Skocz do zawartości

We Happy Few


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Parę dni temu na Inside Xbox pokazano gameplay z tej gierki, która kiedyś tam już była pokazana na E3 i generalnie zrobiła dobre wrażenie fajnie wykreowanym światem i czuć było w tym dystopijny klimat wprost z Bioshocka, gra trafiła jakiś czas temu do early accessu i była czymś na zasadzie survivalu z sralnie generowanymi lokacjami, ale to ponoć się zmieniło i gra ma być bardziej story driven produktem. Premiera 10 sierpnia. 

 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Shen napisał:

Po pierwszym pokazie bylem zainteresowany. No ale jak blaber cos pisze o survivalu to entuzjazm opadł.

gra będzie miała normalną fabularną kampanie na 30 godzin w stylu Bioshocka, co zresztą nie jest zaskoczeniem bo w Compulsion pracują byli developerzy Irrational Games

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

No nie wiem, dla mnie wszystkie materiały z tej gry wyglądają strasznie pretensjonalnie. Tak jakby twórcy w pewnym momencie postanowili poupychać wszystkie te motywy z kultury, z którymi mieli kiedyś styczność i stwierdzili, że są cooool. Mam wrażenie jakiejś nieco bezładnej koncepcyjnej sklejki.

 

A tu wepchniemy nawiązania do V jak Vendetta, tam trochę klimatu z lat 70-tych, nieco brytyskiej flegmy, odrobina jakiegoś Monty Pythona, jakieś skojarzenia jak z piosenek Pink Floyd. Polejmy to trochę Bioshockiem, dodajmy narkotyki i będzie cudo. No nie wiem, zbyt oczywiste mi się to wszystko wydaje. Na razie mi się nie podoba, ale czekam na recki z ciekawości.

 

Edytowane przez Cedric
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Nieznane studio; nowe IP; długi okres produkcji; po drodze zmiana właściciela, który nie jest wydawcą gry; błędny przekaz dotyczący ceny gry i jej dystrybucji (wygląda to tak jakby pierwotnie z indyka za 20$ wydawca chciał wyrwać 60$). To jest gra spisana na straty nawet jeśli okaże się dobra, prawdopodobnie po 2-3 miesiącach będzie latać za 1/3 ceny.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Cedric napisał:

A tu wepchniemy nawiązania do V jak Vendetta, tam trochę klimatu z lat 70-tych, nieco brytyskiej flegmy, odrobina jakiegoś Monty Pythona, jakieś skojarzenia jak z piosenek Pink Floyd. Polejmy to trochę Bioshockiem, dodajmy narkotyki i będzie cudo. No nie wiem, zbyt oczywiste mi się to wszystko wydaje. Na razie mi się nie podoba, ale czekam na recki z ciekawości.

 

gdzie są nawiązania do V jak Vendetta? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...