Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod IV: Nowa Szajba


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Banda Świrów znowu uderzyła :D

 

Dziękuję Pan @Dante za czeską grę z rasistowskim przesłaniem oraz mini golfik :)

Dziękuję Pan @Starh za polskiego pogromcę w rozszerzonej edycji :)

Dziękuję Pan @blantman za odrobinę ciepła w tym zimnym, elektronicznym świecie :)

Dziękuję Pan @tomzacz za godną PeCetów wersję nintendowej gry z zielonym kakaludem :)

 

Kurde, wystrzelaliście praktycznie całą moją listę życzeń :D Masakra. Mogę przez kolejne kilka lat udawać, że nie potrzebuję już więcej gierek :D

 

0QU7upQ.jpg

 

Edytowane przez Stona
  • Plusik 1
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Kochani, to jeszcze raz Wasz Hurracan, chciałem podziękować za wspaniały event, teraz ja będę patrzył na wasze szczęście i wasze bomby, dla mnie event się zakończył w sensie czynnym. Jednak wciąż tu zaglądam i oglądam tą radość. Hurracan's out giphy.gif 

 

Oddany wojownik dobroci i samuraj forumka
giphy.gif

  • Plusik 2
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Bylem 100% przekonany ze dla mnie to juz koniec i tylko bede siedzial wygodnie w fotelu i patrzyl jak lataja resztki giftów.

 

GPQ3JPc.png

cfGwzgB.png

 

Co sie dzieje w ogole, drugi dzien swiat i dostaje taka atomówke chyba zeby mnie dobic. Lezalem od wczoraj na deskach ale nagle ktos mi jeszcze dorzucil hita, teraz sie juz niepodniose :obama:

 

@pawelgr5 Ty wariacie chory, nawet nie wiem jak dziekowac, wspanialy klasyk ktorego chetnie ogram, wspanialy prezent :fsg:

 

Ale wy ludzie jestescie niesamowici :banderas:

Odnośnik do komentarza

@Bzduras sprawił że się rozpłakałem "wklepuj nie pi****dol Żołnierzu" no to wklepałem HFpiehB.jpg

Babcia się zawsze ze mnie śmiała że tam popylają na chmurkach przez 10 odcinków.... Pewnie teraz widzi jak płaczę i się ciesze jednocześnie

Dragon Ball FighterZ a ja dalej siedzę, płaczę i się śmieje....

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

620a6d84b7176551462803927ce9e10f.jpg

Przepraszam, oczywiście, że przyjmę i dziękuję Ci serdecznie :). Bardzo mi zrobiliście wczorajszy wieczór. Nie pisałem, bo szkoda strzępić ryja, ale nie miałem zbytnio nastroju na jakiekolwiek szczęśliwe wypowiedzi. Ale już jest git :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Velius napisał:

Bylem 100% przekonany ze dla mnie to juz koniec i tylko bede siedzial wygodnie w fotelu i patrzyl jak lataja resztki giftów.

 

GPQ3JPc.png

cfGwzgB.png

 

Co sie dzieje w ogole, drugi dzien swiat i dostaje taka atomówke chyba zeby mnie dobic. Lezalem od wczoraj na deskach ale nagle ktos mi jeszcze dorzucil hita, teraz sie juz niepodniose :obama:

 

@pawelgr5 Ty wariacie chory, nawet nie wiem jak dziekowac, wspanialy klasyk ktorego chetnie ogram, wspanialy prezent :fsg:

 

Ale wy ludzie jestescie niesamowici :banderas:

Shenmue :O Ale zazdro Panowie, juz sie nie moge doczekac na infografike zeby obczaic jakiego poziomu szalenstwa siegnelismy :D

Odnośnik do komentarza

CO tu sie odjaniepawliło? Czlowiek sobie idzie jeszcze plasterek schabiku ukroic, co by sie jedzeniem pocieszyc w te swieta, chociaz juz ledwo sie kula. A TU TAKA BOMBA.

aqCeCx8.jpg

Stary, dzieki Ci bardzo, po prostu padlem na kolana i przez 30 sekund stalem w bezruchu pokazujac palcem na telewizor bo nie chcialem uwierzyc <3 Wygrales wszystko, dzieki... :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...