Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod IV: Nowa Szajba


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Spamowałem, spamowałem i padłem z tego wrażenia - budzę się po godzinie i co widzę?

Chwila dekoncentracji i wjechali we mnie jak łysy z Brazzers :mog:

 

ZaDx4v8.jpg

 

Panowie @Rayos i @Velius - dziękować za podarek po 100-kroć, bo gierka zacna i będę mógł cisnąć z moją drugą połówką w zacną giereczkę :banderas:

(i sprawdzać w tym czasie jak idą Rayosowi postępy w Aasynie xD)

Odnośnik do komentarza

Miło było obserwować to wasze kurła kretyństwo (bo wariactwo to tutaj zbyt lekkie słowo). :nosacz3:

 

Czapki z głów dla wszystkich. Nie ma słów na to co się działo. Do zobaczenia w kolejnym evencie. Postaram się brać już czynnie udział, tym bardziej że będę planował zmodernizować piecyka w tym roku. :cool::lapka:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Matriks_1111 napisał:

Spamowałem, spamowałem i padłem z tego wrażenia - budzę się po godzinie i co widzę?

Chwila dekoncentracji i wjechali we mnie jak łysy z Brazzers :mog:

 

ZaDx4v8.jpg

 

Panowie @Rayos i @Velius - dziękować za podarek po 100-kroć, bo gierka zacna i będę mógł cisnąć z moją drugą połówką w zacną giereczkę :banderas:

(i sprawdzać w tym czasie jak idą Rayosowi postępy w Aasynie xD)

Jak masz z kim to graj w coopie, najlepsza gra na coopa tej generacji. 

 

Dzieki Panowie ze moglem 3ci raz z rzedu uczestniczyc w tym pieknym Evencie, tyle za(pipi)istych reakcji i oczywistej radosci, ze ciezko to opisac slowami - zdecydowanie warto przezyc :) Mysle ze to jedno z lepszych community jakie krazy po sieci. Pomyslcie sobie, gdzie na jakims forum jest taka akcja, na taka skale ;)

 

Obstawiamy ile zostalo wydane? Ja daje 21k.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Krzysztof Tomczak napisał:

Obstawiamy ile zostalo wydane? Ja daje 21k.

Naah. W zeszłym roku było zrobiliśmy chyba ~15k, a uczestników (oficjalnie) było sporo więcej. Wątpię, że pobijemy rekord

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...