Skocz do zawartości

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.07.2019 o 23:23, XM. napisał:

Gram i Ja, po 2h bardzo fajnie. Tylko nie mogę się przyzwyczaić do nowego modelu gwinta i ciężko mi na razie idzie. Cała reszta supcio choć szkoda, że rozgrywka to nie HomM i budowanie osad z turowymi walkami. :)

Początek jest delikatnie ciężki, potem nie licząc puzzli jest łatwo, jestem już w ostatniej krainie i nie miałem większych problemów :) Podobno ostatnia walka trochę kłopotu sprawić może. 

Odnośnik do komentarza

Jestem na początku 4 chaptera. Gra przehói, Meve jedna z najlepszych samic w grach ever, do tego to za co uwielbiam wieska - myślisz ze robic dobry uczynek, 10h później dostajesz pstryka w nos który kosztuje Cie połowe załogi xD Fabularnie jest przefajnie, no i jak zwykle w wiedzminku wybory są tylko w odcieniach szarości, nie da się wszystkich uszczesliwic.

 

 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, XM. napisał:

Mocno zyebali z ostatnia walka - ponad 2h i nie widać cienia szansy na wygranie. Cała gra latwizna i takie coś odyebac ma koniec, dużo stracił na tym ogólny odbiór gry.

Jak całą grę zmieniałem tylko bibeloty w talii, to na ostatnią walkę przebudowałem całą armię, ale z tego co pamiętam to 2-3 podejścia z nową talią i siadło. 

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobra gra(nie licząc zagadek i ostatniej walki, w której chyba trzeba mieć farta).

Postaci, grafika(przypomina The Banner Saga), dialogi, wybory, konsekwencje, dubbing, smaczki, nawiązania - to wszystko jest niemal tak samo dobre jak w "dużych odsłonach". Gra  jest bardzo w klimacie książek, mógłbym spokojnie uwierzyć, że nasz ulubieniec Sapek maczał w tym palce. Jest ktoś jest fanem uniwersum, to będzie zadowolony.

 

P.S. Meve świetna postać, widziałbym ją w kolejnych Wieśkach AAA.

 

Grube spoilery:

Spoiler

Wie ktoś, co się wydarzy jeśli w pewnym momencie pogonimy Gascona i Raynarda(za nazwijmy to, zdradę) i dojdzie do próby zabójstwa Meve przez Xaviera?

Pewnie mało kto wybrał taką ścieżkę, ale ciekawi mnie, co się wtedy stanie, jeżeli nie będzie miała przy sobie swoich głównych pomagierów.

 

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, SlimShady napisał:

Bardzo dobra gra(nie licząc zagadek i ostatniej walki, w której chyba trzeba mieć farta).

Postaci, grafika(przypomina The Banner Saga), dialogi, wybory, konsekwencje, dubbing, smaczki, nawiązania - to wszystko jest niemal tak samo dobre jak w "dużych odsłonach". Gra  jest bardzo w klimacie książek, mógłbym spokojnie uwierzyć, że nasz ulubieniec Sapek maczał w tym palce. Jest ktoś jest fanem uniwersum, to będzie zadowolony.

 

P.S. Meve świetna postać, widziałbym ją w kolejnych Wieśkach AAA.

 

Grube spoilery:

  Ukryj zawartość

Wie ktoś, co się wydarzy jeśli w pewnym momencie pogonimy Gascona i Raynarda(za nazwijmy to, zdradę) i dojdzie do próby zabójstwa Meve przez Xaviera?

Pewnie mało kto wybrał taką ścieżkę, ale ciekawi mnie, co się wtedy stanie, jeżeli nie będzie miała przy sobie swoich głównych pomagierów.

Cześć

Spoiler

Stanie się dokładnie to samo, niby zostali wypędzeni, albo uratują Meve bo czuli, że jest coś nie tak. Potem ona im podziękuje i znowu dołączą do armii.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak coś jest promka na pss za 56 zł. Pograłem z 2h. Wiedźmiński klimat wylewa się z ekranu. Jest bardzo fajnie. Jednak 2 linie gwinta średnio mi leżą i tak jak wiele osób z tego tematu średnio go ogarniam pod kątem akcji u przeciwników.

Aaaaaaaa czym różni w tej wersji rząd „dystansowy” od pierwszej linii frontu? Jakoś nie czuję różnicy i każdą jednostkę mogę dać, tu i tu.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, balon napisał:

Jak coś jest promka na pss za 56 zł. Pograłem z 2h. Wiedźmiński klimat wylewa się z ekranu. Jest bardzo fajnie. Jednak 2 linie gwinta średnio mi leżą i tak jak wiele osób z tego tematu średnio go ogarniam pod kątem akcji u przeciwników.

Aaaaaaaa czym różni w tej wersji rząd „dystansowy” od pierwszej linii frontu? Jakoś nie czuję różnicy i każdą jednostkę mogę dać, tu i tu.

No i są karty, które np. dostają dodatkowy atak za przesuwanie, albo za to ile kart jest w danej linii, ja też miałem problem z ogarnięciem co się dzieje, potem jest łatwiej.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Godzinę temu, messer88 napisał:

Świetna jest ta gierka, naszło mnie na wiedźmina po serialu i wziąłem teraz przy promce. Bardzo fajne postacie i fabularnie się ciekawie rozkręca, a same karty jak nigdy nie grałem w żadne gwinty to bawię się super, czasami idzie nieźle pokombinować. 

Ja właśnie też chciałem ściągnąć. Czyli mówisz, że warto? A ile godzin przejście zajeło?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...