Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod IV: Nowa Szajba


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Kms2h2c.png

 

W tym tempie zabraknie mi gier z wishlisty! Aż mnie teraz zawstydzacie i wiecie do czego zmuszacie :D Dzięki, muszę ograć te wszystkie finale co dostałem. Słów brak, ale uwierzcie, że ciężki szok jest. Generalnie bardzo rzadko tu wchodzę, w poprzednich latach nawet czułem się trochę pominięty, ale teraz przeciwnie, czuje się wyróżniony, częścią czegoś większego, czegoś wspaniałego. Nie widzimy się, nie znamy się w życiu prywatnym, ale łączy nas tutaj miłość do gier, to takie piękne.

Edytowane przez Widget
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Chciałbym osercować wpis @Widget i @WolfVeto ale już mam limit :/

 

@tomzacz

Oooooooooooooo

oGQNIna.jpg

Nawet nie wiesz jak teraz wcelowałeś po cichu bardzo to chciałem strasznie sie cieszę :Dddd ten dzień już nie może być lepszy. 

Edytowane przez Dr.Czekolada
  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Pojechalem na wigilie, siedze, slucham o polityce, potem wpada moment prezentow. Wszyscy sobie daja w cholere paczuszek albo torebek, siedze czekam az padnie "Łukasz" jak co roku i odbiora swoja pare skarpet albo bonda. No czekam, prezenty leca dalej, wszyscy w nastrojach o jak w tym roku na bogato, postrzelali, zostaje ostatni prezent, wyciagam rece po skarpety, pada "Babcia". Ostatecznie w tym roku nawet skarpety nie wpadły a 10 minut po rozdawaniu z przedpokoju dochodzilo "przeciez Ty miales cos kupic" XDDD

 

No ale smutny nie jestem, przez ostatnie dni dostalem fure mega bombowych giftów ze takie cos mnie w ogole nie ruszylo :banderas:

 

No ale mimowolnie otworzylem sobie maila w telefonie i wyskoczylem przez okno (z parteru co prawda).

 

giphy.gif

 

WLECIALY TAKIE BOMB ZE O MAMO LEZEEEEEEEEEEEE

 

SRBmYND.png

VepTSqx.png

UVW6eiq.png

 

CO SIE ODYEBALO W OGOLE :obama: Kapitan i kes całkiem stracili rozum i dowalili bomby unicestwienia, wszystko poszlo w gruzy i leze na ziemi z zawałem. Potem jeszcze Starh dolozyl swoja cegielke i zaczal kopac lezacego.

 

Jakby tego bylo malo z ciekawosci wklepalem kod w MS store od Kapitana zobaczyc co tam podrzucil jako "dodatek"

 

pkbIWA1.png

 

1497362918_jake-gyllenhaal-mind-blown.gi

 

Co sie dzieje, wariaty, poyeby, co za swieta. Mocarne bomby na zakonczenie swiatecznego szalenstwa, dziekuje wariaci :obama: (pipi) cokolwiek napisze i tak w dupe bo nie oddaje tego co czuje CO ZA WARIATY :mog:

 

CO sie stalo w ogole.

Edytowane przez Velius
  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...