Skocz do zawartości

Seven Deadly Sins [Nanatsu No Taizai]


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, Boku no Hero Academia dostało swój temat, więc pora na kolejnego forumowego faworyta, czyli Nanatsu. 

 

Prawilnie przypominam - jeden sezon anime na netfliksie (+ mini sezon spoza mangi), a w tej chwili w Japonii emitowany jest drugi (na Netfliksie pewnie pod koniec roku).

 

Manga to inny temat, bo jest mocno do przodu w porównaniu z anime, sądząc po fabule powoli bliżej końca niż początku. 

 

Anime ma też wybitny soundtrack pana Sawano:

 

 

Uwaga spoiler z mangi, anime. Temat zakładam nieprzypadkowo dzisiaj, bo w weekend ukazał się nowy odcinek wprowadzający długo wyczekiwaną przez fanów postać. Jak ktoś ma wąptliwości czy oglądać drugi sezon, to myślę, że poniżej wklejone starcie rozwieje jego wątpliwości. W spoilerze wjazd na pełnej kur.wie:

 



Escanora. Jeszcze ten voice acting :obama: Praise the sun :banderas: 

Edytowane przez froncz piotrewski
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Tymczasem zakończył się drugi sezon anime. IMO dużo słabszy niż pierwszy przede wszystkim ze względu na pośpiech oraz jakość animacji. Ale nadal było parę kozackich momentów dostarczanych głównie przez wiadomo-kogo (praise the sun :banderas: ), chociaż poziomy epickości z S1 nie zostały moim zdaniem osiągnięte. 

Plus w mandze (ch. 273) wydarzył się P O T Ę Ż N Y plot twist, polecam lekturę odpowiedniego reddita tudzież mangastreama dla ciekawskich.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 5.07.2018 o 14:06, froncz piotrewski napisał:

Tymczasem zakończył się drugi sezon anime. IMO dużo słabszy niż pierwszy przede wszystkim ze względu na pośpiech oraz jakość animacji. Ale nadal było parę kozackich momentów dostarczanych głównie przez wiadomo-kogo (praise the sun :banderas: ), chociaż poziomy epickości z S1 nie zostały moim zdaniem osiągnięte. 

Plus w mandze (ch. 273) wydarzył się P O T Ę Ż N Y plot twist, polecam lekturę odpowiedniego reddita tudzież mangastreama dla ciekawskich.

Proszę o link do reddita.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

w nocy to tam ch.uj

 

ale w dzień praise the sun :banderas:  przecież to co się dzieje pod koniec i jego walka z

 

Estarossą [/spoiler] to najlepszy kawałek sezonu. a i tak popsuli tę walkę vs. manga

Edytowane przez froncz piotrewski
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

No niedawno odkryłem tą perełeczke na Netflixie. Zapuściłem sobie pierwszy ep i mówię do siebie, że ktoś zrobił pretensjonalne quaziDB (pipi) i kosi kasę na nostalgii... ale wyłączyć jakoś nie mogłem. No i czym dalej w las tym lepiej. Nawet nie wiedziałem, jak potrzebny mi był taki bezpretensonalny, dobrze wykonany shounen w którym najważniejsze są efektowne walki i ten znany feeling z DB, gdzie cały czas zastanawiasz się jak bardzo za(pipi)isty jest kolejny fighter. 

 

Praise the Sun!!!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...