Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki macie dps? Mi na strzelnicy oscyluje się w przedziale 400-550k. M4 z 850 ons, 11.4k dmg, stabilność i celność broni taka, że nic nie drga i nie lata :D. Zawsze wolałem latać z karabinkami szturmowymi niż pistoletem maszynowym.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Jak to jest z tymi kluczami z kości słoniowej. 12 Łowców zabitych, 12 masek pięknie zdobi ścianę w Białym Domu a kluczy 7/8 :( Ciekawe czy jak dołączę do świata innego gracza który jeszcze nie robił Łowców to czy tam te klucze będą jeszcze dropić.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Maski to bez farmy zbierasz. Tutaj jest szybka piłka a do tego bardzo fajne rozkmimy (salutowaniem przy grobach poległych Agentów czy przy pomniku wojny wietnamskiej itp). Jak już się ma specjalizacje(z pierwszym Łowcą we 3 bez specjalizacji walczyliśmy chyba z godzinę) to Ci Łowcy są bardzo prości a w drużynie to walka trwa czasami kilka sekund. Po kolorze masek jako ekwipunku (najniższy zwykły zielony, pospolity) można wywnioskować że to najniższy lvl Hunterów. Później zapewne dodadzą dużo mocniejszych.

Odnośnik do komentarza

Tak, normalne, pkt kontrolne zawsze będziesz odbijał, bo zawsze masz nowe zaopatrzenie.

 

@Ryo-San

 

Ja tego huntera zabiłem w jednym bloku takim, gdzie musiałeś strzelać do tarcz. Wyskoczył potem i meh, parę kulek posłane i tyle z tej zabawy z nim. A jedynie maska mi się podoba, no to go dedłem.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Mega, że jest tu tyle grania zanim dojdzie się do endgame. Zrobiłem ostatnia misje i zostają mi 3 Strongholdy. Rozumiem, że potem wejdę do endgame?

 

Mialem 30 poziomi w trakcie misji fabularnej i wyskoczył mi komunikat że Black Tusk przejmuje twierdze, a ja przecież jeszcze do nich nie podszedłem. :D

 

A misje... poziom szczegółów.. ach, no jest Ubi w formie. Moje ulubione to Jefferson Plaza, muzeum USA i NASA :)

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Voytec napisał:

 Rozumiem, że potem wejdę do endgame?

Yep. Po zrobieniu ostatniej twierdzy wchodzisz na tier1, wybierasz specjalizację i w sumie można powiedzieć że koniec tutoriala i zaczyna się prawdziwa Dywizja a w zasadzie to taka prawie prawdziwa bo ta najprawdziwsza zacznie się w piątek jak wejdzie Tier5 : ) 

Odnośnik do komentarza

Dobij do minimalnego GS tak żebyś mógł robić poszczególne twierdze. Z tego co pamiętam to chyba pierwszą można zrobić mając 225GS (po niej przerzuca Cię na tier2), drugą 325(tier3) i trzecią 375(tier4). Jak chcesz bardzo szybko wbić GS to najlepiej grać z kimś kto jest już na tier4 wtedy będzie Ci wyrzucał sprzęt na dużo wyższym GS niż Twój i bardzo szybko będziesz mógł się przebijać przez kolejne twierdze. Jakby co to zawsze wieczorami mogę pomóc.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ryo-San napisał:

Dobij do minimalnego GS tak żebyś mógł robić poszczególne twierdze. Z tego co pamiętam to chyba pierwszą można zrobić mając 225GS (po niej przerzuca Cię na tier2), drugą 325(tier3) i trzecią 375(tier4). Jak chcesz bardzo szybko wbić GS to najlepiej grać z kimś kto jest już na tier4 wtedy będzie Ci wyrzucał sprzęt na dużo wyższym GS niż Twój i bardzo szybko będziesz mógł się przebijać przez kolejne twierdze. Jakby co to zawsze wieczorami mogę pomóc.

275

Odnośnik do komentarza

Przez to że dzięki klanom nad nickiem gracza (z klanu) jest taka sama pogrubiona czcionka(całe szczęście że zmienili kolor ze złotego na niebieski) przezayebiscie biega się teraz po DZtach w multi grupie bo nie ma znaczenia czy ktoś jest w drużynie czy nie, jeżeli jest w klanie to widzi się go tak samo. W Jedynce był z tym problemu jak się odpalało rogala bo jak była większa zadyma to nie było wiadomo czy strzela się do zioma czy jakiegoś nooba. Teraz jest pięknie, rozoieyrdol taki poszedł w 6 na DZcie że nikt tam nawet nie zdążył puścić bąka. O jakimkolwiek podjęciu nie mogło być mowy :D Jeszcze są fajne akcje jak jedna osoba idzie na podjęcie a reszta się chowa w pobliżu a że skan w tej części ma ułamek zasięgu tego z jedynki to inni gracze nie widzą tak dobrze schowanej partyzanki. Jedna osoba się podpina wpada 3 gości i od razu rogue(no bo 3 na jednego to normalka) i nagle 5 koksow wypada zza winkla i 3 rogali ginie w jakieś 5 sekund xD Chcieli wyroochac Freda s to Fred wyroochał ich :D Kocham DZ za takie akcje! Anarchy Corps trzęsie DZtami!!! :wio:

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...