Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod IV: Nowa Szajba


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, jak mocno poszaleliśmy. Na początku wydawało się, że gierki latają rzadziej, ale z większym przytupem, by po dniu czy dwóch zostawić za sobą mniej więcej taki krajobraz:

 

Szczecin1945.JPG

 

Podobnie jak w tamtym roku - dziękuję wszystkim biorącym udział (oddziałom Cichociemnych, partyzantki i wolontariuszom Czerwonego Krzyża dochodzącym w trakcie [ :yakubu: ] akcji również należą się medale za zasługi) i po raz drugi z rzędu jestem dumny, że mogłem być częścią tego - znów nie zawaham się użyć tego słowa - historycznego wydarzenia. Fenomen, ewenement, nazywajcie to jak chcecie - ostatnie dwa tygodnie to nieustanne wyskakiwanie z kapci, zrywane berety i tony pozytywnych emocji w doborowym towarzystwie.

 

Widzimy się za rok w tym samym miejscu, natomiast w międzyczasie - na Steamie i forumku w innych działach :)

Edytowane przez Bzduras
nawiasy poprawić musiałem bo spsułem i o
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Ja chcę jeszcze raz podziękować za prezenty. Obecnie ograłem już jeden czyli Obra dinn dzisiaj mam zamiar zabrać się za następny (albo karty, pyre lub battletech) dodatkowo w tle cały czas fm2019 i w pracy kingdom rush. Obiecuje każda grę ograć. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Stona
A co było w kodziku? :)

 

No, chyba każdy wyszedł z eventu tak wirtualnie obładowany gierkami, że ma w co grać przez najbliższe kilka miesięcy, albo i dłużej. Ja dłubię po trochu Vampyra, który jak na razie baardzo mi się podoba :banderas:, a z mniejszych rzeczy Aviary Attorney i Project Warlock. Siądę też zaraz do Obra Dinn, choć przy pierwszym kontakcie z tą gierką czułem się dość mocno zagubiony - dawno człowiek w przygodówkę nie grał i już zbaraniał od tych wszystkich AAA cinematik ekspiriens :frog:

 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
Teraz, Bzduras napisał:

A spójrz na prawą stronę skrina ;)

 

Naruto już 3 części skończone, a w międzyczasie zabrałem się za Danganronpę od Kubuisa i :ohboy: Chyba takiej gierki mi brakowało w życiu.

Masz przed sobą cała serie z Monokuma? Zazdroszczę!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Frantik napisał:

@Stona
A co było w kodziku? :)

 

No, chyba każdy wyszedł z eventu tak wirtualnie obładowany gierkami, że ma w co grać przez najbliższe kilka miesięcy, albo i dłużej. Ja dłubię po trochu Vampyra, który jak na razie baardzo mi się podoba :banderas:, a z mniejszych rzeczy Aviary Attorney i Project Warlock. Siądę też zaraz do Obra Dinn, choć przy pierwszym kontakcie z tą gierką czułem się dość mocno zagubiony - dawno człowiek w przygodówkę nie grał i już zbaraniał od tych wszystkich AAA cinematik ekspiriens :frog:

 

Ty sie za Ni No Kuni II bierz :sapek:

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Velius napisał:

Ty sie za Ni No Kuni II bierz :sapek:

A jak tam Hellblade? :kaz:

Spoko, chińskie bajki już zakolejkowane :lapka: Po Vampyrze będzie albo Sunset, albo Ni No Kuni :)
 

Nie lubię mieć za dużo gier rozgrzebanych naraz, tym bardziej tych dużych

 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.