Skocz do zawartości

Enter The Gungeon


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

a59037d4031bdd5378a427603b42dbb5.jpeg

Ktos gra? W zeszłym tygodniu wyszedł nowy patch który dodaje nowe bronie, ekwipunek,przeciwników, bossów czy nowe lokacje. Dla mnie ten patch zmienił nastawienie do gry o 180 stopni - wreszcie gra jest losowa ale w przystępny sposób, gdzie wcześniej trzeba było grać gunwoekwipunkiem i liczyć na cud. Teraz jest rzadko, ale sprawiedliwie. 

Juz 3 razy pękła gra (2 x pilot, raz lowczyni - polecam dla początkujących ze względu na swoją kuszenie od początku która zabija pionki na hita), teraz Cisnej żeby odblokować pocisk przeszłości i zabić ostatniego dodatkowe bossa.

 

No jest dobrze człowiek, takie zmiany to ja rozumiem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, oni napisał:

Pograłem trochę i muszę jeszcze wyrobić sobie opinie, ale wstępnie jestem na tak. Wreszcie coś w stylu bullet hella w którym trochę ogarniam.

 

Gram w lokalnym co-opie i trochę słabo że drugi gracz z tego co ogarniam nie ma możliwości wyboru postaci 

Niestety, druga postać zawsze gra jako kuktysta.

4 minuty temu, _Be_ napisał:

Ja wracam do gierki czasem, ale jestem kiepski ostatnio na trzecim floorze odpadłem na bossie i dostałem niezłego rq i się obraziłem na grę. Jestem czerstwy w rougelike :rotfl:

Trzeba sporo grać, grindowac kase na bossach i kupować nowe bronie u sklepikarza. Inaczej nie da rady niestety.

Co jeszcze? Przejście dwóch pierwszych bossów perfectem to mus - za każdego perfecta na bossie dostaje się pocisk zwiększający serduszko o jeden.

Na początek brać lowczyni - pies rzadko bo rzadko, ale może wykopać serduszko albo klucz, do tego kuszą przez pierwsze dwa pietra niszczy pionki.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś ma ochotę to nagrałem runa z przejścia - sympatyczna broń na poczatku wypadla która ułatwila przejście, 4 perfecty na bossach, az szkoda, że jeden błąd przekreślił pucharek :( niestety coś ucielo i filmik zaczyna się przed samym bossem 1 piętra.

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj sobie odpalilem pierwszy raz i calkiem calkiem. Szkoda ze praktycznie na wejsciu dostalem bugiem w ryj i jak wszedlem do boss roomu to nic sie nie zaczelo dziac :reggie: siedzial sobie pan pocisk na tronie i nic, trza bylo dac restart. 

Rozumiem ze podobnie jak w isaacu sa jakies ukryte pokoje za scianami ktore trzeba rozwalic?

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...