Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod IV: Nowa Szajba


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu sie dzieje i w ogole nie wiem co mam napisac, rozyebaliscie mnie na miliard kawalkow. Czlowiek spedza sobie ostatni dzien wolnego juz calkiem spokojnie poswiatecznie, zajety robieniem pizzy, patrzy jak rosnie sobie ciasto, gotuje sosik do niej, i cos mnie podkusilo wejde na maila a tam taka BOMBA od @Mild_smoker ktory wyskoczyl z krzakow jak Ninja Mikolaj, ni stąd ni zowąd.

HvBMrjd.jpg

WTF?!?! MOWIE LUDZIE STAPH A WY DALEJ MI TO ROBICIE, wiec juz cisnienie podskoczylo na maksa, a tu nagle dwie sekundy pozniej patrze jakas chinska giereczka z cyckami od @Rayos z podpisem ze od Ojca i Wujka zalozyciela, w opisie jakis tajemniczy kod.

5EJQuf7.jpg

 

Mowie sobie 

 


Wklepuje kod, juz spocony od stop do glow. I CO TAM SIE POJAWIA? NO (pipi)A CO?! VELIUS TY, TYYYYYYYYYYYYYYYYYYY. KOCHAM WAS, CIEBIE, WY AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA<3

ETdZXbE.jpg

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAA
AAAAAA

No i chvj. Nie wiem juz co mam napisac, po prostu nie wiem, Panowie przesadziliscie w tym roku. 

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Poszedłem spać bo pomimo wolnego to jakiś taki zmęczony jestem, zamiast się wyspać to co chwila załatwiam rodzinne potrzeby, robię głównie za taxi, ostatnie 2 stówki z konta poszły na paliwo do auta, wstaję po drzemce jeszcze gorzej zmęczony niż się kładłem a tu bum:

 

9HFyT8E.png

 

Szok i niedowierzanie, tak jak w tym roku zostałem obdarowany to poprzednie 3 edycje tego nie było. Jednocześnie jest mi smutno, bo miałem mimo wszystko ustalony budżet na ten rok na prezenty i już nie jestem w stanie praktycznie nic kupić, nawet siedziałem ostatnio cicho i się specjalnie nie odzywałem, a i tak mnie dosięgło. Nie pozostaje nic innego jak jako postanowienie noworoczne założyć specjalną skarbonkę, tak aby przyszłe święta były wyjątkowo bombowe. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Kurła

DhpijtC.jpg

Forumek stap 

 

Dam znać ale to już w 2019. Na razie nie mam na czym odpalić. Taśma od powera spierdziała a do tego modelu znajde ją tylko za granicą. Tyle wspaniałych tytułów a ja muszę czekać ... zaraz bracholowi pcta podpyerdolę:nosacz3:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...