Skocz do zawartości

GOTY 2017


Gość _Be_

Najbardziej GOTY gra roku 2017?  

132 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej GOTY gra roku 2017?

    • Super Mario Odyssey
    • The Legend of Zelda: Breath of the Wild
    • Persona 5
    • Nioh
    • NieR: Automata
    • Horizon Zero Dawn
    • Wolfenstein II: The New Colossus
    • Resident Evil 7
    • Cuphead
    • Yakuza 0
    • Destiny 2
      0
    • Forza Motorsport 7
    • Prey
    • Mario + Rabbids: Kingdom Battle
    • RiME
    • Splatoon 2
    • Xenoblade Chronicles 2
    • Assassin's Creed Origins
    • The Evil Within 2
    • Hellblade: Senua's Sacrifice
  2. 2. Najlepszy remake/remaster 2017?

    • Mario Kart 8 Deluxe
    • Wipeout: Omega Collection
    • Metroid: Samus Returns
    • Final Fantasy XII: The Zodiac Age
    • Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
    • Yakuza Kiwami
  3. 3. Największy fuckup/rozczarowanie 2017

    • Gran Turismo Sport
    • Mass Effect Andromeda
  4. 4. Największy rak branży?

    • EA - za zabicie Visceral Games i ich singlowej gry z uniwersum Star Wars
    • EA - za forsowanie przegiętych grindfestów/lootboxfestów
    • EA - za to co zrobili z Mass Effectem
  5. 5. Konsola roku 2017



Rekomendowane odpowiedzi

Wstrzymaj sie z tym top do ukonczenia XC2, im dalej ide w las tym bardziej Xeno wypycha mi Persone 5 z wyzszej pozycji, cos czuje ze niedlugo bedzie zmiana obama.png

Ale u mnie te top3 to tak jak top1. W zasadzie nie ma szans żebym wskazał tą najlepszą. Innymi słowy kolejność tego top3 jest w pełni dowolna.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Kyo

GOTY:

1. Nier:Automata

2. Nioh

3. The Legend of Zelda Breath of the Wild

 

Remaster:

WipEout: Omega Collection

 

Fuckup / Rozczarowanie

hmmm

 

Rak:

EA za skrzynki

 

Konsola:

Nintendo Switch

Odnośnik do komentarza

GOTY:

1. Xenoblade Chronicles 2. Jeszcze w listopadzie zastanawialem sie, czy na 1szym miejscu bedzie Zelda czy Nier, ale teraz wybor jest tylko jeden. XC2 przeszlo moje najsmielsze oczekiwania. Bezdyskusyjne GOTY, fenomenalne uzupelnienie nieziemskiej sagi od Monolithu, genialna gra.

2. The Legend of Zelda Breath of the Wild. Kocham te gre i mimo tego, ze obiektywnie jest gorsza i mniej kompletna niz Nier, to jednak stawiam ja troszke wyzej za ilosc momentow "WOW", ktore mialem podczas grania.

3. NieR: Automata. Z kazda godzina byla coraz lepsza, a na koncu zniszczyla momentem, ktory przejdzie do historii gier.

 

Remake/Remaster:

Mario Kart 8 Deluxe. Alez bylo grane z forumkiem przez discorda.

 

Rozczarowanie:

Horizon Zero Dawn

 

Rak:

EA - lootboxy

 

Konsola:

Nintendo Switch

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

GOTY:

1. The Legend of Zelda Breath of the Wild. Mimo swoich wad jest najlepszym tytułem jaki ograłem w poprzednim roku. Po kilkudziesięciu godzinach zaczyna nużyc i trochę przyśpieszyłem kończenie głównego wątku. Następna Zelda może być już prawdziwym magnum opus. Mają doświadczenie w tworzeniu pięknego i wielkiego świata bogatego w interakcje. Teraz tylko wypełnić to zawartością. 

 

Niestety nie miałem okazji grać jeszcze w Nier , Nioh i Cuphead a wszystkie te gry są bardzo w moim guście. Cuphead ogram już na weekendzie, pograłem kilka godzin i jest to na pewno najlepszy indyk w jaki kiedykolwiek grałem. A pozostałe gierki ogram jak trafię na promocję ze steam. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

GOTY

 

1. Persona 5 - przywróciła mi miłość do grania. Oby na 6 nie trzeba było czekać 8 lat.

2. Zeldiczka BotW - sandbox idealny

3. Yakuza 0 - najlepsza część serii z super fabuła i klimaciorem końcówki lat 80.

 

Remaster:

 

Crash Bandictoo N'sane trilogy - tak się powinno wskrzeszać starocie.

 

Rozczarowanie:

 

Horizon Zero Dawn - generyczna zlepka elementów z innych gier, która wieje nudą. Szkoda, bo potencjał był w settingu.

 

Rak(i):

 

EA, lootboxy i niezmiennie od lat early access aka neverending story

 

Konsola:

 

Plejstejszyn 4

 

Zalew świetnych gier i dobre zapowiedzi na przyszłość.

Switch trochę rozczarował. Nintendo nadal nie potrafi zrobić interfejsu i infrastruktury sieciowej. Beka, że nie da się nawet wiadomości wysyłać.

Gry fajne, ale wieje strasznie generacją 360/ps3.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
26 minut temu, aphromo napisał:

Kiedy wyniki ?

