Skocz do zawartości

Poszukuję gry


Avito

Rekomendowane odpowiedzi

W grę grałem dawno ale pamiętam kilka szczegółów:

- była ona w 2D (widok z boku)

- można było chodzić po mieście i jak przechodziło się obok starej babki to ona kradła od nas pieniądze, a jak się ją dogoniło i uderzyło to można było odzyskać

- można było chodzić różnymi postaciami, m. in. dziewczyną lub takim małym jakby robocikiem (chyba jako jedyny potrafił latać)

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc w odnalezieniu. :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

- pamiętam, że chodząc po mieście można było "wejść" do wody i tam były ukryte jakieś punkty czy pieniądze

- jedyna mapa jaką pamiętam to jak się jest na czymś w stylu tratwy na rzece i się zabijało takie wielkie okrągłe stwory

- ten robostwór jako jedyny potrafił latać chyba

 

 

Jak sobie więcej przypomnę to dopisze.

Odnośnik do komentarza

Widok był z boku, coś jak tu:

mugen130jv8.png

 

Trudno mi skojarzyć jaki to konkretnie gatunek, bo niby się biło tam jakieś stworki, to czy się zbierało jakieś punkciki nie pamiętam.

 

Albo może nawet bardziej jak to, jak się chodziło po mieście to było wszystko namalowane na dwóch płaszczyznach i raczej nie malowali tego tak, aby był tam jakiś efekt głębi:

gadzetomania-27.jpg

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ciekawi czy któś może kojarzy coś takiego

gra na psx, widok prawdopodobnie z góry, coś jak pac man. Pamiętam jedną postać, chodziło się jakimś grajkiem w sombrero i strzelało do wrogów z nutek.

Więcej za bardzo nie kojarzę, plansze wyglądały chyba jak jakieś planety, ale naprawdę nie wiem. Najbardziej w pamięć mi się wbił ten gość co strzela nutkami : D

 

 

I jeszcze jedno, wie ktoś może skąd można wziąć grę na PSX Yoyo's Puzzle Park? Strasznie ciężką ją znaleźć gdziekolwiek, a bardzo chciałbym ją mieć : /

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość UnexpectedBoy

Tak jak mowi temat, poszukuje gry, mianowicie jest to dosyc starsza produkcja, malo mi swita w pamieci, ale sterowalo sie w tek grze takim Roboto Pająkiem, ktos wie moze co to za gra? kamera w niej byla z gory.

Edytowane przez UnexpectedBoy
Odnośnik do komentarza
Gość UnexpectedBoy

No wlasnie nie ta, tamta miala kamere tylko z gory, a pajak byl elektroniczny, z blachy:)

poszukuje nazwy tej gry, bo miala fajny soundtrack, to stara gra i nic wiecej juz sie nie przypomni

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra.. ciężka sprawa ogólnie. W grze chodziło się z tego co pamiętam babką. Jeden z pierwszych etapów to było jakieś takie miasto (nie pamiętam czy to ruiny czy co..). Miałeś do dyspozycji bomby różnego rodzaju. Pierwszy miniboss to był chyba czołg należało na niego postawić pare bomb. Ogólnie rozchodziło się chyba o to by roz(pipi)ywać wszystkich bombami.. (nie bomberman ;d). Pierwsze co mi przyszło na myśl to Urban Chaos ale to nie to.. może ktoś coś ogarnia? (miny - bomby.. nie pamiętam. Ale takie minopodobne c4 :ddd).

 

 

DOBRA ! Ogarnąłem. Silent Bomber. Gra epicka.

Kto nie grał. Niech zagra. Edytowane przez Plamek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich mam problem z wyszukaniem jednej gry z mojego dzieciństwa sprawa jest taka że poprostu chciałbym jeszcze raz w to pograć na emulatorze a nie znam nazwy gry moge ją jedynie opisać (moge się w szczegółach pomylić)

opis: Bohater gry z tego co pamiętam przypominał szczupłego wysokiego kota o brązowej skórze, i jeszcze jego taka cecha szczególna miał charakterystyczną fryzurę coś co przypominało taki wachlarz na głowie, pamiętam również że pierwsza misja była wykonywana w piramidzie lub katakumbach pamiętam jeszcze że nasz bohater wstał z grobu(tej informacji nie jestem pewien)... i że ten nasz bohater mógł przyzywać potwory pierwszy zdobyty potwór był żółty i malutki i pluł kwasem chyba (tak to wyglądało) i w dalszej częście gry był jeszcze taki trójnogi potwór z jednym okiem... A i jeszcze zapomniałem dodać na początku że ten bohater za uzbrojenie używał kuszy na ramieniu. Proszę o pomoc z waszej strony

 

Edit:Dodam jeszcze że samo menu gry wyglądało jak jakieś katakumby, a gdy wybierało się opcje wczytania gry to pojawiał się na środku ekranu jeden ze stworów które można przyzwać w trakcie gry GRA NA PSX

Odnośnik do komentarza

to też nie to... przypominam że ten bohater ma brązową sierść i przypomina kota lub trola z wystającymi dwoma zębami na dolnej szczęce i bohater może przywoływać różne potwory to są główne informacje na jego temat... Dzięki za zainteresowanie

Edytowane przez k4Zz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...