Skocz do zawartości

Poszukuję gry


Avito

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, poszukuję od dawna pewnej gry wyścigowej, ale nie mogę jej znaleźć. Pamiętam, że były tam pojazdy lewitowały nad ziemią i były do dyspozycji bronie unikalne dla każdego pojazdu. Np jeden z nich miał jakieś kolce przy kołach i wystarczyło podjechać do przeciwnika z boku żeby go wyrzucić z trasy. To było podobne do wpeout. Nie pamiętam czy pojazdy się ulepszało (chyba tak) ale na 100% można je było kupić.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Cześć!

Usilnie poszukuję gry z dzieciństwa. Była dodana do PSX razem z wrestlingiem. Gra w rzucie izometrycznym. Akcja toczyła się w średniowieczu (?) w lochach. Z lochów wychodziło się tylko na polankę, gdzie stała jedna chata, która była sklepem, można tam było sprzedać itemy, kupić mikstury i zbroję. Nie nabijało się leveli, tylko schodziło do lochów poziom niżej. Lochy składały się z pokoi, do których przechodziło się w lewo. Można było ominąć całą grę i iść od razu do bossa - wielkiej masy, siedzącej w basenie lawy (?). Robiło się to idąc za sklep w lewo. Bohaterem był prawdopodobnie blond rycerz. Pamiętam jeszcze, że wpadając w pułapkę pojawiał się czerwony napis "TRAP" i głos mówił "it's a trap!" :D W grze były tylko czerwone, zielone i niebieskie mikstury. 

 

To wszystko, co pamiętam. Zależy mi na znalezieniu jej, bo to jedna z pierwszych gier na psx, w jakie grałem. :)

Odnośnik do komentarza

Cześć!

Usilnie poszukuję gry z dzieciństwa. Była dodana do PSX razem z wrestlingiem. Gra w rzucie izometrycznym. Akcja toczyła się w średniowieczu (?) w lochach. Z lochów wychodziło się tylko na polankę, gdzie stała jedna chata, która była sklepem, można tam było sprzedać itemy, kupić mikstury i zbroję. Nie nabijało się leveli, tylko schodziło do lochów poziom niżej. Lochy składały się z pokoi, do których przechodziło się w lewo. Można było ominąć całą grę i iść od razu do bossa - wielkiej masy, siedzącej w basenie lawy (?). Robiło się to idąc za sklep w lewo. Bohaterem był prawdopodobnie blond rycerz. Pamiętam jeszcze, że wpadając w pułapkę pojawiał się czerwony napis "TRAP" i głos mówił "it's a trap!" :D W grze były tylko czerwone, zielone i niebieskie mikstury. 

 

To wszystko, co pamiętam. Zależy mi na znalezieniu jej, bo to jedna z pierwszych gier na psx, w jakie grałem. :)

diablo-psx.jpg

Odnośnik do komentarza

Brzmi to właśnie jak Diablo. Prócz Diablo, Darkstone i Gauntlet Legends, nie było żadnego innego Hack'n'Slasha na PSX'a. Była niedokończona wersja Baldura na PSXa. Ewentualnie sprawdź tytuł Dragon Valor, bo pamiętam, że zaczynało się z polany (sklepu sobie nie przypominam), nie było level up'ów, więc może to to czego szukasz. 

Odnośnik do komentarza

Może koledzy pomogą już od bardzo dawna szukam pewnej gry na PSone. Mianowicie była to chodzona bijatyka w iście japońskich klimatach. Chodziło się gościem obkładało innych czasem trafiał się boss, ale była to fabuła. Jedno co mi utkwiło to to, że chyba pierwszemu bossowi strzałą rozwaliliśmy oko. Po jakimś czasie ponownie spotkaliśmy tego bossa i wtedy po raz pierwszy było trzeba wklepać kombinację przycisków. Nasz gość wpadał w szał obkładał brutalnie oponenta i wydawał przy tym charakterystyczne "tatatatatatata". W grę grałem mega dawno temu, ale historia w niej wydaje mi się do dziś ciekawa i chętnie bym zagrał.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ojć, za dużo dałem za tę grę w takim stanie, żeby ją pożyczać. :(

Kupiłem ją rok temu na Allegro od użytkownika "monikar41", zresztą inne klasyki na PS1 zdarzało mi się kupować od tego użytkownika i zawsze gry były w stanie takim jak w opisie aukcji. No i może on załatwić każdą grę... :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...