Skocz do zawartości

Poszukuję gry


Avito

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • Odpowiedzi 223
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Cześć. To mój pierwszy post. Jeszcze raz witam Was wszystkich :thumbsup:

 

To chyba będzie trudne. Szukam gry, wyścigów. W grze biegnie się ludkiem (ścigając się z innymi). Widok jest izometryczny, tak ustawiony, że widać tylko tochę pola przed naszym zawodnikiem. Można było przez to łatwo wpaść na jakąś "minę" lub złapać bonus. Kojarzy ktoś tę grę?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

cześć

 

szukam gry na psone w którą grałem wieki temu myślałem że to pierwsza z cywilizacji która wyszła na konsole ale po grafikach w necie nie jestem pewien 

krótkie info :

-gra strategiczna

-pamiętam że w końcowej fazie gry można było budować broń atomową którą przenosiły zarówno samoloty jak i okręty podwodne

-przy zbyt dużym korzystaniu z broni atomowej występował efekt cieplarniany (zalewało miasta położone na wybrzeżu )

-celem gry oprócz wyeliminowaniu innych nacji było zbudowanie statku kosmicznego 

 

 

jeżeli ktoś by pamiętał tytuł będę bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza

KKND 2 Krossfire?

Albo Warzone 2100?

Mało tego było na PSXa.

niestety to nie to pamiętam że zaczynało się jak w cywilizacji od słabego rozwoju a z czasem poznawało się nowe technologie  

ps był żołnierz SPY który mógł zatruć wodę w szpiegowanym mieście lub też wykraść technologie której sami jeszcze nie odkryliśmy

Odnośnik do komentarza

cześć

 

szukam gry na psone w którą grałem wieki temu myślałem że to pierwsza z cywilizacji która wyszła na konsole ale po grafikach w necie nie jestem pewien 

krótkie info :

-gra strategiczna

-pamiętam że w końcowej fazie gry można było budować broń atomową którą przenosiły zarówno samoloty jak i okręty podwodne

-przy zbyt dużym korzystaniu z broni atomowej występował efekt cieplarniany (zalewało miasta położone na wybrzeżu )

-celem gry oprócz wyeliminowaniu innych nacji było zbudowanie statku kosmicznego 

 

 

jeżeli ktoś by pamiętał tytuł będę bardzo wdzięczny

 

 

Grzybiarz wstydź się. Takiej gry nie znać!

Toć to jedna z moich ulubionych gier na PSX:

 

CIVILIZATION II

 

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam, szukam gry w którą grałem na PSX lecz niewiele o niej pamiętam. W tej grze chodziło się kimś rycerzo-ninjo podobnym (podobnym gościem do Assasina) i miało się miecz i się zabijało. Gra nie była 2d bo miała dość dobrą grafikę jak powiedzmy Medal of honor. Kamera była ustawiona z tyłu. Od razu mówię że to nie jest ani Final Fantasy ani Medevil tylko coś mniej znanego. Wiem że mało napisałem ale tylko tyle pamiętam, jak ktoś coś kojarzy to niech piszę tytuł, może to akurat to. Z góry dzięki pozdrawiam wszystkich użytkowników

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam wszystkich, jestem nowy na tym forum. Poszukuje gry, w którą grałem dawno temu za dzieciaka na PSone. Gra była pożyczona od znajomego, z którym dalej mam kontakt, ale jak naszło mnie na wspominki i przypomniała mi się ta BARDZO ciekawa gra, to znajomy już dawno zapomniał co to za gra. Pamiętam ją jak przez mgłę, kolorystyka była taka Soul Reaverowa + elementy lekko baśniowe jeśli mnie pamięć nie myli. Gra miała wielkie zielone lub niebieskie napisy LOADING (przypominały kolorystykę Soul Reavera). Postać biegała z mieczem, z tego co pamiętam miecz był dość duży, ale mogę się tu mylić. Wydaje mi się, że postać miała czarne włosy. Pamiętam, że gra dawała dużą frajdę i była prawdopodobnie na 2 płytach. Pamiętam, że przeszedłem jeden level i pojawiła się jakaś cutscenka, że postać skacze gdzieś w przepaść czy coś w tym stylu, wysunął się napis LOADING i chyba trzeba było potem włożyć drugą płytę, ale wyskoczył jakiś błąd i gry nie ukończyłem, płytka chyba była dobita. Chociaż nie wykluczam też tego, że gra była na 1 płycie i wyskoczył błąd po takiej cutscence, jak opisałem wyżej. Tak czy inaczej pamiętam frustrację z nieukończenia tej gry, głównie dlatego mi się przypomniała i postanowiłem jeszcze raz pomęczyć Soul Reavera i myślę, że on też mi w tym pomógł. Nic więcej nie pamiętam, wiem że to może być trudne, jak nie niemożliwe żeby odszukać tą grę. Sam jej szukałem długo i nie znalazłem, czyli na pewno nie była jakaś bardzo popularna, przynajmniej tak przypuszczam. Przeglądałem różne rankingi gier na PSXa, strony z grami na PSXa, jechałem chyba nawet po tagach i... Nic. Myślę, że ta produkcja pewnie skończyła się na jednej części. Ktoś poratuje? Chociaż wiem, że na to są marne szanse, ale z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Szukam bijatyki na PSX, w której zawodnicy mogli zamieniać się w zwierzęta. Była w 3D, coś w stylu Tekkena, możliwe też, że nie zamieniali się stricte w zwierzęta, tylko w jakieś wilkołaki itp. Nie była to jakaś specjalna umiejętność jednego z nich, wszyscy mogli się zamieniać. Nic więcej nie pamiętam, grałem w to z dziesięć lat temu u kolegi przez pół godziny może :(

Odnośnik do komentarza

Dobra dość sporo szukałem i nie udało mi się znaleźć a chętnie pograłbym znów w ten tytuł.Szukam gry z rzutu izometrycznego , która działa się w jakimś zakładzie psychiatrycznym czy coś takiego.Miało się do wyboru kilka postaci i była to typowa strzelanka.Miała też coopa

Odnośnik do komentarza

Dobra dość sporo szukałem i nie udało mi się znaleźć a chętnie pograłbym znów w ten tytuł.Szukam gry z rzutu izometrycznego , która działa się w jakimś zakładzie psychiatrycznym czy coś takiego.Miało się do wyboru kilka postaci i była to typowa strzelanka.Miała też coopa

 

"Loaded" ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Nie wiem jak nazywa się rodzaj tego typu gier, więc napiszę Gra wyścigowa icon_wink.gif Do wybory były różne pojazdy m.in. śmieciarka, betoniarka, laweta, Pick-up itp. Gra wyszła chyba tylko na playstation1, ale nie jestem pewien...w grze nie chodzi o to by zniszczyć inne pojazdy, lecz wygrać wyścig

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Nie wiem jak nazywa się rodzaj tego typu gier, więc napiszę Gra wyścigowa icon_wink.gif Do wybory były różne pojazdy m.in. śmieciarka, betoniarka, laweta, Pick-up itp. Gra wyszła chyba tylko na playstation1, ale nie jestem pewien...w grze nie chodzi o to by zniszczyć inne pojazdy, lecz wygrać wyścig

 

troche spóżnione ale chyba chodzi o vigiliante

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.