Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, blantman napisał:

Ja pierdykam żona w pracy do 19 ma dyżur ale przesłała mi smsem kod na stema. Sam kod nawet nie wiem gdzie go kupiła ale podejrzewam że kolege z mojej roboty poprosiła o pomoc.  w kodzie numer 1 na mojej wish liście i dopisek że nie tylko forum potrafi dać fajny prezent  :obama:

 

26001365_1791848517521681_68302901781153

 

 

Ten teges to ja chyba xboxa sprzedaje bo po co mi konsole. 

 

 

BTW Krzychu szacun :)

A pokazywałeś jej ile wydales na prezenty, czy to dopiero przed Toba? :reggie:

 

11 minut temu, Rayos napisał:

Człowiek wraca z wesela, wchodzi na forum i patrzy co się dzieje. Ja już myślałem, że będzie cisza, spokój a tu dalej bombardowanie :obama: szacun

 

 

Anyway 

 

Wydano około 250.68$ w sklepie od czasu rozpoczęcia promocji

 

:dafuq: a przecież nie brałem udziału i nie miałem kasy xddd

 

Dla mnie jestes MVP tych Mikołajek, dobry człowiek, zdrowy wariat.

 

8 minut temu, ireniqs napisał:

Przy Was to ja jestem ten koleś po lewej. SERIO. :frog:

 

icon.jpg

Nie wiem jak inni, ale ja bogaty nie jestem i dla mnie suma jaka wydalem na prezenty jest ASTRONOMICZNA. Ja 4 miesiace odkladalem na Switcha, a tutaj puscilem wieksza kwote w kilka dni. Naprawde kosztowalo mnie to duzo kombinowania, odkładania co miesiac pieniążków do specjalnej mikolajkowej skarbonki, zeby wydatki przed swiateczne nie zaburzyly planu, sprzedawania czesci swojej kolekcji gierek i ogólnie choroby umysłowej i braku trzezwego myslenia (zwlaszcza ze mam dziecko, idzie masa hajsu na pieluchy, żarcie) i naprawde jestem przecietnym Polskim Januszem jezeli chodzi o finanse, poprostu zamiast "RICH" powinno byc "ZDROWY WARIAT" :cool:

 

Dawanie prezentów to wspaniała rzecz, a raz w roku mozna poszalec, lepiej niz kupowac kolejne pudelka gier na półke, żeby stały czy przepuscic na szampana w klubie go-go, zwlaszcza ze nie kazdy moze sobie pozwolic na nowe tytuły i dla niego dostać gierke w świeta to może byc duza sprawa, od tego jest ten event, a to ze wychodzi troche spod kontroli to raczej sprawa ogólna i ilości ZDROWYCH WARIATÓW na tym forum :lapka:

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wszyscy tutaj to wariaty. Innego logicznego wyjaśnienia nie widzę. Ja tylko myślałem że jestem gotowy na tegoroczną zabawę. Byłem przygotowany, pewnie, jeszcze jak, ale nie na takie OGROMNE szaleństwo. Co to się tu podziało to przekracza wszelkie normy rozumowania. Do tej pory siedzę i myślę kiedy i jak to się stało. :yao:

Odnośnik do komentarza

@Veliusno wydałem 200 zł i nic więcej ;)

 

Wie że dużo i pukała się w czoło jak nadal po świętach kupowałem ale wydawałem tylko swoje pieniądze wiec luzik:)

 

Dla mnie każdy kto brał udział. Nie ważne ile wydał jest zwycięzca naszej zabawy. Każdy prezent był fajny czy mały czy duży. Nigdzie w polskim internecie nie ma takiej drugiej inicjatywy. Mnie możecie z urzędu co roku zapisywać. Dopóki żyję ja, steam i forum będę brał udział; )

  • Lubię! 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...