Skocz do zawartości

Battletoads


Vexilium

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Ostatnio wrociłem do sor4 i napaliłem się na brawlery. Podoba mi sie, ze poziomy sa zroznicowane, a nie tylko nawalanko

O, dla mnie właśnie jedyna obawa bo jeszcze skutery sa spoko, tak widzę duży mix na trailerze i się trochę obawiam bo chciałam pure beat em upa kiedy są czasy jakie są i ich prawie w ogóle nie ma. No, ale yebac i sprawdzi się w weekend w coopie.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ASX napisał:

Ja sie ciesze że będzie bardziej różnorodnie niż tylko beat'em up, poprawcie mnie jeśli się myle ale oryginał chyba też był dosyć różnorodny i każdy level opierał się na inne mechaniki, prawda?

Nie każdy ale było tego sporo. W wersji na NES"a na zmianę były levele "w prawo", vertykalne i jeżdzone róznymi środkami transportu (skuter, deska, samolot itp.). osobna kwestia to był level z wężem. Do tego fajnie wpalatano małe smaczki typu walka z bossem gdzie kamera była FPP z kokpitu a my uciekalismy przed celownikiem. na pewno nie bylo nudno ale też abosulutnie żaden element nie odstawał i wszstko ładnie składało się na mega trudną i grywalną gierkę dla dzieci. Jeżeli tutaj proporcje będa zachowane to nie ma sie o co martwić. Czekam na recji i mam nadzieję, że wrzucą do chmury day 1 bo jeszcze kilka dni wtedy będę miał GP :D

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po niecałej godzinie gra mi się podoba, humor, szybsze niż SOR4, zróżnicowanie poziomów, oprawa graficzna na dużym TV daje radę (przypomina to trochę Rayman Legends) co nie zmienia faktu że wolałbym styl zbliżony do klasyków, pewnie za to gra zbierze ładne baty od fanów. No i brak klasycznego motywu muzycznego gry podczas pauzy to też minusik.

Odnośnik do komentarza

czytam że gierka jest trudna, szczególnie w singlu, więc polecam rozważnie wybierać poziom trudności.

 

W reckach wśród największych minusów przewija się przede wszystkim brak coopa przez sieć, no kto by się spodziewał że brak podstawowej wydawawałoby się funkcji w 2020 r.  negatywnie wpłynie na oceny gry :reggie: Przydałoby się żeby twórcy jakoś się do tego odnieśli, czy  w ogóle zamierzają to ogarnąć czy może tak już zostanie

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, ASX napisał:

fajny humorek(jest nawet nawiązanie do Sea of Thieves xd)

 

no właśnie przekładaniec między totalnymi sucharami, a naprawdę sympatycznym humorem

a co do SoTa tylko czekałem aż wspomnisz o tym w temacie :D 

Odnośnik do komentarza

Fajne obrazki

 Niby tylko 72 na meta, ale ile radości ;)

 

 Ja jestem w 3 akcie i jestem pod wrażeniem różnorodności gameplayu, początek to klasyczny beat em up, ale dalej mamy turbotunel, ucieczkę bobslejem, sekcje platformowe, kilka minigierek w tym grę w papier kamień i nożyce, a nawet bullet hell kosmosie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...