Skocz do zawartości

Najtrudniejsze trofea, platyny i komplety.


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm jeszcze nie mam ale wiem, ze zrobie Elite Dangerous. Trofiki za pvp wbite wiec wlasciwie "najgorsze" za mna (chociaz wszystkie trofiki tam sa po prostu mocno czasochlonne, wiec ciezko mowic o latwych trofikach w tym przypadku). 29 osob wg pprofiles, z czego calkiem sporo z forumka. Dobrze, ze w ostatnich plusach nie wpadlo nic co zwrocilo moja uwage, wiec jak tylko skoncze singla RDR2 to wsiadam w swoja gwiezdna corvette i wbijam platyne :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jednoczesnie ulatwili i utrudnili. Zmniejszyli ilosc osob wymaganych do rozpoczecia meczu wiec z jednej strony latwiej znalezc gierke z randomami, z drugiej strony wiecej osob powoduje, ze wbijaja Ci sie randomy na ustawione gierki. Ja osobiscie wstawalem o 5tej rano zeby pograc 2h z ziomkiem bo zrobienie ustawki bez przypadkowych graczy w wieczornych godzinach bylo po prostu nie do zrobienia

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Kyo napisał:

Elite Dangerous 28 platynek. Forum elit można powiedzieć @Bansai, @Figuś i jak by @Wredny ruszył dupe to też by miał ;)

Trudność polega na znalezieniu odpowiedniej ilości czasu (i graczy do multi chociaż ponoć to ostatnio ułatwili).

 

Pierwsza platynka na swiecie na zawsze w moim serduszku juz zostanie. <3 Ale stopro juz mi sie robic nie chcialo. xd

 

Smuci mnie swiadomosc ze odkad robie w audycie to wiem ze juz nigdy nie bede mial czasu na taki no-life (chyba ze urlop wezme haha). :( No ale coz poradzic, CITy same sie nie sprawdza. Teraz to sie ciesze jak mam czas na chillout przy Crapoucie 76. xd

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, triboy napisał:

Sprawdzałem na psnprofiles i mam trofika w Chime Sharp, jako jedna z 66 osób na świecie 

Nie widać Cię na stronie w ogóle przy tym tytule.

 

4 godziny temu, Kyo napisał:

Elite Dangerous 28 platynek.

 

Nie sugerujcie się liczbami na tej stronie, bo to są tylko gracze, którzy zrobili aktualizacje profilu.

 

Poza tym nie wiem czy jest sens na osobny temat, skoro w PC można spokojnie o tym pisać :lapka:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bansai napisał:

Smuci mnie swiadomosc ze odkad robie w audycie to wiem ze juz nigdy nie bede mial czasu na taki no-life (chyba ze urlop wezme haha)


To chyba często miewasz te urlopy bo z tego, co czytałem to na forum masz wręcz ksywkę "no-life" :kaz:
Ostatnio chyba przy RDRII ktoś tam pisał, że Ci ostro licznik bije.
A teraz F76, też niemała gierka i pewnie calaczek wleci :)

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Wredny napisał:


To chyba często miewasz te urlopy bo z tego, co czytałem to na forum masz wręcz ksywkę "no-life" :kaz:
Ostatnio chyba przy RDRII ktoś tam pisał, że Ci ostro licznik bije.
A teraz F76, też niemała gierka i pewnie calaczek wleci :)

 

Z tym RDR to wlasnie dlatego ze urlop mialem XD musialem wybrac zalegle dni bo juz nie przechodzi. :x

 

Ogolnie moje calakowanie gierek jest juz skonczone :p juz nawet nie patrze na acziwki/trofki. Ostatnio tylko w spiderku wbilem ale to glownie dlatego ze platyna to jakies 2/10 jesli chodzi o wyzwanie. Z kolei moja poprzednia platyna byla juz w listopadzie 2017 :dog:

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Na poprzedniej generacji jakoś bardziej mnie ciągnęło do hardkorowych platyn (Max Payne 3, Vanquish, MGR, DMC3, TEW i parę innych), na aktualnej mogę się pochwalić chyba tylko platynowymi dzbanami w Devil May Cry 4, DMC5 i The Evil Within 2. Sekiro czy Nioha nie wpisuję, bo widzę że co czwarty gracz wyplatynował :shieeet:

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza

Dla mnie najtrudniejsza moja platynka to zawsze będzie NGS2 i Whd. Teraz może whd się robi szybko znając wszystkie sztuczki, ale po premierze to tu na forum przez miesiąc walczyliśmy wszyscy o to kto pierwszy zdobędzie i korva łatwo nie było.

Tak patrzę to jeszcze doposalbym sobie 100% w spelunky i yaibie jako te gdzie mocno się pocilem.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Platyna:

Ja bym wskazał GTA V. 

Trochę na namęczyłem przy tej platynce. Fakt, że uwielbiam tą gre powodował, że grało się fantastycznie ale momentami można było znieść jajko.

 

Trofea: 

KingPin - Red Dead Redemption (DLC Undead Nightmarre) - samo trofeum nie jest trudne ale ciężko było ustawić się w 9 osób i jeszcze poprawnie wykonać robotę, bo zawsze ktoś, gdzieś sie łaskawie ruszył. 

Podziw Warrena Vidica - Assassins Creed Revelation (DLC) - masakra ... na samą myślą o tym ile ku...r...ew leciało ... nie zliczę ....

Numero Uno - GTA V - też było ciężko bo nie zawsze miałem ekipę do grania w ustawce wiec większość rzeczy męczyłem sam z randomami.... ogień z  dupy momentami szedł :D

 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...