Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Siłę, obrone, i broń zwiększasz przez wyposażenie i mody do niego. Każdy element dodaje coś do ogólnego rozrachunku w szczegółach jest co dodaje. Wczoraj posiedziałem i udało mi się zbudować set 7 elektroniki, 7 broni, 4 obrony. Obrone jeszcze trochę podkręce kalibracją bo zabrakło mi już materiałów na wymianę statystyk. Mam z czego wybierać skrzynia i ekwipunek cały w gratach. Celuje tak w 6 obrony. Na ten moment mam 3000+ do umiejętności co i tak jest za mało żeby aktywować mody umiejętności na poziomie 450. Wymagają aż 7000+ elektroniki. Trzeba chyba by iść tylko w żółte żeby to osiągnąć. Chyba że na piątym tierze się coś zmieni.

 

Plus robię #pokazagenta moja lasencja

 

c71059cfc5a8d605bf0bc772a11de76c.jpg

 

 

e:

 

BTW co oznaczają te ikonki w okręgu pod talentami?

97a6f1b62f9a5.jpg

 

 

Udało mi się znaleźć takie cos:

 

Active talents - these require some kind of action from you for the bonus to be activated. It could be killing a target within a specific range, or stacking a bonus for each body shot you land in quick succession, and so on.

 

Passive talents - these are always-on buffs, such as increased magazine capacity or accuracy.

 

Holstered talents - these are only active when the weapon with the talent is holstered. So it might be when weapon A is holstered, weapon B gains a bonus like better accuracy. Holstered bonuses require a bit more build planning but the payoffs can be great.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie - czy aplikacja na androida Mapa Genie jest jakoś synchronizowana z Ubisoftem albo kontem PS4? Bo w D2 jest trochę tych rzeczy do zebrania patrząc na tą aplikacje. Po znalezieniu każdego telefonu i reszty trzeba zaznaczyć go w tej aplikacji a to trochę uciążliwe  :(. Pytam o to bo w D1 było super rozwiązane - chyba że po 30 lvl się do ukarze  ;)

Edytowane przez MrE0605
Odnośnik do komentarza

@orion50 tutaj to chyba tylko @easye gra na PC a reszta to konsole. Jak szukasz kogoś na PC to wbij na facebookową grupę The Division Polska znajdziesz ludzi do gry czy zaproszenie do klanu w kilka minut.

@MrE0605 no na.to wygląda że nie jest zintegrowana ale pewnie coś się pojawi niedługo. Zresztą dziwi mnie że Massive nie zrobiło czegoś na wzór Destiny 2 Companion. Ta apka była zayebista. Zmiana broni, gearu za pomocą telefonu w czasie rzeczywistym to było genialne. 

btw trafiliście na coś co przypomina burze piaskową. Nie wiem skąd na tej szerokości geograficznej burza piaskowa ale coś czuję że w Survivalu się sprawdzi. Może nie cały czas ale prezentuje się to naprawdę zacnie.

a551a7144d3d5.jpg

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A i jakby komuś brakowało skrzyń SHD do wszystkich skillowów to za 2 pierwsze misje w end game wpada ich 10 czyli dokładnie tyle ile mi brakowało a ja łaziłem jak poyeb i ich szukałem. A i znalazłem wyzwanie dla siebie xD Trzeba to będzie jakoś zgrać z urlopem czy wyjazdami na plany filmowe :D

 

75e999c1a3481.jpg

Edytowane przez Ryo-San
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No efekty pogodowe robią rozpier.... burza piaskowa to nic nie widać, burza z piorunami to efekty dźwiękowe i wizualne super, np bliskie uderzenie pioruna.

 

 

Ale mam 11 level i kurde... mija mi powoli ochota na granie chyba, dzisiaj w ogóle nie odpaliłem, trochę to wszystko monotonne mi się wydaje, cały czas te same misje, mało zróżnicowania. Wiem że to loot shooter itp ale jakiś mam taki kryzys...

Odnośnik do komentarza

Nawiązując do mojej wczorajszej wypowiedzi o budowaniu setu. Nie udało mi się dobić to 6 pkt obrony. W punkcie reklalibracji przy przenoszeniu są ograniczenia. Załóżmy że chce przenieść +5995 do zdrowia na +3675 do zdrowia. Zazwyczaj dodaje tylko trochę pkt. W tym wypadku do +4000 do zdrowia. Za to po kalibracji podnosi się klasa przedmiotu. Po zabawia wykres pokazuje mi teraz 7 elektroniki, 4 obrony, 8 broni. Jestem nawet zadowolony.

