Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

FIFA i wyscigi z motionflow -no te forum nigdy nie przestanie nigdy mnie zaskakiwac xD

(pipi),ze lag w sterowaniu, (pipi) ze auto skreca po sekundzie, obraz fajny!

Fifa bez motion, ale Champions League w 120hz, gdzie logika?

 

Dlatego pisałem wcześniej że warto sprawdzać laga poza trybem gry.

 

Każdy gra jak chce, ale nie hejtuj ludzi na forumku którzy lubią wycisnąć z grafy maxa.

 

Poza tym nie 1s tylko krócej a po drugie żeby to jeszcze miało jakieś znaczenie. Zrobiłem platyne w Wipeout HD z motion, to samo w inne wyścigi. Zaraz będzie też w Dirt Rally. Więc nie ma znaczenia.

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza

No w CL to nimi nie steruje, wiec nie przeszkadza mi lag w sterowaniu. Ty mi lepiej napisz gdzie logika szukania telewizorow z najnizszym IL, jak sie gra z MF i 100ms opoznieniem, albo wiesz co-racja - niech kazdy gra jak mu sie tam podoba.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Moja wczorajsza bramka na max płynności motion flow. 

 

 

:banderas:

Oglądanie meczy jak najbardziej , ale fify czy pesa nigdy ! Ty grałeś ten mecz online ?  bo ja gdy odpaliłem fife z włączonym nie dało tego opanować , tak nienaturalnie się wszystko zachowywało . Zresztą u Ciebie też niezłe jajca w 20 sekundzie , zawodnik Arsenalu zaje..ba..ł mu kopa od tyłu i sam glebę zaliczył :)  .

Odnośnik do komentarza

 

Najlepiej sprawdzić w menu konsoli, jaką masz rozdzielczość i to czy HDR jest na ON.

W którym miejscu?

 

Zreszta popatrzę jak będę w domu w ustawieniach obrazu.

W kosoli=>ustawienia=>ustawienia obrazu i dźwięku=>pierwsza zakładka, ostatni punkt (informacje o wyjściu wideo) Tam powinna być informacja "HDR w Twoim tv: obsługa 2k/4k.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...