnośnik do komentarza

Gr5FKlK.png

 

O MATKO :obama:@Kymel skurczybyku, dziekuje Ci za ten dar, alez bedzie grane w chinska visual novelke. Ogram na bank. Juz nawet nie wiem co mam pisac, ciągłe "dziekuje" itp traca sens jak sie to powtarza coraz, ale naprawde jestem WZRUSZONY i WDZIECZNY, ogromna radość w to sobotnie popołudnie, dziekuje Tobie i wszystkim którzy cos mi rzucili do kartonu.

 

@Rayos zamiast notowac jaki gatunek gry kto dostal, powinien zliczyc ile razy padlo haslo "wariacie", "świrze", "chory poyebie".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Velius ty podstępny świrze!:D

Wczoraj wieczorem Velius zaczyna gadkę na Steamie co to jest to They are Billions, stwierdza że RTS to jednak niekoniecznie dla niego i prowadzimy sobie przez jakiś czas normalną rozmwowę.

Odpalam sobie dziś komputer i wita mnie taki ekran

h7chhP9.png

:obama::obama::obama:

I jeszcze ten "indyczek" z kodu

4AkKLUm.png

:fsg:

Helena! Mam zawał

Nie wiem co powiedziec, dziękuję!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...