Nie da się legendy

9289e997c934e877fd134292a165aa53.jpg

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, PlastikowySmalec napisał:

No efekty pogodowe robią rozpier.... burza piaskowa to nic nie widać, burza z piorunami to efekty dźwiękowe i wizualne super, np bliskie uderzenie pioruna.

 

 

Ale mam 11 level i kurde... mija mi powoli ochota na granie chyba, dzisiaj w ogóle nie odpaliłem, trochę to wszystko monotonne mi się wydaje, cały czas te same misje, mało zróżnicowania. Wiem że to loot shooter itp ale jakiś mam taki kryzys...

Spokojnie, to czasowy kryzys. ;)

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, PlastikowySmalec napisał:

No efekty pogodowe robią rozpier.... burza piaskowa to nic nie widać, burza z piorunami to efekty dźwiękowe i wizualne super, np bliskie uderzenie pioruna.

 

 

Ale mam 11 level i kurde... mija mi powoli ochota na granie chyba, dzisiaj w ogóle nie odpaliłem, trochę to wszystko monotonne mi się wydaje, cały czas te same misje, mało zróżnicowania. Wiem że to loot shooter itp ale jakiś mam taki kryzys...

Spokojnie, to czasowy kryzys. ;)

Odnośnik do komentarza

Ta burza piaskowa w D.C. to jakiś taki srogi żart. Mnie to bardziej wkuwiało niż bawiło. Bydlaków nigdzie nie widzisz i strzelają nie wiadomo z jakich stron, a i przy okazji obrywasz w taką niewidoczność, nie wiem, przeciwnicy mają chyba sensory w oczach :))

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Ja też ogrywam powoli, wbiłem dziś dopiero 18 lvl, ale już stuff mam chyba całkiem niezły, jak na ten etap. 

Szkoda tylko, że w kwestii wyglądu mój typek nie wygląda jak chcę, bo brak tutaj takiej pośredniej brody. No i nie ma kurtek (albo ubioru, który byłby na pancerzu, nie licząc tego ze sklepu), a szkoda. Chętnie bym oddział w coś takiego moją postać. 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, PiotrekP napisał:

No i nie ma kurtek (albo ubioru, który byłby na pancerzu, nie licząc tego ze sklepu), a szkoda. Chętnie bym oddział w coś takiego moją postać. 

Kurtki są. Mam narazie dwie i obie dostałem za free. Jedna to Hazamat za Defender Capitol Pack a druga z UbiClub za coś tam i wszystkie te co są w sklepie mogą Ci też dropnąc ze skrzyń za klucze szyfrowe.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

3 razy kończyłem misje na ambitnym poziomie trudności, za każdym razem gra pierdzielisz się pod koniec, po prostu gra nie pokazuje napisu misja ukończona i nie daje nagrod(dotyczy całego składu).

 

Odpuszczam grę do momentu patcha, na ten moment niegrywalne przez takie detale :(

Odnośnik do komentarza

Mimo ogólnego bardzo dobrego wrwsenia, fakt gra ma trochę bugów. Z pamięci:
- co skończenie misji i powrót miły pan zachęca to wypróbowania specjalisalizacji,
-co skończenie misji i powrót gra pokazuje że jest dostępna twierdza Tidal Basin - normalnie jak w jakiejś becie albo demie
- bug z przewijaniem modyfikacji umiejętności
- spora ilość niewidzialnych ścian
- kilka razy przy odbijaniu posterunku chciałem zeskoczyć z wysokości i gra mi nie pozwalała wracałem na miejsce wybicia
- wczoraj nie mogłem przenieść talentu z rękawiczek, proces dochodził do końca był dźwięk i nic (szczęście nie zabierało surowcow)
- bronie specjalne ( granatnik i kusza nie wiem jak snajpa) mają zepsute obrażenia, czasami nic się nie dzieje po wystrzale, pocisk leci zero obrażeń
- czasami ( zauważyłem, że na jednym typie k. szturmowego) postać się fixuje bardzo ładnie się jej wyginają ręce we wszystkie strony
- czasami strzelam z samych rąk brak modelu broni
- i specyficzne dla Xboxa trigger przestaje wibrować w połowie magazynka po przeładowaniu działa już normalnie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...