Skocz do zawartości

Poszukuję gry


Avito

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O wielki JEŻU hmm... raz na jakiś czas można było sterować takim dwunogim robotem i ten robot walił rakietami... a tak to już wszystko co wiedziałem to powiedziałem... najbardziej jego wyrużniającą się cechą była właśnie ta fryzurke i ogólnie krztałt głowy przypominająca wachlarz i gra może pochodzić z 1999 bo miałem dostęp do wszystkich okładek z gier psx ale link z okładek z 1999 nie działał i nie mogłem poszukać... google też nic nie dały ale mam nadzieje że jeszcze w to pogram

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

hejka! ja chciałam zapytać czy ktoś kojarzy platformówkę, w której do wyboru były dwie postaci męskie, dwie żeńskie z opcją single i 2 player (wiem, że narazie nic wam to nie mówi, ale już cisnę dalej), w której między innymi na podłodze leżały porozrzucane przedmioty (pałki, metalowe rurki, coś chyba jeszcze) którymi można było atakować, a w jednej z misji przeciwnikami były laski o włosach w jaskrawych kolorach (różowe, pomarańczowe?). grałam w to milion lat temu i naprawdę nie mogę sobie przypomnieć tytułu. ktoś może coś wie?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam !

Za młodu wraz z kumplem pykaliśmy w grę, jednak za nic nie mogę przypomnieć sobie jej tytułu biggrin.gif Poniżej zamieszczam krótkie info, może ktoś z was rozwiąże zagadkę, którą sam staram się rozwiązać już kilka lat biggrin.gif

Info o grze :

 

-w grze dostępny był tryb 1vs1, każdy z graczy miał swoją bazę, w której spawnowały się czołgi, oczywiście każdy czołg niszczył czołg przeciwika itp,

- istniał, chyba także tryb single, w którym po prostu przechodziło się plansze biggrin.gif

-po uzbieraniu dużej ilości punktów można było stworzyć tzw. super czołg biggrin.gif

- na obrzeżach waypointów czołgów można było "przejmować " towery, które stanowiły dodatkowe wsparcie dla naszych czołgów

- dodatkowo każdy gracz, który był de facto robotem mógł zdobywać dodatkowe wyposażenie dla siebie, typu rakiety, itd. biggrin.gif

 

Będę bardzo rad , jeśli ktokolwiek pomoże :C !

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Szukam Gry 2D pamiętam:

- fabularnie chodziło o chłopca który został porwany przez jakieś potwory do takiej dziwnej krainy, potworami były cienie.

- "szef" złych miał takich dwóch małych pomocników którzy utrudniali życie bohaterowi.

- Interaktywne menu w domku na drzewie.

- Chłopak miał jakiś blaster czy inną broń.

- Widok i sterowanie były bardzo podobne do oddworld oddysee. Czyli chodzi się tylko na boki, skacze i kuca. Widok od boku.

- Na początku gry wystrój był taki pustynny dużo skał itp. później zmieniał się było więcej roślin, można było pływać pod wodą.

Grałem bardzo dawno temu jak byłem mały i nie mogę nigdzie znaleźć po filmikach z yt.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ok szukam jeszcze jednej gry i teraz może być trudniej.

Ogólnie chodziło o dwie storny czerwony i niebieski.

Chodziło się w niej czymś w stylu mecha, robota który mógł zmienić się w pojazd i poruszać się szybciej.

Niebiescy jeśli dobrze pamiętam to policja.

Wszystko było w przyszłośći, gra polegała na przejęciu bazy wroga.

Widok był z 3 osoby chyba. Nie jestem pewien czy było to 3d czy coś jak widok w Gta2 tylko pochylony.

klimat był taki ponury trochę i pamiętam że jadna mapa była czymś w stylu kanałów w których była woda (była taka dwupoziomowa można było chodzić górą lub dołem kanałami)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

jezeli nie ten temat to sorki jestem newbem xd szukam tytulu gierki w ktorej sie chodzilo ludzikiem przypominajacym fasolke i generalnie bylo sie w druzynie 4-osobowej. Takich druzyn bylo chyba 4 lub 3. mozna bylo grac w kilka osob i kazdy byl w innej druzynie. pamietam ze chodzilo sie na srodek mapki i tam pojawialy sie czy spadaly takie pudelka czy klocki, ktore sie nosilo na platformy przy swojej bazie. w zaleznosci jak sie te pudelka ulozylo to sie zmienialy np w czolg lub samolot;p z gory dzieki:D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...