Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod IV: Nowa Szajba


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

@ireniqs Nie wiem co powiedzieć. Gram sobie w obra dinn i taki plaskacz w mordę pozytywną energią.

 

Tak oczywiście prezent pasuje czaiłem się na gierkę jeszcze na ps4 ale zdążyłem ps4 sprzedać to i gierki nie ograłem. Słyszałem wiele pozytywów i mega prezent. Dziękuję!

 

UrGr27J.jpg

 

Ja jeszcze nawet battletecha nie zdążyłem do końca pobrać a tu następna gra. Mój ssd 250 gb w kompie zdecydowanie za mały xD

 

@Dr.Czekolada jak ograsz serpent in the staglands daj znać czy warto :)

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ależ pan @ireniqs dobiera wysmakowane kąski :banderas:

Game Dev Tycoon? Też dostałem, odpaliłem na moment i wsiąkłem prawie na godzinę. :obama: Lisa? Gierka z wielu względów nietuzinkowa i warta uwagi, tym bardziej jeśli ktoś lubi pokręcone klimaty. O Pyrze też słyszałem pochlebne opinie, choć gatunek nie mój. No, no - to się nazywa gust :hi:

Ja już niestety muszę spasować z dalszym obdarowywaniem, acz jeśli dobrze pójdzie, to przed końcem roku znajdą się środki na jeszcze jednego kapiszona ;)

Edytowane przez Frantik
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Czlowiek sie budzi, zabiera sie do sprzatania domu, nie odpala jeszcze kompa bo sie boi co sie moze zdarzyc,  woli sobie najpierw zapewnic dobry  byt w pomieszczeniu w ktorym spedzi reszte dnia, odpala kompa a tu TAKA BOMBA :)

125835239b937de4e59b85c61e98238f9021e716

Dla mnie konkret i to mocny, od dawna sie czailem na gierke, ale jakos odkladalem zakup - @ireniqs DZIEKUJE CI BARDZO! :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jade dzis na swiateczny obiad do rodziny a oni ze HOHOHO mikolaj cos dla Ciebie zostawil na wigilii przeciez tylko sie zawieruszylo, mysle sobie "no dobra, przynajmniej sie postarali zeby nie wypasc na cymbałów".

 

Nawet nie wiem co powiedziec na to co dostalem, moja reakcja to kupa w gacie, bynajmniej z radosci, raczej z zastanowienia czy oni sa niedoyebani jacys naprawde czy mnie tak nienawidza czy o co chodzi. No nawet Nostradamus by takiego prezentu dla kogos na swieta nie wysnil, jestem w doglebnym szoku i nawet nie wiem jak napisac co dostalem od nich na swieta.

 

Mały plastikowy sedes zabawke z którego wyskakuja plastikowe ludziki jak sie naleje wody :mog:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

maxresdefault.jpg

 

Forumek zaorany, wasze prezenty mozna schowac do wora :banderas:

 

Nie no powaznie co sie odyebalo i dlaczego zawsze mi sie przytrafia takie cos, dobrze ze jest forumek, kocham was i dziekuje za piekne prezenty.

Edytowane przez Velius
  • WTF 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...