Skocz do zawartości

Mario Tennis Aces


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

najnizsza ocena w necie 7/10, recki na 7 maja bol pupy do kampanii - ponoc poziom trudnosci nierowny, miejscami jest trudno i niesprawiedliwie (a tak sie balismy ze bedzie super easy), mechanike samej gry kazdy chwali to o ile nintendo spelni obietnice i day one patch poprawi kod sieciowy to zapowiada sie ostre cioranie z ekolegami

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Ficuś napisał:

najnizsza ocena w necie 7/10, recki na 7 maja bol pupy do kampanii - ponoc poziom trudnosci nierowny, miejscami jest trudno i niesprawiedliwie (a tak sie balismy ze bedzie super easy), mechanike samej gry kazdy chwali to o ile nintendo spelni obietnice i day one patch poprawi kod sieciowy to zapowiada sie ostre cioranie z ekolegami

 

 

Tutaj wychodzą podwójne standardy, bo i tak ten tryb single będzie lepszy niż to co mamy w Mario Kart, ale tam za to nikt nie obniżał ocen, bo świetny online.

Odnośnik do komentarza

Zagrałem póki co ~15 razy, żadnych lagów nie było. Trochę zmienił się matchmaking - po połączeniu z graczem pojawia się odliczanie 10 sekund, w trakcie których testowane jest połączenie. Jeśli gra uzna, że jest nie halo, to rozłącza graczy i szuka nowego przeciwnika. Raz tylko trafilem na kogoś z czerwonymi kreskami przy połączeniu, więc sam anulowałem grę.

 

Co do samej gry online - masakra :o Jest dużo ciężej, niż w becie. Trafiam na samych kozaków, którzy perfekcyjnie wykorzystują trick shoty i potrafią odbijać power shoty. Jeszcze nie udało mi się nikomu złamać rakiety. Wygląda na to, że póki co grają sami kozacy, którzy ostro ograli betę.

 

Największy problem mam z postaciami typu Tricky (oprócz Rosaliny jest jeszcze jakiś duszek). Ich podkręcone trick shoty są niesamowicie trudne do odebrania. Duszek dodatkowo jest o tyle przegięty, że znika z kortu i pojawia się dopiero przy uderzeniu, więc jeszcze ciężej go wyczuć.

Edytowane przez Gromit
Odnośnik do komentarza

Ja na razie pograłem tylko jeden turniej z cpu i około 10 męczy pojedynczych. Online jeszcze nie testowałem ale MK8 zrobiło na mnie pierwsze lepsze wrażenie.

Nie zmienia to nic tak na prawdę bo i tak będę się świetnie bawił przy kanapowym graniu na TV.

Bardzo denerwuje ciągle i ta sama muzyczka...

 

P.S.

 

Wyprobowalem online.

Jest mega dobrze!

Odnośnik do komentarza

jak w to sie kuwwwwwwwwwa miodnie gra z ziomkami, pare meczy z kesem i love this game, o dziwo z kesem mialem skoki jakosci polaczenia jak w becie niestety, pozniej zagralem z randomem z neta i jakosc jak offline (co za mecz, 1-2 przegrywalem, 15-40  gemie i cudowne obrony z mojej strony, naladowanie specjala i ko i victory)

 

tutaj filmik z walki z kesem - krolem defensywy

 

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, funditto napisał:

Eh, kurier nie dowiózł gier do Komputronika z mojego miasta.. może będą jutro.. no nic, życzę dobrej zabawy tym, którzy mają swoje egzemplarze.

 

Jakby co to wpadł dzisiaj jakiś patch do gry 

No właśnie lipa u mnie też z komuputronikem DHL dał podobno tyłka :(

Martwi mnie ta muza,  w wersji demo zaczynała mnie strasznie irytować i słaby tryb story zaczynam się poważnie zastanawiać czy odbierać ten preorder. 

Edytowane przez Rezoo7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...