Pod koniec stycznia

3 minuty temu, Soban napisał:

Gry fajne, ale wieje strasznie generacją 360/ps3.

Nie mogłeś napisać lepszego komplementu dla tej konsoli 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

GOTY 2017

 

Trójeczka :

Halcyon 6 Lightspeed Edition - czyli podobnie jak w przypadku FTL, edycja Halcyon 6 Starbase Command która ma wszystkie gwizdki i dzwonki, kupe nowych opcji itp itd. Sama gra jest (pipi)itna, taka mieszanka FTL i XComa. 

After Empire - bardzo solidna, oryginalna strategia. Troche w klimatach odległej SF Nivena i klasyków literatury SF. 

XCOM2 War of the Chosen - czyli jak w przypadku Enemy Within - dodatek który tak zmienia podstawke i tyle dodaje ze po prostu nie ma sie ochoty wracać do gry bez niego. 

No i oczywiście honorowa wspominka - Rimworld przeszedł z Alfy do Bety - piekny przykład jak prawidłowo robić gry early access/kickstarter i jak wspaniale rozwija sie coś na co twórcy mają pomysł i pasje a przy okazje dają głos moderom i community.

 

Z tych zaproponowanych w OP - nie mam pojęcia. Szczerze mówiąc wiszą mi wszystkie jak leca.

RE7 i Forza to już odcinanie kuponów ( nie wiem do tej pory czemu RE nie został oryginalnym IP tylko musieli jechać na nazwie ).

Zelda skończyła sie dla mnie na Ocarinie. Marian mi zawsze wisiał.

Horizon to typowy sandbox bez krzty polotu, Wolf II to kiepski żart z połową czasu gry spedzonym na ogladaniu cutscenek i wyraźnymi cięciami w kontencie. 
Destiny/AC Origins nie mają prawa sie tu znaleźć przez lootboxy i mikrotransakcje.

Nier i Nioh to gry dobre dla zapoconych konsolowych weebów, Evil Within 2 nie ruszyło mnie absolutnie itp.

Jakbym miał wybrać to tylko i wyłącznie Hellblade za klimat i bycie tak dobrym indykiem ale to (pipi) na siłe. 

 

Najlepszy Remake 

 

FF XII - dlatego że jest jedyną grą z listy która wywołuje u mnie coś wiecej niz wzruszenie rękoma. 

 

Największy Fuckup

 

Całość branży AAA 

A z wymienionych to Andromeda bez dwóch zdań - klasyczny przykład jak kończy sie przyjmowanie ludzi do pracy, według koloru skóry, płci czy orientacji seksualnej a nie według zdolności i doświadczenia. 

 

Największy rak branży 

 

EA bez dwóch zdań za całokształt ale to jak wybieranie mniej złego SSmana z całego SS także ... 

 

Konsola Roku 

 

Żadna bo wszystkie ssą pałe. 

Odnośnik do komentarza

Najbardziej GOTY gra roku 2017?

 

1. Playerunknow's Battlegrounds

2. Horizon Zero Dawn

3. Cuphead

 

 

4. Nier Automata
5. Uncharted Lost Legacy
6. Fortnite Battle Royale
7. Halo Wars 2
8. Wolfenstein 2
9. South Park The Fractured But Whole
10. The Evil Within 2
11. FIFA 18
12. Forza Motorsport 7

W gierkach wyżej bawiłem się fajnie, w następnych zaś... [*]

13. Mass Effect Andromeda
14. 3on3 Freestyle
15. Assassin's Creed Origins
16. Lego City Undercover
17. Drawn To Death
18. Persona 5
19. Torment Tides of Numenera
20. Yakuza 0
 

 

 

 


Najlepszy remake/remaster 2017?

 

Nie grałem w żadnego, więc...


Największy fuckup/rozczarowanie 2017


Yakuza 0


Największy rak branży?

 

EA za skrzyneczki. Zaraz za nimi Microsoft Studios za skrzyneczki w Forzie 7 i sytuację z Season Passem do Halo Wars 2.

 

Edytowane przez Yakubu
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tajnego Agenta jedynie przeszedłem. Po 20h w Yakuzie stwierdziłem, że jak coś nie podchodzi, to lepiej po prostu przestać w to grać, niż się męczyć i czekać na Meksyk, bo ktoś napisał, że kiedyś tam się rozkręca. No, ale i tak w Andromedzie i Personie spędziłem po ~10h i AC:O z ~5.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej GOTY gra roku 2017?

1. The Legend of Zelda: Breath of the Wild

2. Xenoblade Chronicles 2

3. Super Mario Odyssey

 

Najlepszy remake/remaster 2017?

nie grałem w remastery...

 

Największy rozczarowanie 2017

pojawienie się SeassonPass/DLC do Zeldy

 

Największy rak branży?

"EA - za forsowanie przegiętych grindfestów/lootboxfestów"

 

Konsola roku 2017

Nintendo Switch

Edytowane przez Damk
Odnośnik do komentarza

W Zeldę już raczej nie zdążę zagrać przed zamknięciem głosowania, więc czas oddać swój głos.

 

GOTY 2017

1. Super Mario Odyssey

2. Cuphead

3. Prey

 

Najlepszy remake

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

 

Największy fuckup

Androbieda :( 

 

Największy rak

EA - za ubicie VG (i punkt wcześniejszy)

 

Konsola roku

Switch

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.