Skocz do zawartości

Nasze kolekcje gier na PS2


Hoipolloi

Rekomendowane odpowiedzi

Jest specjalny temat od kolekcji gier jak cos, ale skoro Vita miala swoj temat od kolekcjonowania to nie widze powodu zeby ktos sie czepial ze jest taki temat stricte do PS2.

 

 

Sam zrestartowalem ostatnio zbieranie na PS2, z tym ze tylko region USA bo te grzbiety palowskie mi sie nie podobaja, wiec nie mam łątwo. No i głównie jrpgi, przygodowe i horrory.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Ciężko mi się jeszcze odnaleźć na forum i odpowiednich zakładkach, temat założyłem tutaj w dziale PS2 bo takiego nie widziałem, ale jeżeli coś powielam to można usunąć lub zamknąć aby niepotrzebnie nie zaśmiecać forum. Ja osobiście zbieram wydania w wersji PAL, na NTSC na pewno bym chciał mieć u siebie Rise of the Kasai, które jest kontynuacją the Mark of Kri, które niestety w EU nie wyszło oraz Michigan Report from Hell, który widziałem na jednym filmiku z YT i fajnie się to prezentowało :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hoipolloi napisał:

Ciężko mi się jeszcze odnaleźć na forum i odpowiednich zakładkach, temat założyłem tutaj w dziale PS2 bo takiego nie widziałem, ale jeżeli coś powielam to można usunąć lub zamknąć aby niepotrzebnie nie zaśmiecać forum. Ja osobiście zbieram wydania w wersji PAL, na NTSC na pewno bym chciał mieć u siebie Rise of the Kasai, które jest kontynuacją the Mark of Kri, które niestety w EU nie wyszło oraz Michigan Report from Hell, który widziałem na jednym filmiku z YT i fajnie się to prezentowało :)

To akurat wyszło wyłącznie w EU i JP. Przy czym JP jest niepocięte.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Imponująca kolekcja - żadnej platyny (choć akurat SH2 DC by się przydał)...

 

Dawno zacząłeś gromadzenie? Ja ostatnio chciałem dokupić coś do swoich skromnych 20 tytułów i jest padaka. Na allegro wszystko w nadmuchanych cenach (praktycznie tylko sklepy) a na tablicy muszę prawie zawsze dopytać o stan płyty i obecność instrukcji, bo robią te zdjęcia kartoflem z lakonicznym opisem. Od blisko 2 tygodni nic jeszcze nie kupiłem.

 

PS nie widzę Dragon Questa, możesz też poszukać Champions (of Norrath i Return to Arms), jeśli podobały ci się Baldury.

Odnośnik do komentarza

Dzięki :) Nie jest ona jakaś wybitna ale konsekwentnie zbieram to co mam na swojej wish liście. Co do Dragon Quest'a i Champions to czekam, aż trafi się jakaś okazja bo ceny czy to na allegro czy na olxie są mało przystępne. Bardziej wertuje ebay gdyż tam jest większy wybór, a i okazja się trafiła nie jedna. Jeżeli będziesz zainteresowany napisz mi pmke i Ci pod wieczór, jak wrócę, napiszę skąd ja przeważnie kupuje, to może coś Ci przypadnie do gustu cenowo od sprzedających, bo na pewno wg mnie jest taniej niż na tych dwóch polskich serwisach co wspomniałem wyżej. Co do kolekcjonowania, to zaczęło się od zakupu PS2 w styczniu 2014 i od tamtej pory jakoś tak co miesiąc sobie dokupowałem, aż się trochę tego nagromadziło. Jeszcze tak 200-250 tytułów z mojej listy i będę miał wszystko co sobie założyłem na tą konsolę. Potem przyjdzie czas na szaraka, którego w grudniu zakupiłem i też powoli zbieram gry z dzieciństwa :)

A i jeszcze, co do Silent Hilla Director's Cut, to również czekam na jakąś okazję, kiedyś widziałem na ebayu za 25zł z wysyłką, ale ktoś mnie ubiegł :D Więc można trafić w dobrej cenie, a tak to stoi to przeważnie od 90 do 110zł co jest kwotą nieco dużą jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.01.2018 o 13:06, Hoipolloi napisał:

Co do Dragon Quest'a i Champions to czekam, aż trafi się jakaś okazja bo ceny czy to na allegro czy na olxie są mało przystępne.

 

Jeśli Cię interesuje, to mam Champions: Return To Arms 2xGER 1xENG (pudło i papierki po niemiecku, gra po angielsku) na wymianę. Wiem, że w języku oprawcy, ale u mnie leży i zbiera kurz :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Oj tam alfabetycznie, się czepiasz Bzdursky :D Ogólnie zamysł mam jak już uzbieram wszystko by posegregować to gatunkami, choć nie wykluczam opcji od a do z. Wiadomo bardziej estetycznie by to wyglądało i cieszyło oko, ale co kto woli, nie? :P na razie mam za małe regały by umieścić wszystko na 1 zdjęciu, może kiedyś jak się dorobię mieszkania to wtedy cyknę całościowo jak to się komponuje w pokoju, ale to jeszcze długa droga. 

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Dodana mała aktualizacja gier na PS2 i PSX w pierwszym poście, od listopada 2017 do teraz doszło mi około 85 gier na PS2, a z kolei na szaraka mniej więcej 70 sztuk, więc wynik cieszy. Na PS2 zostało ok 150 tytułów do zakończenia kolekcji, niestety same konkrety zostały, także tendencja spadkowa będzie związana z zakupami ale damy rade :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...