Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod IV: Nowa Szajba


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Velius napisał:

@Matriks_1111 rok temu 25 grudnia dalem Ci invite na stemie ale nie zaakceptowales do dzis, tak juz bys dwa gifty mial :frog:

Prawda jest taka, że przestałem już z PC korzystać praktycznie w kwestii grania, ale dobrze wiedzieć :D

 

Edyta: Sprawdziłem i nie mam żadnych zaproszeń :P

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

Osobiście chciałbym podziękować każdej osobie biorącej udział zarówno w tegorocznej jak i poprzednich edycjach.

 

Ta akcja pokazuje, ze nawet z nieznajomymi można dążyć do wspólnego celu, uszczęśliwic siebie jak i innych. Każdy z nas miał jakiś gorszy okres w życiu, gorsze swieta - bez tej całej otoczki, życzliwości i ciepła domowego. 

Ta akcja pomogła i pomaga nadal wielu osobom - w tamtym roku Velius i ja mieliśmy dola, w tym Rayos, Hurricane, a wielu pewnie nawet nie wymieniłem bądź nie byli tak otwarci aby się do tego przyznać. Te pare prezentów, który każdy z nas dostał od nieznanej praktycznie osoby BEZINTERESOWNIE dają mi osobiście nadzieję, ze żyją w tym Państwie dobrzy, życzliwi ludzie, którzy mogą się zjednoczyć razem we wspólnym celu. 

 

Velius chyba sam nie spodziewał się jak ta akcja będzie przebiegać, jak się rozwinie, jakie rekordy padną. Tutaj nawet nie chodziło o $, tutaj wszystko zbudowane jest na geście i dobrym serduchu, pragnienia pojednania w święta poprzez taką zabawę. 

 

Wystarczy poczytać te ostatnie edycje, poszczególne posty, to jak ludzie reagowali na każdy, nawet najmniejszy gift. 

 

Panowie kawał dobrej roboty, kawał życzliwego serducha tutaj okazaliście innym. Jestem dumny, ze mogłem brać udział w takiej zabawie wraz z wami. Mam nadzieję, ze w przyszłym roku spotkamy się podczas następnej edycji.

Edytowane przez Starh
  • Plusik 1
  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

No Panowie, kilka skarpetek i majtek poszło wśród Was. Więcej nie dam rady. Bardzo skromnie, ale tak od serca. Mam nadzieję, że każdemu gifty przypasują. Przepraszam też że nie dałem rady obdarować wszystkich uczestników.

 

W tym roku nie brałem czynnego udziału w zabawie, ale śledziłem wszystko od początku. Miało być niby skromniej. Może i było w ilości, ale jeżeli chodzi o jakość to :obama: Nie mam słów, chylę czoła. Już teraz wiem że na następną edycję nie wystarczy mieć kilka drobniaków od babci. Będzie trzeba coś urobić. :kaz:

 

W każdym razie oby ta pozytywna energia towarzyszyła nam przez cały kolejny rok, no i widzimy się ponownie na kolejne Święta. :lapka:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...