Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Popadacie w straszne skrajności. Zresztą ten argument że ty nie masz ks7000 to zamknij japę do mnie nie trafia. To po cholere to forum. Zamknijcie je w pi**u i będzie spokój albo niech tylko posiadacze tych tv tutaj piszą i inżynierowie z samsunga. Zresztą czym różnią się anonimowe opinie z neta od tych z tego forum tzn. w czym są niby bardziej wiarygodne forumowe przemyślenia?

Odnośnik do komentarza

 

Popadacie w straszne skrajności. Zresztą ten argument że ty nie masz ks7000 to zamknij japę do mnie nie trafia.

Ooooo a to jakaś nowość. Opowiedz nam o tym. Może pomyliło ci się z tematem o dzieciach lub małżeñstwie?
Nawet na tej stronie jest wypowiedź że jeśli nie chcesz ks7000 to po co itd.

Można też powiedzieć że ci co zachwalają to są pracownikami samsunga a ci co nie to pewnie jakieś ciemniaki co całe życie w szopie siedzieli i g**no widzieli. To taki przykład na skrajności ale mniej więcej do tego zmierza wymiana zdań w przypadku tego tv.

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

Wszyscy potrafią jakoś sie dogadać i nie ma z tym problemu i tylko easye przybiega co chwilę z jakimiś opiniami od kolegów z saturna (którzy chyba swoją drogą już niezły mają z niego polew) On nie jest w stanie przyjąć do wiadomości że to co mówi to nie jest prawda objawiona i z uporem maniaka próbuje zarazić wszystkich swoją obstrukcją.Co do jego merytorycznych kwestii to niech przykładem będzie tv sony 800 jakiś tam, który bierze pod uwagę i który w testach portalu recenzująceg tv (uznanego przez easye za kompetentny) przegrywa z ks7000 pod każdym względem ale ramkę ma przy tym piękną. Nie zauważyłem żeby ktoś kogoś tu namawiał do zakupu ks7000 za to w każdym dziale forum istotą przekazu są informacje od POSIADACZY danego sprzętu/gry.

Odnośnik do komentarza

 

 

Popadacie w straszne skrajności. Zresztą ten argument że ty nie masz ks7000 to zamknij japę do mnie nie trafia.

Ooooo a to jakaś nowość. Opowiedz nam o tym. Może pomyliło ci się z tematem o dzieciach lub małżeñstwie?
Nawet na tej stronie jest wypowiedź że jeśli nie chcesz ks7000 to po co itd.

Można też powiedzieć że ci co zachwalają to są pracownikami samsunga a ci co nie to pewnie jakieś ciemniaki co całe życie w szopie siedzieli i g**no widzieli. To taki przykład na skrajności ale mniej więcej do tego zmierza wymiana zdań w przypadku tego tv.

No to chyba "nie chcesz kupić" nie jest rôwnoznaczne z "nie posiadasz". No i tyczy siè to tylko easego, ktôry mógłby zagrć rolę w serialu "Jak kupiłem i nie kupiłem TV UHD" problem w tym że może być to nieskończona liczba sezonów.

 

ps a po co co chwilę wrzucać nowe rewelacje nt danego tv jak go się nie bierze pod uwagę? Coś jakby szukanie na siłę argumentów żeby nie wziąć najlepszego tv do grania ma rynku :/

Odnośnik do komentarza

No jak z dziecmi - przeciez to Ty jak zwykle zaczales dyskusje swoim idiotycznym komentarzem o koledze kolegi, ktory gdzies cos tam slyszal na temat telewizora, ktory za wykonanie hejtuje co 2 osoba, wiec Ci napisalem jak sprawa wyglada do dzisiaj na wystawach, ktore maja te telewizory sprzedawac.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dalem info do promocji,  a Samsung byl na poczatku jedynym telewizorem, ktorego mozna bylo podejrzec - jak sam widzisz sa osoby, ktorym ramka nie przeszkadza, tyle - sam poluje na zupelnie inne modele, bo ja zakochalem sie w nowych Panasonicach.  :cool:  :lapka:

Dx 800

006-dx800.jpg

Dx 900

dx900-p.jpg

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No nie da sie prowadzic dyskusji z chlopami, ktorzy nie potrafia czytac.
Chocbym 4 razy odpowiedzial, ze to byla jedyna cena ktora mozna bylo podejrzec 5h przed rozpoczeciem akcji, zwiastujaca naprawde niezle ceny telewizorow, to chlop i tak bedzie co innego sugerowal.

A WEZ (pipi) Z TYM SAMSUNGIEM! łopatologiczniej juz nie napisze!

Edytowane przez easye
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Kiedy ta impreza sie zaczyna ?

4 stycznia.

 

 

Od piątku 30 jestem już w vegas : ) więc będę starał się napisać pierwsze wrażenia bo ma być naprawdę sporo nowości (w sensie wszyscy pokażą nowe lineupy 2017). Targi CES od 4 chociaż na konfie Panasonica będę 3 wieczorem więc zobaczymy co się zadzieje. Coś tam już wiem ale za dużo podpisanych NDA ;( Więc czekamy do 3.

Edytowane przez -gmeru-
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

easye weź idź sobie z tym spamem. Każdy już wie na forum że KS7000 i pewnie wszystkie inne mają z(pipi)aną obudowę i się ramki odklejają. Twoje zadanie spełnione więc jak nic mądrego nie masz do napisania to już nic nie pisz :lapka:

 

balon - Ciebie też to dotyczy - skończcie już z tymi wzajemnymi zaczepkami bo rzygać się chce.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Pod HDR lepiej ustawić format YUV 420 czy 422 ? Jak zostawię rozdzielczość na auto lub mam na 2160 RGB to przestawia się na YUV 422, już wcześniej się pytałem więc wiem, że wszystko jest ok ale widzę, że można ustawić też 2160 YUV 420. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, czy któreś jest lepsze. Przełączając się pomiędzy jednym a drugim będąc w grze nie widzę żadnej różnicy.

Odnośnik do komentarza

Panowie po Obcym Izolacja mam w drugiej grze (Layers of Fear) ten dziwny problem z mega świecącymi się elementami np krawędzie niektórych elementów w scenach gdzie jest mocniejsze oświetlenie. Na x gier tylko mam w tych dwóch, to jakiś błąd wyświetlania (złe ustawienia do tych dwóch gierek) czy feler graficzny tych pozycji?

 

ps. wygląda to trochę jak aliasing ale nie z poszarpanych krawędzi, a za mocno się świecących.

Odnośnik do komentarza

Witam, wszystkich na forum mam problem gdyż muszę wymienić swój tv do xbox one starego nie s. Szczerze nie wiem co wybrać, myślałem na sony wb757 ale nie ma matrycy 100hz bo podobno fajnie jakby taki tv miał prawda ?

Potem myślałem nad samsungiem j6200 ale nigdzie ich nie ma, jeszcze mam do wyboru samsunga k5600, ale jestem już zielony co wybrać. Czy matryca 50hz czy 100hz. Jest jeszcze jeden tv sony jest w jednym sklepie 705c czy ten jest idealny do xo bez 4k i hdr ? Dzięki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...