Skocz do zawartości

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
W dniu 18.01.2020 o 09:34, SetoPL napisał:

Pany czy z tych ukrytych skarbów tylko rzeczy do gwinta lecą?

Oraz 

Czy coś daje dla fabuły i kart jak np. pokona się 

  Ukryj zawartość

Szefa kundli albo piratów?

 

Skarby to tylko dodatki do Gwinta. Jeżeli chodzi o opcjonalne pojedynki to nie pamiętam już za które dokładnie, ale za wygranie walki, albo np. oszczędzenie kogoś można było uzyskać jakaś dodatkową broń dla Meve.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, messer88 napisał:

Często sobie coś zmieniałem i dodawałem nowe jednostki też wcześniej żeby je przetestować, było parę walk gdzie potrzebowałem kilku podejść ale wszystko spokojnie do wygrania. Tutaj 1 tura jeszcze na lajcie a potem jest kaplica. 

U mnie identyczne odczucia co do poziomu gry. A najwyższy poziom?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
9 godzin temu, balon napisał:

Dołączam do klubu skrzywdzonych przez ostatnią walkę. Jakieś tipy? Chyba lepiej ich nie zabijać, a jedynie osłabiać i aby zapełnił rzędy na maska? 
No 1 rundę na loozie, potem już sromotny wpier dol. Baaaa nawet na easy zmieniłem i mnie dojechał. Ehhh

Ja musiałem całkowicie przebudować talie. I zrobić to z rozmysłem. Jak się nie uda to zawszę mogę podesłać Ci swój deck, albo możesz podglądnąć gdzieś na YT jakim ludzi wygrywali.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Temat poświęcony tej grze ma tylko 4 strony? Nie ma ratunku dla tego forum fanatyków ubigierek.

 

Zacząłem dziś grać i wciągnęło mnie bardzo, ale ja uwielbiałem gwinta i przegrałem 200h+ jak jeszcze były trzy rzędy, więc nic dziwnego. Jestem dopiero w Lyrii, ale już sporo pograłem i przeszkadza mi to, że deck jest tak mało zróżnicowany. Tak wiem, gra ma więcej aktów i nowe "jednostki" będą później, ale według mnie progres jest za powolny. Pewnie całą grę kontroluje się tylko Meve, więc dostepna będzie tylo talia królestw północy. Trochę szkoda, bo nuda może się wkraść w zwykłych walkach. 

 

Graficzka, gameplay i polski voice-acting miodzio. Chłopi oczywiście dostali chłostę :shieeet:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...