Skocz do zawartości

Poszukuję gry


Avito

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 223
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Dzień dobry to znowu ja.

Przypomniała mi się jeszcze jedna gra której dużo szukałem, ale nic z tego nie wyszło.

Pamiętam, że w grze sterowało się robotem i robiło się jednostki powietrzne i ziemne. Widok był od góry, albo pod lekkim skosem z góry. Ten robot poruszał się na dwóch nogach, a kadłub miał podłużny. Wydaje mi się, że dało się w tą grę grać na 2 i ekran był dzielony i wtedy atakowało się siebie nawzajem. Skromny opis, ale nic więcej nie pamiętam. Ktoś ma jakieś pomysły? Dziękuję bardzo z góry.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Witam znalazłem całkiem niezłą liste gier action+fps

Czy ktoś mógłby dorzucić pare mniej znanych gier?

Tylko błagam nie (pipi)e rpg, zagrałem w władca pierścieni na ps2 skończyły mi się moce i dupa nie mogę przejść dalej,od tam tej pory mam uraz do rpg...

Czekam na waszą listę ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, ja Ci podam jakieś kilka tytułów. W sumie cieszy, że w 2017 ktośzaprząta sobie głowę PSXem, pisuje na forum i być może dopiero od niedawna ma dostęp do neta.

Ale co to za gatunek action + fpp? Exhumed, Doom, Lifeforce Tenka? Szuterów z widokiem z oczu nie polecam - źle się w to gra d-padem. Ale masz tu poniżej kilka przygodówek

 

Czy takie nieznane, to nie wiem :)

edit: kurde, trzy gry, losowe, o jakich pomyślał mój mózg. I każda gra w innym klimacie, z innym bohaterem. A dzisiaj pif paf cinematic experience/ quick time event show.

Z super groźnym hirosem.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Witam, szukam tytułu gry, w którą grałem jak miałem ps1. Gra była w 3d, broniło się ziemi przed inwazją z kosmosu, z tego co pamiętam prowadziło się różne pojazdy, w czasie misji można było jeśli dobrze pamiętam przełączać się między nimi. Jednym z najlepszych pojazdów był czołg wyglądający jak prosto z bitwy pod verdun. Reszta pojazdów też jak z 1ww wzięta. Jedna z misji była w Londynie. Za młodu nie mogłem jej przejść, czas rewanż :P

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 6 miesięcy później...

Witam! Mam problem z wyszukaniem takiej jednej gry z mojego dzieciństwa. Nie pamiętam jej nazwy. Opis wygląda tak:

 

W grze było takie jedno pomieszczenie i kilka drzwi prowadzące do innych miejsc. Bohaterem gry był taki mężczyzna. Wchodził do różnych drzwi bądź też zamykał je. Po wejściu do drzwi musiał przejść dany poziom. W trakcie gry, była także scena jak znalazł dziewczynę leżącą przy ognisku. 

 

Proszę o pomoc 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy później...
  • 1 rok później...

Witam otóż jestem w posiadaniu dwóch konsol ps one i od pewnego czasu poszukuje gier i natknąłem się na tytułową grę. Tyle, że w niej było coś co mnie zastanawiało, mianowicie okładka bo nigdy takiej nie widziałem, a po pewnym reaserch'u sprawdzając wydawnictwo danych wersji na różne kraje nawet tam tego nie znalazłem. Dlatego zwracam się do was bo być może wy mi coś powiecie na ten temat. Tutaj macie zdjęcie tej okładki ------>          https://zapodaj.net/269d75c92ffc7.jpg.html

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Cześć, poszukuję gry której tytuł próbowałem już znaleźć kilka razy na forach w przeszłości, ale może uda się tym razem :) Z pewnością jest to mniej znana gra, bo wtedy nikomu nie udało się podać poprawnego tytułu :)

Pogrubioną czcionką podam najbardziej charakterystyczne informacje na temat gry, które powinny być z nią skojarzone.

1. Widok z 3 osoby, chyba można było przełączać też na 1 osobę. Gra bijatyka + strzelanka w zamkniętych pomieszczeniach.

2. Postać (mężczyzna) potrafiła robić salto do tyłu.

3. Bossem w 1 planszy był wielki a'la kowal na środku holu. Animacja pokazywała jak kuje (chyba) młot, lecz po naszym wejściu przestał i musieliśmy walczyć z nim.

4. Kolejnym (drugim lub trzecim) bossem był robot w kształcie napakowanego pół-człowieka, bo był tylko od połowy w górę. Końcem tej (zimowej) planszy/mapy było wejście do tunelu, którym zjeżdżało się (na tyłku) i właśnie po zjechaniu napotkaliśmy tego bossa. Można go było zabić tylko w jeden sposób. Co jakiś czas spadało mięso, które ten robot zjadał i wtedy trzeba było strzelać w niego by się zakrztusił. 

5. Innym bossem z dalszych plansz był t-rex w wielkim holu. W holu były 4 winy, w których czasem pojawiała się beczka. Pewnie trzeba było za ich pomocą zabić go, ale nie wiem dokładnie jak bo to była ostatnia plansza do jakiej dotarłem :) PS. to nie dino crisis. dinozaur był tylko w tej 1 planszy.

6. Pomieszczenia generalnie były zamknięte, rozwalało się kamery, bo inaczej ludzie przychodzili z innych pomieszczeń i musieliśmy walczyć z większą ilością. Rozwalało się skrzynie, w których była broń.

7. Były też drabinki pod sufitem, przez które trzeba było przejść na drugą stronę pomieszczenia bo pod nami była lawa lub kwas.

 

Mam nadzieję, że te kilka wskazówek komuś przypomni tą grę i wskaże tytuł :) Proszę bardzo o pomoc, chciałbym do niej wrócić i koniecznie ukończyć razem z rodziną :D

 

Znalazłem: Fighting force 2 :D

 

Edytowane przez Peter91b
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.