Skocz do zawartości

Mario Tennis Aces


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Gram podobnie, dialogów nie czytam, ale sam pomysł na zadania i poziom trudności uważam za świetny. Jestem pod koniec czwartego świata, ale teraz przyszedł Crash, więc możesz mnie przegonić,  jednak na pewno niedługo wrócę, bo ten tryb jest zbyt dobry, żeby go na długo odkładać 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

free play - online play - player1 - solo - dajesz plusik i robisz swoj serwer

 

ziomek musi wtedy powtorzyc te kroki ale zamiast zakladac swoj pokoj bedzie widzial twoj (mozna odswiezyc Y) i dolaczy

 

niestety jak to w zwyczaju ma switch nie ma opcji by przypadkiem z soba zagrac bo nie ma jak druga osobe powiadomic, ze chcemy z nia zagrac, ale od tego mamy nasz kochany forumkowy discord

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gratki, ja trzy razy final i zawsze wpjerdol

 

Gra w multi jest niesamowita, najbardziej emocjonujace multi na switcha, farbki tego nie daja bo tam sukces jest druzynowy, mk8 w samym koncepcie rozgrywki jest gra z duza iloscia randomowego farta lub pecha, a tenis...no mega po prostu, te kombinowanie by przechytrzyc przeciwnika, rozpracowywanie jego stylu gry, skillowe wyczucia timemingu przy odbijaniu specjali i zone shotow, cud, miod

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.07.2018 o 00:26, Gromit napisał:

Wreszcie znalazłem odpowiednią postać

 

:kaz: 

 

No gierka jest fantastyczna, zgadzam się z fickiem, że to najlepsze multi na Switcha obecnie. MK nie umywa się poziomem satysfakcji ze zwycięstwa, w Splatoonie pięknie jest wygrać po zaciętym meczu ale to, że tutaj jest 1v1 zwiększa radochę z rozpykania przeciwnika. 

 

Ja na razie 2 finały i też oba w plecy :sapek: 

Odnośnik do komentarza

Doszedłem do ostatniego (chyba) bossa w Adventure po drodze robiąc też wszystkie opcjonalne wyzwania.. co tam się w niektórych momentach działo to nie mam pytań. Single jest przegenialny. Ten boss niestety na ostatnim życiu przy obu próbach zrobił ze mnie siekę, ale nie poddam się i jutro mam zamiar to pokonać. 

 

Jeśli chodzi o Multi to zmieniłem postać i idzie mi dużo lepiej chociaż do największych kozaków nadal nie mam startu  

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Polecam Bowsera Jr, czołówka nim gra. Defensywna postać, więc bardzo duży zasięg ramion + podczas ładowania strzałów porusza się prawie tak szybko, jak normalnie, podczas gdy inne postaci praktycznie stoją w miejscu. Pewnie będzie nerfiony, ale póki co nie ma chyba lepszej postaci. Trzeci turniej wygrany :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest ranking globalny, krajowy i w gronie przyjaciół. Obecnie jesteś 63 w Polsce ;) Tak jak @Kinoji pisze - sortowanie jest po mniej znaczącej statystyce, która wynika głównie z liczby godzin spędzonych w grze.

 

Właśnie zagrałem mój najdłuższy mecz, 18 - 13 w punktach, prawie 200 tysięcy punktów energii, jakieś 20 minut grania. Żadna gierka na Switcha nie daje tylu emocji, po prostu sam miód.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...